Primat

Fläskkött på Coop Stora Skara

44 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blandfärs

Blandfärs

Skövde Slakteri AB · 500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 122 kr/kg pris 61 kr
Blandfärs

Blandfärs

Coop · 500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Blandfärs

Blandfärs

Scan · 500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr
Blandfärs 18%

Blandfärs 18%

Sverige/Scan · 1000 g

Coop Stora Skara

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Cevapcici Banja Luka

Cevapcici Banja Luka

Brajlovic · 400 g

Coop Stora Skara

jämförpris 244 kr/kg pris 97 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Stora Skara

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Fläskfilé

Fläskfilé

Skövde Slakteri AB · 500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 198 kr/kg pris 99 kr
Fläskfilé

Fläskfilé

Danmark/Danish Crown · 650 g

Coop Stora Skara

jämförpris 124 kr/kg pris 81 kr
Fläskfilé Rapsgris

Fläskfilé Rapsgris

Scan · 500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 253 kr/kg pris 126 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Scan · 500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 84 kr/kg pris 42 kr
Fläskfärs

Fläskfärs

Skövde Slakteri AB · 500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 74 kr/kg pris 37 kr
Fläskkarre

Fläskkarre

Scan · 1200 g

Coop Stora Skara

jämförpris 103 kr/kg pris 124 kr
Fläskkarré Benfri

Fläskkarré Benfri

Gudruns · 1000 g

Coop Stora Skara

jämförpris 124 kr/kg pris 124 kr
Fläskkotlett Benfri Halv

Fläskkotlett Benfri Halv

Gudruns · 1500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 101 kr/kg pris 152 kr
Fläskkotlett Benfri Skivad

Fläskkotlett Benfri Skivad

Skövde Slakteri AB · 400 g

Coop Stora Skara

jämförpris 116 kr/kg pris 46 kr
Fläskkotlett Skivad Med Ben

Fläskkotlett Skivad Med Ben

Gudruns · 750 g

Coop Stora Skara

jämförpris 106 kr/kg pris 79 kr
Fläsklägg Rimmad

Fläsklägg Rimmad

Dalsjöfors · 1200 g

Coop Stora Skara

jämförpris 57 kr/kg pris 68 kr
Fläskytterfile - Holland

Fläskytterfile - Holland

Danmark/Nybergs Deli · 1100 g

Coop Stora Skara

jämförpris 60 kr/kg pris 66 kr Extrapris
Fläskytterfilé

Fläskytterfilé

Scan · 950 g

Coop Stora Skara

jämförpris 105 kr/kg pris 100 kr
Fläskytterfilé Mörad

Fläskytterfilé Mörad

Gudruns · 800 g

Coop Stora Skara

jämförpris 112 kr/kg pris 89 kr
Grytbitar

Grytbitar

Skövde Slakteri AB · 812 g

Coop Stora Skara

jämförpris 65 kr/kg pris 53 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

Coop Stora Skara

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Karré

Karré

Scan · 300 g

Coop Stora Skara

jämförpris 172 kr/kg pris 52 kr
Karré skivad

Karré skivad

Scan · 900 g

Coop Stora Skara

jämförpris 131 kr/kg pris 118 kr
Karréstek Provencale

Karréstek Provencale

Sverige/Dalsjöfors · 1100 g

Coop Stora Skara

jämförpris 84 kr/kg pris 93 kr
Kebabkött

Kebabkött

Allmans · 400 g

Coop Stora Skara

jämförpris 113 kr/kg pris 45 kr
Kotlett

Kotlett

Scan · 300 g

Coop Stora Skara

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Kotlett Benfri

Kotlett Benfri

Scan · 827 g

Coop Stora Skara

jämförpris 96 kr/kg pris 80 kr
Kotlett Grillkryddad

Kotlett Grillkryddad

Scan · 450 g

Coop Stora Skara

jämförpris 136 kr/kg pris 61 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 600 g

Coop Stora Skara

jämförpris 127 kr/kg pris 76 kr
Kotlett skivad

Kotlett skivad

Scan · 300 g

Coop Stora Skara

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr
Kotlett Tunnskivad

Kotlett Tunnskivad

Scan · 500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 128 kr/kg pris 64 kr
Pluma

Pluma

Scan · 550 g

Coop Stora Skara

jämförpris 139 kr/kg pris 76 kr
Revben Knäckta

Revben Knäckta

Skövde Slakteri AB · 800 g

Coop Stora Skara

jämförpris 94 kr/kg pris 75 kr
Salsicciafärs

Salsicciafärs

Nonna Elide · 400 g

Coop Stora Skara

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Salsicciafärs Fänkål

Salsicciafärs Fänkål

Nonna Elide · 250 g

Coop Stora Skara

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Salsicciafärs Fänkål

Salsicciafärs Fänkål

Gudruns · 400 g

Coop Stora Skara

jämförpris 140 kr/kg pris 56 kr
Salsicciafärs Mild piripiri

Salsicciafärs Mild piripiri

Nonna Elide · 250 g

Coop Stora Skara

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Schnitzel innanlår

Schnitzel innanlår

Scan · 280 g

Coop Stora Skara

jämförpris 119 kr/kg pris 33 kr
Skinkstek

Skinkstek

Scan · 1117 g

Coop Stora Skara

jämförpris 91 kr/kg pris 101 kr
Skivspill

Skivspill

Skövde Slakteri AB · 800 g

Coop Stora Skara

jämförpris 53 kr/kg pris 42 kr
Spare Ribs BBQ

Spare Ribs BBQ

Coop · 500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spare Ribs Chili

Spare Ribs Chili

Coop · 500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Spareribs

Spareribs

Tulip · 500 g

Coop Stora Skara

jämförpris 128 kr/kg pris 64 kr
Tyck till