Primat

Färdigmat på Coop Stora Borås

187 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Amerikanska Pannkakor 6-pack

Amerikanska Pannkakor 6-pack

Pop Bakery · 240 g

Coop Stora Borås

jämförpris 125 kr/kg pris 30 kr
Baguetteröra Kyckling

Baguetteröra Kyckling

Coop · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr
Baguettesallad Kyckling & curry

Baguettesallad Kyckling & curry

Rydbergs · 175 g

Coop Stora Borås

jämförpris 140 kr/kg pris 25 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

Coop Stora Borås

jämförpris 140 kr/kg pris 25 kr
Biffsoppa

Biffsoppa

Podravka · 65 g

Coop Stora Borås

jämförpris 145 kr/kg pris 9 kr
Big Pasta Snack Pot Carbonara

Big Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 92 g

Coop Stora Borås

jämförpris 271 kr/kg pris 25 kr
Blåbärssoppa

Blåbärssoppa

Ekströms · 1000 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 23 kr/l pris 23 kr
Bruna Bönor

Bruna Bönor

Felix · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 25 kr/kg pris 12 kr
Champinjonsoppa

Champinjonsoppa

Blå Band · 107 g

Coop Stora Borås

jämförpris 176 kr/kg pris 19 kr
Chicken satay

Chicken satay

Coop · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Chickenröra Spicy

Chickenröra Spicy

Rydbergs · 175 g

Coop Stora Borås

jämförpris 140 kr/kg pris 25 kr
Chili Con Carne

Chili Con Carne

Felix · 560 g

Coop Stora Borås

jämförpris 95 kr/kg pris 53 kr
Coleslaw

Coleslaw

Coop · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 80 kr/kg pris 32 kr
Coleslaw

Coleslaw

Coop · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 96 kr/kg pris 19 kr
Coleslaw Vitkål & morötter

Coleslaw Vitkål & morötter

Rydbergs · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 93 kr/kg pris 37 kr
Currysoppa

Currysoppa

Kelda® · 500 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 59 kr/l pris 29 kr
Currysoppa Thai Röd

Currysoppa Thai Röd

Felix · 475 g

Coop Stora Borås

jämförpris 100 kr/kg pris 47 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 76 kr/kg pris 15 kr
Dillkött Med Gourmetpotatis Eko

Dillkött Med Gourmetpotatis Eko

Grön Ko · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 186 kr/kg pris 75 kr
Fläsklägg Med Rotmos

Fläsklägg Med Rotmos

Grön Ko · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 185 kr/kg pris 74 kr
Fransk Fisksoppa

Fransk Fisksoppa

Felix · 470 g

Coop Stora Borås

jämförpris 101 kr/kg pris 47 kr
Fransk Löksoppa

Fransk Löksoppa

Blå Band · 77 g

Coop Stora Borås

jämförpris 245 kr/kg pris 19 kr
Fruktsoppa

Fruktsoppa

Ekströms · 1000 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 16 kr/l pris 16 kr
Grönsakssoppa

Grönsakssoppa

Findus · 490 g

Coop Stora Borås

jämförpris 47 kr/kg pris 23 kr
Grönsakssoppa

Grönsakssoppa

Weight Watchers · 400 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 50 kr/l pris 20 kr
Gulaschsoppa Österrisisk

Gulaschsoppa Österrisisk

Felix · 560 g

Coop Stora Borås

jämförpris 77 kr/kg pris 43 kr
Gurksallad

Gurksallad

Rydbergs · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 76 kr/kg pris 15 kr
Havregröt Hallon

Havregröt Hallon

TINE · 150 g

Coop Stora Borås

jämförpris 110 kr/kg pris 17 kr
Hummus Karamelliserad lök

Hummus Karamelliserad lök

ZEINAS · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Hönssoppa

Hönssoppa

Podravka · 62 g

Coop Stora Borås

jämförpris 152 kr/kg pris 9 kr
Italiensk Tomatsoppa

Italiensk Tomatsoppa

Felix · 475 g

Coop Stora Borås

jämförpris 100 kr/kg pris 47 kr
Kalkonköttbullar

Kalkonköttbullar

Ingelsta Kalkon · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 147 kr/kg pris 59 kr
Kantarellsoppa

Kantarellsoppa

Blå Band · 69 g

Coop Stora Borås

jämförpris 274 kr/kg pris 19 kr
Klassisk kebab

Klassisk kebab

Schysst käk · 275 g

Coop Stora Borås

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Korv stroganoff med ris

Korv stroganoff med ris

Coop · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 116 kr/kg pris 46 kr
Korv Stroganoff med vildris

