Primat

Bröd på Coop Stora Bäckebol

358 varor · sida 3 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Korvbröd 16-pack

Korvbröd 16-pack

Korvbrödsbagarn · 432 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 47 kr/kg pris 20 kr
Korvbröd 8-pack

Korvbröd 8-pack

Pågen · 8 st

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 3,66 kr/st pris 29 kr
Korvbröd Brioche 6-pack

Korvbröd Brioche 6-pack

Coop · 270 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 112 kr/kg pris 30 kr
Korvbröd Durum 8-pack

Korvbröd Durum 8-pack

Korvbrödsbagarn · 400 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 89 kr/kg pris 36 kr
Korvbröd Fiber & Fullkorn 10-pack

Korvbröd Fiber & Fullkorn 10-pack

Korvbrödsbagarn · 300 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 88 kr/kg pris 27 kr
Korvbröd French Hot Dog 3-pack

Korvbröd French Hot Dog 3-pack

Korvbrödsbagarn · 180 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 122 kr/kg pris 22 kr
Korvbröd Potato 6-pack

Korvbröd Potato 6-pack

Korvbrödsbagarn · 270 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 111 kr/kg pris 30 kr
Korvbröd Större 8-pack

Korvbröd Större 8-pack

Korvbrödsbagarn · 320 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 84 kr/kg pris 27 kr
Kusar Keso

Kusar Keso

Fazer · 280 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 114 kr/kg pris 32 kr
Källarfranska 10-pack

Källarfranska 10-pack

Dahls Bageri · 700 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 54 kr/kg pris 38 kr
Lantbröd Bistro

Lantbröd Bistro

Fazer · 600 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 57 kr/kg pris 34 kr
Lantbröd Havssalt

Lantbröd Havssalt

Fazer · 600 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 57 kr/kg pris 34 kr
Levain

Levain

Pågen · 650 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 58 kr/kg pris 38 kr
Levain

Levain

Fazer · 750 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 50 kr/kg pris 38 kr
Levain Baguette

Levain Baguette

Bonjour · 360 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 66 kr/kg pris 24 kr
Levain Blanc

Levain Blanc

Bonjour · 500 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 91 kr/kg pris 45 kr
Levain Citron

Levain Citron

Bonjour · 500 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 91 kr/kg pris 45 kr
Levain Rustique

Levain Rustique

Bonjour · 620 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 56 kr/kg pris 35 kr
Levainbröd

Levainbröd

Dafgårds · 600 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 57 kr/kg pris 34 kr
Levaintoast Skivad

Levaintoast Skivad

Dahls Bageri · 700 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 53 kr/kg pris 37 kr
Liba Bröd Tannour

Liba Bröd Tannour

LibaBröd · 310 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 41 kr/kg pris 13 kr
Liba Original

Liba Original

Liba Bröd · 340 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 30 kr/kg pris 10 kr
Liba Råg

Liba Råg

Liba Bröd · 320 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 29 kr/kg pris 9 kr
Lingongrova

Lingongrova

Pågen · 500 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 46 kr/kg pris 23 kr
Lingongrova Special

Lingongrova Special

Pågen · 500 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Lingonlimpa

Lingonlimpa

Bonjour · 440 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 65 kr/kg pris 29 kr
Malaxlimpan Skivad

Malaxlimpan Skivad

Malax Limpan · 325 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 105 kr/kg pris 34 kr
Medelhavsbröd Skivat

Medelhavsbröd Skivat

Dahls Bageri · 600 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 53 kr/kg pris 32 kr
Mjuka Fröbitar

Mjuka Fröbitar

Fazer · 360 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 84 kr/kg pris 30 kr
Mjuka Råghalvor

Mjuka Råghalvor

Fazer · 360 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 91 kr/kg pris 33 kr
Mjölkbröd 10-pack

Mjölkbröd 10-pack

Stundens · 350 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 75 kr/kg pris 26 kr
Müslibröd

