Primat

Färska kryddor på Coop Stora Bäckebol

30 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika

Basilika

COOP · 20 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 708 kr/kg pris 14 kr
Basilika

Basilika

Xtra · 25 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 640 kr/kg pris 16 kr
Basilika Eko

Basilika Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Bladpersilja

Bladpersilja

COOP · 50 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 245 kr/kg pris 12 kr
Bladpersilja Kruka Eko

Bladpersilja Kruka Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 539 kr/kg pris 19 kr
Citrongräs

Citrongräs

50 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 567 kr/kg pris 28 kr
Citronmeliss Eko

Citronmeliss Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Dill

Dill

COOP · 20 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 613 kr/kg pris 12 kr
Dill

Dill

100 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 265 kr/kg pris 26 kr
Dill

Dill

Xtra · 35 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 457 kr/kg pris 16 kr
Dragon Kruka Eko

Dragon Kruka Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 945 kr/kg pris 33 kr
Gräslök

Gräslök

COOP · 20 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 595 kr/kg pris 12 kr
Gräslök Eko

Gräslök Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 540 kr/kg pris 19 kr
Koriander Eko

Koriander Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Krasse

Krasse

Svegro · 1 st

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Kruspersilja

Kruspersilja

COOP · 20 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 613 kr/kg pris 12 kr
Körvel

Körvel

COOP · 20 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 708 kr/kg pris 14 kr
Mynta

Mynta

COOP · 25 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 566 kr/kg pris 14 kr
Mynta Kruka Eko

Mynta Kruka Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 945 kr/kg pris 33 kr
Oregano Eko Kruka

Oregano Eko Kruka

Änglamark · 35 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Peppar

Peppar

20 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 129 kr/kg pris 2,58 kr
Peppar

Peppar

20 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 1995 kr/kg pris 40 kr
Peppar Ancho

Peppar Ancho

20 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 1995 kr/kg pris 40 kr
Peppar Grön

Peppar Grön

25 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 188 kr/kg pris 4,69 kr
Persilja Eko Kruka

Persilja Eko Kruka

Änglamark · 35 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 539 kr/kg pris 19 kr
Rosmarin

Rosmarin

COOP · 20 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 708 kr/kg pris 14 kr
Rosmarin Kruka Eko

Rosmarin Kruka Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 945 kr/kg pris 33 kr
Thaibasilika Eko

Thaibasilika Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Timjan

Timjan

COOP · 20 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 708 kr/kg pris 14 kr
Timjan Eko

Timjan Eko

Änglamark · 35 g

Coop Stora Bäckebol

jämförpris 593 kr/kg pris 21 kr
Tyck till