Korv Stroganoff med vildris

Gooh · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 165 kr/kg pris 66 kr
Kräftsallad

Kräftsallad

Färsk · 162 g

Coop Stora Borås

jämförpris 191 kr/kg pris 31 kr
Kvargplättar Banan

Kvargplättar Banan

Gooh · 380 g

Coop Stora Borås

jämförpris 99 kr/kg pris 38 kr
Kvargplättar Kakao & Hallon

Kvargplättar Kakao & Hallon

Gooh · 380 g

Coop Stora Borås

jämförpris 99 kr/kg pris 38 kr
Kvargplättar Äpple & Kanel

Kvargplättar Äpple & Kanel

Gooh · 380 g

Coop Stora Borås

jämförpris 99 kr/kg pris 38 kr
Kyckling & currygryta med ris

Kyckling & currygryta med ris

Coop · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 116 kr/kg pris 46 kr
Kyckling i röd currysås med ris

Kyckling i röd currysås med ris

Coop · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Kyckling Med Nudlar Sweet Chili

Kyckling Med Nudlar Sweet Chili

Vidinge · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 190 kr/kg pris 76 kr
Kyckling Röd curry

Kyckling Röd curry

Gooh · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 165 kr/kg pris 66 kr
Kyckling Teriyaki

Kyckling Teriyaki

Gooh · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 165 kr/kg pris 66 kr
Kyckling Tikka Masala

Kyckling Tikka Masala

Coop · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Kycklinggryta med Ris & Dragon

Kycklinggryta med Ris & Dragon

Grön Ko · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 160 kr/kg pris 64 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

Coop · 800 g

Coop Stora Borås

jämförpris 87 kr/kg pris 70 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

Coop · 300 g

Coop Stora Borås

jämförpris 90 kr/kg pris 27 kr
Kåldolmar Kökets

Kåldolmar Kökets

Stora Coop Borås · 450 g

Coop Stora Borås

jämförpris 156 kr/kg pris 70 kr
Kökets currygryta med kyckling

Kökets currygryta med kyckling

Stora Coop Borås · 450 g

Coop Stora Borås

jämförpris 144 kr/kg pris 65 kr
Kökets Dragonkyckling Med Ris

Kökets Dragonkyckling Med Ris

Stora Coop Borås · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 187 kr/kg pris 75 kr
Kökets Nötfärsbiffar

Kökets Nötfärsbiffar

Stora Coop Borås · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 173 kr/kg pris 69 kr
Kökets Spaghetti Bolognese

Kökets Spaghetti Bolognese

Stora Coop Borås · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 130 kr/kg pris 65 kr
Kökets Wallenbergare Med Potatismos, Gräddsås Och Lingon

Kökets Wallenbergare Med Potatismos, Gräddsås Och Lingon

Stora Coop Borås · 550 g

Coop Stora Borås

jämförpris 136 kr/kg pris 75 kr
Köttbullar

Köttbullar

Xtra · 1000 g

Coop Stora Borås

jämförpris 60 kr/kg pris 60 kr
Köttbullar

Köttbullar

Coop · 1000 g

Coop Stora Borås

jämförpris 68 kr/kg pris 68 kr
Köttbullar

Köttbullar

Coop · 350 g

Coop Stora Borås

jämförpris 80 kr/kg pris 28 kr
Köttbullar Gräddsås

Köttbullar Gräddsås

Felix · 560 g

Coop Stora Borås

jämförpris 95 kr/kg pris 53 kr
Köttbullar Mammas

Köttbullar Mammas

Scan · 1000 g

Coop Stora Borås

jämförpris 78 kr/kg pris 78 kr
Köttbullar med potatismos & gräddsås

Köttbullar med potatismos & gräddsås

Gooh · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 165 kr/kg pris 66 kr
Köttsoppa

Köttsoppa

Knorr · 540 g

Coop Stora Borås

jämförpris 70 kr/kg pris 38 kr
Laktosfri Risgrynsgröt

Laktosfri Risgrynsgröt

Lecora · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 46 kr/kg pris 23 kr
Lasagne Bolognese

Lasagne Bolognese

Rana · 350 g

Coop Stora Borås

jämförpris 166 kr/kg pris 58 kr
Lasagne Ricotta & Spenat

Lasagne Ricotta & Spenat

Rana · 350 g

Coop Stora Borås

jämförpris 166 kr/kg pris 58 kr
Legymsallad

Legymsallad

RYDBERGS · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 76 kr/kg pris 15 kr
Linssoppa