Müslibröd

Pågen · 650 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 41 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Müslimorgon

Müslimorgon

Fazer · 600 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 58 kr/kg pris 35 kr
Naanbröd Original 2-pack

Naanbröd Original 2-pack

Santa Maria · 260 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 75 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Naanbröd Vitlök 2-pack

Naanbröd Vitlök 2-pack

Santa Maria · 260 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 134 kr/kg pris 35 kr
Norrlands-Leväjn

Norrlands-Leväjn

Polarbröd · 440 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 73 kr/kg pris 32 kr
Näsby ljusa

Näsby ljusa

Coop · 700 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 39 kr/kg pris 27 kr
Näsbygrova

Näsbygrova

Coop · 700 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 39 kr/kg pris 27 kr
Orientaliskt tunnbröd Grov

Orientaliskt tunnbröd Grov

Liba Bröd · 338 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 28 kr/kg pris 9 kr
Originalrost

Originalrost

Skogaholm · 1000 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 31 kr/kg pris 31 kr
Ost-och Chiaruta

Ost-och Chiaruta

Bonjour · 90 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 52 kr/kg pris 4,67 kr Extrapris
Pain au Levain Skivad

Pain au Levain Skivad

Dahls Bageri · 600 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 75 kr/kg pris 45 kr
Papadums 10-pack

Papadums 10-pack

Santa Maria · 110 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 335 kr/kg pris 37 kr
Pavé rolls Surdeg & fröblandning

Pavé rolls Surdeg & fröblandning

Coop · 300 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 68 kr/kg pris 20 kr
Pavé Rustik

Pavé Rustik

Dahls Bageri · 600 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 82 kr/kg pris 49 kr
Pinsa

Pinsa

Coop · 230 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 123 kr/kg pris 28 kr
Pinsa

Pinsa

Zeta · 230 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 173 kr/kg pris 40 kr
Pinsa Mini

Pinsa Mini

Zeta · 130 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 218 kr/kg pris 28 kr
Pinsa Surdeg Vitlök

Pinsa Surdeg Vitlök

Pop Bakery · 135 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 185 kr/kg pris 25 kr
Pinsa Surdeg XL

Pinsa Surdeg XL

Pop Bakery · 330 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 142 kr/kg pris 47 kr
Pita Large

Pita Large

Coop · 450 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 36 kr/kg pris 16 kr
Pitabröd 5-pack

Pitabröd 5-pack

Schysst käk · 350 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 49 kr/kg pris 17 kr
Pitabröd 6-pack

Pitabröd 6-pack

Hatting · 480 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 37 kr/kg pris 18 kr
Pizzabotten 2-pack

Pizzabotten 2-pack

Fontana · 360 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 108 kr/kg pris 39 kr
Pizzabotten Mini Vete 4-pack

Pizzabotten Mini Vete 4-pack

Fontana · 280 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 123 kr/kg pris 35 kr
Polarkaka

Polarkaka

POLARBRÖD · 350 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 60 kr/kg pris 21 kr
Polarknäcke

Polarknäcke

Polarbröd · 280 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 88 kr/kg pris 25 kr
Polarpärlan Fullkorn

Polarpärlan Fullkorn

Polarbröd · 600 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 54 kr/kg pris 32 kr
Polarpärlan Vete

Polarpärlan Vete

Polarbröd · 600 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 54 kr/kg pris 33 kr
PolarRåg

PolarRåg

POLARBRÖD · 800 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 47 kr/kg pris 38 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 47 kr/kg pris 38 kr
Proteinbröd

Proteinbröd

Brödverket · 250 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 119 kr/kg pris 30 kr
Proteintoast

Proteintoast

Brödverket · 260 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 115 kr/kg pris 30 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 38 kr/kg pris 34 kr
Rasker Fullkorn

Rasker Fullkorn

Pågen · 1100 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 27 kr/kg pris 30 kr
Roast n toast

Roast n toast

Pågen · 800 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 39 kr/kg pris 31 kr
Rosta

