Primat

Färdigmat på Coop Stora Enköping

196 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Amerikanska Pannkakor 6-pack

Amerikanska Pannkakor 6-pack

Pop Bakery · 240 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 121 kr/kg pris 29 kr
Baguetteröra Kyckling

Baguetteröra Kyckling

Coop · 200 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 118 kr/kg pris 24 kr
Baguettesallad Kyckling & curry

Baguettesallad Kyckling & curry

Rydbergs · 175 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 133 kr/kg pris 23 kr
Biff Stroganoff

Biff Stroganoff

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 191 kr/kg pris 77 kr
Biffsoppa

Biffsoppa

Podravka · 65 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 138 kr/kg pris 9 kr
Big Pasta Snack Pot Carbonara

Big Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 92 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 239 kr/kg pris 22 kr
Blåbärssoppa

Blåbärssoppa

Ekströms · 1000 ml

Coop Stora Enköping

jämförpris 23 kr/l pris 23 kr
Bruna Bönor

Bruna Bönor

Felix · 500 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 24 kr/kg pris 12 kr
Bröstfilé Finstrimlad Kebab

Bröstfilé Finstrimlad Kebab

Lönneberga · 450 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 151 kr/kg pris 68 kr
Carbonara Tagliatelle

Carbonara Tagliatelle

COOP · 380 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 149 kr/kg pris 57 kr
Champinjonsoppa

Champinjonsoppa

Blå Band · 107 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 173 kr/kg pris 18 kr
Cheese Burger

Cheese Burger

Abbelen · 250 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Chicken satay

Chicken satay

Coop · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Chickenröra Spicy

Chickenröra Spicy

Rydbergs · 175 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 133 kr/kg pris 23 kr
Chili Con Carne

Chili Con Carne

Felix · 560 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 89 kr/kg pris 50 kr
Coleslaw

Coleslaw

Coop · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 79 kr/kg pris 32 kr
Coleslaw

Coleslaw

Coop · 200 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 96 kr/kg pris 19 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 140 kr/kg pris 28 kr
Coleslaw Vitkål & morötter

Coleslaw Vitkål & morötter

Rydbergs · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Bistro Kyckling Röd Curry

Bistro Kyckling Röd Curry

Coop · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Currysoppa

Currysoppa

Kelda® · 500 ml

Coop Stora Enköping

jämförpris 54 kr/l pris 27 kr
Currysoppa Thai Röd

Currysoppa Thai Röd

Felix · 475 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 92 kr/kg pris 43 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Dillkött Med Gourmetpotatis Eko

Dillkött Med Gourmetpotatis Eko

Grön Ko · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 184 kr/kg pris 74 kr
Fiskgryta Bouillabaisse

Fiskgryta Bouillabaisse

Grön Ko · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 184 kr/kg pris 74 kr
Fläsklägg Med Rotmos

Fläsklägg Med Rotmos

Grön Ko · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 180 kr/kg pris 72 kr
Fransk Fisksoppa

Fransk Fisksoppa

Felix · 470 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 93 kr/kg pris 43 kr
Fransk Löksoppa

Fransk Löksoppa

Blå Band · 77 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 240 kr/kg pris 18 kr
Frikadeller i krämig tomatsås

Frikadeller i krämig tomatsås

Gooh · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 162 kr/kg pris 65 kr
Fruktsoppa

Fruktsoppa

Ekströms · 1000 ml

Coop Stora Enköping

jämförpris 16 kr/l pris 16 kr
Gazpacho

Gazpacho

Molinera · 1000 ml

Coop Stora Enköping

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Grönsakssoppa

Grönsakssoppa

Findus · 490 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 42 kr/kg pris 21 kr
Grönsakssoppa

Grönsakssoppa

Weight Watchers · 400 ml

Coop Stora Enköping

jämförpris 47 kr/l pris 19 kr
Gulaschsoppa Österrisisk

Gulaschsoppa Österrisisk

Felix · 560 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 77 kr/kg pris 43 kr
Gurksallad

Gurksallad

Rydbergs · 200 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Havregröt Hallon

Havregröt Hallon

TINE · 150 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 110 kr/kg pris 17 kr
Hummus

Hummus

ZEINAS · 200 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 136 kr/kg pris 27 kr
Hummus Karamelliserad lök

Hummus Karamelliserad lök

ZEINAS · 200 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 135 kr/kg pris 27 kr
Hummus Mix

Hummus Mix

ZEINAS · 210 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 130 kr/kg pris 27 kr
Hummus Tabbouleh

Hummus Tabbouleh

ZEINAS · 200 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 136 kr/kg pris 27 kr
Hönssoppa