Linssoppa

Weight Watchers · 400 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 54 kr/l pris 22 kr
Mac & Cheese Cheddar

Mac & Cheese Cheddar

MacHeaven · 184 g

Coop Stora Borås

jämförpris 162 kr/kg pris 30 kr
Middagskit Lasagne

Middagskit Lasagne

Knorr · 262 g

Coop Stora Borås

jämförpris 118 kr/kg pris 31 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 4 st

Coop Stora Borås

jämförpris 8 kr/st pris 31 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Coop · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 70 kr/kg pris 14 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 76 kr/kg pris 15 kr
Minestronesoppa

Minestronesoppa

Findus · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Minestronesoppa

Minestronesoppa

Blå Band · 59 g

Coop Stora Borås

jämförpris 336 kr/kg pris 20 kr
Minestronesoppa

Minestronesoppa

Heinz · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 53 kr/kg pris 21 kr
Minestronesoppa Varma Koppen

Minestronesoppa Varma Koppen

Blå Band · 63 g

Coop Stora Borås

jämförpris 263 kr/kg pris 17 kr
Minipizzor 6-pack

Minipizzor 6-pack

Pop Bakery · 390 g

Coop Stora Borås

jämförpris 81 kr/kg pris 32 kr
Mumspannkakor 24-pack

Mumspannkakor 24-pack

Pop Bakery · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 130 kr/kg pris 26 kr
Mustig tomatsoppa

Mustig tomatsoppa

Kelda® · 500 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 59 kr/l pris 29 kr
Nudelsoppa Het

Nudelsoppa Het

Weight Watchers · 395 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 55 kr/l pris 22 kr
Nyponsoppa

Nyponsoppa

Ekströms · 1000 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Nyponsoppa Originalet

Nyponsoppa Originalet

Ekströms · 1000 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 17 kr/l pris 17 kr
Ost & broccolisoppa Varma Koppen

Ost & broccolisoppa Varma Koppen

Blå Band · 69 g

Coop Stora Borås

jämförpris 219 kr/kg pris 15 kr
Paj Mozzarella & körsbärstomat

Paj Mozzarella & körsbärstomat

Felix · 210 g

Coop Stora Borås

jämförpris 153 kr/kg pris 32 kr
Paj Ost & Skinka

Paj Ost & Skinka

Coop · 220 g

Coop Stora Borås

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Pannbiff Kökets

Pannbiff Kökets

Stora Coop Borås · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 187 kr/kg pris 75 kr
Pannbiff med pepparsås och potatis

Pannbiff med pepparsås och potatis

Grön Ko · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 186 kr/kg pris 74 kr
Pasta Spenat Spaghetteria

Pasta Spenat Spaghetteria

Knorr · 160 g

Coop Stora Borås

jämförpris 225 kr/kg pris 36 kr
Pizzakit

Pizzakit

Coop · 560 g

Coop Stora Borås

jämförpris 39 kr/kg pris 22 kr
Pizzakit Original

Pizzakit Original

Pop Bakery · 600 g

Coop Stora Borås

jämförpris 52 kr/kg pris 31 kr
Potatis- & purjolöksoppa

Potatis- & purjolöksoppa

Kelda® · 500 ml

Coop Stora Borås

jämförpris 59 kr/l pris 29 kr
Potatisgnocchi

Potatisgnocchi

Rana · 500 g

Coop Stora Borås

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

Coop Stora Borås

jämförpris 34 kr/kg pris 27 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

Coop Stora Borås

jämförpris 33 kr/kg pris 66 kr
Potatismos

Potatismos

Felix · 444 g

Coop Stora Borås

jämförpris 85 kr/kg pris 38 kr
Potatismos

Potatismos

Felix · 1243 g

Coop Stora Borås

jämförpris 61 kr/kg pris 76 kr
Potatismos

Potatismos

Felix · 220 g

Coop Stora Borås

jämförpris 116 kr/kg pris 26 kr
Potatissallad

Potatissallad

Coop · 200 g

Coop Stora Borås

jämförpris 64 kr/kg pris 13 kr
Potatissallad

Potatissallad

Coop · 400 g

Coop Stora Borås

jämförpris 40 kr/kg pris 16 kr
Potatissallad

Potatissallad

Coop · 800 g

Coop Stora Borås

jämförpris 40 kr/kg pris 32 kr
Tyck till