Rosta

Pågen · 450 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 29 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Rund & God Original

Rund & God Original

Fazer · 390 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 70 kr/kg pris 27 kr
Rusticknut

Rusticknut

Dahls Bageri · 40 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 236 kr/kg pris 9 kr
Rustique Baguette

Rustique Baguette

Bonjour · 140 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 101 kr/kg pris 14 kr
Råg Levain Osötat

Råg Levain Osötat

Pågen · 650 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 58 kr/kg pris 38 kr
Rågbitar Osötade

Rågbitar Osötade

Hatting · 330 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 70 kr/kg pris 23 kr
Rågbitar Soft

Rågbitar Soft

Hatting · 360 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 64 kr/kg pris 23 kr
Rågbröd Bosses

Rågbröd Bosses

Dafgårds · 380 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 75 kr/kg pris 28 kr
Rågbröd Rivet

Rågbröd Rivet

Leivon Leipomo · 500 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 110 kr/kg pris 55 kr
Rågform

Rågform

Fazer · 400 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Rågkaka

Rågkaka

Polarbröd · 250 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 74 kr/kg pris 19 kr
Rågkusar

Rågkusar

Fazer · 675 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 67 kr/kg pris 45 kr
Sandwich Protein

Sandwich Protein

Pågen · 380 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 88 kr/kg pris 34 kr
Sesamknäcke Flingsalt

Sesamknäcke Flingsalt

Falbygdens® Rekommenderar · 150 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 250 kr/kg pris 38 kr
Skanörgrova

Skanörgrova

Pågen · 550 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 58 kr/kg pris 32 kr
Skogaholmslimpa

Skogaholmslimpa

Skogaholm · 775 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 34 kr/kg pris 26 kr
Skördefest

Skördefest

Pågen · 650 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 54 kr/kg pris 35 kr
Solrosbröd Eko

Solrosbröd Eko

Kung Markatta · 500 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 61 kr/kg pris 31 kr
Solrosrågbröd

Solrosrågbröd

Coop · 400 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 52 kr/kg pris 21 kr
Sportbröd

Sportbröd

Bonjour · 600 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 47 kr/kg pris 28 kr
Superbröd Solrosfrön

Superbröd Solrosfrön

da Carla · 350 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 103 kr/kg pris 36 kr
Surdegsbaguette Rustik

Surdegsbaguette Rustik

Dafgårds · 400 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 47 kr/kg pris 19 kr
Surdegsbröd Batard Campagne

Surdegsbröd Batard Campagne

La Lorraine · 450 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Surdegsbröd Fikon & Valnöt

Surdegsbröd Fikon & Valnöt

Dahls Bageri · 600 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 100 kr/kg pris 60 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 46 kr/kg pris 33 kr
Surdegsbröd Lantgoda

Surdegsbröd Lantgoda

Pågen · 650 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 50 kr/kg pris 33 kr
Surdegsknäcke

Surdegsknäcke

Dala Järna · 500 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 69 kr/kg pris 35 kr
Surdegsknäcke med bockhornsklöver

Surdegsknäcke med bockhornsklöver

Pyramidbageriet · 135 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 235 kr/kg pris 32 kr
Surdegsknäcke med tång

Surdegsknäcke med tång

Pyramidbageriet · 145 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 219 kr/kg pris 32 kr
Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Surdegstunnbröd Abisko 8-pack

Polarbröd · 360 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 79 kr/kg pris 28 kr
Taco Shells 12-pack

Taco Shells 12-pack

Coop · 135 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 140 kr/kg pris 19 kr
Tacobåt 8-pack

Tacobåt 8-pack

Old El Paso · 193 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 122 kr/kg pris 24 kr
Tacobåt Mini 12-pack

Tacobåt Mini 12-pack

Old El Paso · 145 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 215 kr/kg pris 31 kr
Thekakor 10-pack

Thekakor 10-pack

Dahls Bageri · 700 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 57 kr/kg pris 40 kr
Tyck till