Primat

Färsk fisk på Coop Stora Skara

26 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bergsjökräftor M 20-pack

Bergsjökräftor M 20-pack

Ullmo · 700 g

Coop Stora Skara

jämförpris 215 kr/kg pris 150 kr
Havskräftor Färska

Havskräftor Färska

Stora Coop Skara · 128 g

Coop Stora Skara

jämförpris 222 kr/kg pris 28 kr
Havskräftor Svenska

Havskräftor Svenska

Ullmo · 500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 358 kr/kg pris 179 kr
Koljafilé

Koljafilé

Stora Coop Skara · 230 g

Coop Stora Skara

jämförpris 139 kr/kg pris 32 kr
Kräftor

Kräftor

Ullmo · 700 g

Coop Stora Skara

jämförpris 155 kr/kg pris 109 kr
Kräftor Bergsjö L 15-pack

Kräftor Bergsjö L 15-pack

Ullmo · 700 g

Coop Stora Skara

jämförpris 243 kr/kg pris 170 kr
Kräftor Egypten L

Kräftor Egypten L

Ullmo · 700 g

Coop Stora Skara

jämförpris 199 kr/kg pris 139 kr
Kräftor M

Kräftor M

Ullmo · 700 g

Coop Stora Skara

jämförpris 152 kr/kg pris 107 kr
Kräftor Medium

Kräftor Medium

FISKERIET · 1700 g

Coop Stora Skara

jämförpris 72 kr/kg pris 123 kr
Kräftor Stora

Kräftor Stora

Ullmo · 700 g

Coop Stora Skara

jämförpris 215 kr/kg pris 150 kr
Kräftor XL

Kräftor XL

Ullmo · 700 g

Coop Stora Skara

jämförpris 256 kr/kg pris 179 kr
Kräftstjärtar

Kräftstjärtar

Coop · 330 g

Coop Stora Skara

jämförpris 158 kr/kg pris 52 kr
Kräftstjärtar Handskalade

Kräftstjärtar Handskalade

Kosterfiskarn · 420 g

Coop Stora Skara

jämförpris 237 kr/kg pris 99 kr
Kräftstjärtar Skalade

Kräftstjärtar Skalade

Ullmo · 200 g

Coop Stora Skara

jämförpris 450 kr/kg pris 90 kr
Laxfilé

Laxfilé

Stora Coop Skara · 230 g

Coop Stora Skara

jämförpris 189 kr/kg pris 43 kr
Laxfilé Helsida Benfri

Laxfilé Helsida Benfri

Leröy · 1500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 165 kr/kg pris 248 kr
Räkor Extra Stora Skalade

Räkor Extra Stora Skalade

Änglamark · 300 g

Coop Stora Skara

jämförpris 300 kr/kg pris 90 kr
Räkor Färska

Räkor Färska

Stora Coop Skara · 128 g

Coop Stora Skara

jämförpris 182 kr/kg pris 23 kr
Räkor Handskalade

Räkor Handskalade

Kosterfiskarn · 420 g

Coop Stora Skara

jämförpris 301 kr/kg pris 126 kr
Räkor Handskalade

Räkor Handskalade

Coop · 500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 198 kr/kg pris 99 kr
Räkor Handskalade

Räkor Handskalade

Coop · 300 g

Coop Stora Skara

jämförpris 243 kr/kg pris 73 kr
Signalkräftor Svenska

Signalkräftor Svenska

Ullmo · 500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 358 kr/kg pris 179 kr
Spanska Kräftor L

Spanska Kräftor L

Ullmo · 700 g

Coop Stora Skara

jämförpris 196 kr/kg pris 137 kr
Torskfilé

Torskfilé

Stora Coop Skara · 128 g

Coop Stora Skara

jämförpris 304 kr/kg pris 39 kr
Torskrygg

Torskrygg

Stora Coop Skara · 128 g

Coop Stora Skara

jämförpris 354 kr/kg pris 45 kr
Torskryggfilé 3-pack

Torskryggfilé 3-pack

FINDUS · 420 g

Coop Stora Skara

jämförpris 373 kr/kg pris 157 kr
Tyck till