Hönssoppa

Podravka · 62 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 145 kr/kg pris 9 kr
Italiensk Tomatsoppa

Italiensk Tomatsoppa

Felix · 475 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 92 kr/kg pris 43 kr
Kalkonköttbullar

Kalkonköttbullar

Ingelsta Kalkon · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 147 kr/kg pris 59 kr
Kebab Asian Chicken

Kebab Asian Chicken

Schysst käk · 275 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Klassisk kebab

Klassisk kebab

Schysst käk · 275 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Klassisk Kebabtallrik

Klassisk Kebabtallrik

Schysst käk · 410 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 161 kr/kg pris 66 kr
Koppnudlar Kyckling

Koppnudlar Kyckling

Buffé · 65 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 160 kr/kg pris 10 kr
Korv stroganoff med ris

Korv stroganoff med ris

Coop · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 115 kr/kg pris 46 kr
Korv Stroganoff med vildris

Korv Stroganoff med vildris

Gooh · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 162 kr/kg pris 65 kr
Kryddig kulpotatis

Kryddig kulpotatis

Peka · 500 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Kräftsallad

Kräftsallad

Färsk · 162 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 191 kr/kg pris 31 kr
Kvargplättar Banan

Kvargplättar Banan

Gooh · 380 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 97 kr/kg pris 37 kr
Kvargplättar Kakao & Hallon

Kvargplättar Kakao & Hallon

Gooh · 380 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 97 kr/kg pris 37 kr
Kvargplättar Äpple & Kanel

Kvargplättar Äpple & Kanel

Gooh · 380 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 97 kr/kg pris 37 kr
Kyckling & currygryta med ris

Kyckling & currygryta med ris

Coop · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 115 kr/kg pris 46 kr
Kyckling Gochujang

Kyckling Gochujang

NOM · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 219 kr/kg pris 88 kr
Kyckling i röd currysås med ris

Kyckling i röd currysås med ris

Coop · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Kyckling Röd curry

Kyckling Röd curry

Gooh · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 162 kr/kg pris 65 kr
Kyckling Tikka Masala

Kyckling Tikka Masala

Coop · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Kyckling Tikka Masala

Kyckling Tikka Masala

Gooh · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 162 kr/kg pris 65 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

Coop · 300 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 90 kr/kg pris 27 kr
Kycklingröra BBQ

Kycklingröra BBQ

Coop · 200 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 118 kr/kg pris 24 kr
Köttbullar

Köttbullar

Xtra · 1000 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 55 kr/kg pris 55 kr
Köttbullar

Köttbullar

Coop · 1000 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 67 kr/kg pris 67 kr
Köttbullar

Köttbullar

Coop · 350 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 76 kr/kg pris 27 kr
Köttbullar Gräddsås

Köttbullar Gräddsås

Felix · 560 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 89 kr/kg pris 50 kr
Köttbullar Mammas

Köttbullar Mammas

Scan · 1000 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 75 kr/kg pris 75 kr
Köttbullar med potatismos & gräddsås

Köttbullar med potatismos & gräddsås

Gooh · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 162 kr/kg pris 65 kr
Köttsoppa

Köttsoppa

Knorr · 540 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 68 kr/kg pris 37 kr
Lasagne Tomat & linser

Lasagne Tomat & linser

COOP · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 116 kr/kg pris 46 kr
Lasagnette bolognese med mozzarella

Lasagnette bolognese med mozzarella

Gooh · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 162 kr/kg pris 65 kr
Legymsallad

Legymsallad

RYDBERGS · 200 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Linssoppa

Linssoppa

Weight Watchers · 400 ml

Coop Stora Enköping

jämförpris 52 kr/l pris 21 kr
Mac & Cheese Cheddar

Mac & Cheese Cheddar

MacHeaven · 184 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 154 kr/kg pris 28 kr
Middagskit Lasagne

Middagskit Lasagne

Knorr · 262 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 114 kr/kg pris 30 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 4 st

Coop Stora Enköping

jämförpris 7 kr/st pris 30 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Coop · 200 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 68 kr/kg pris 14 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 69 kr/kg pris 14 kr
Minestronesoppa

Minestronesoppa

Findus · 500 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Minestronesoppa

Minestronesoppa

Blå Band · 59 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 313 kr/kg pris 18 kr
Minestronesoppa

Minestronesoppa

Heinz · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 52 kr/kg pris 21 kr
Minestronesoppa Varma Koppen

Minestronesoppa Varma Koppen

Blå Band · 63 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 233 kr/kg pris 15 kr
Minipizzor 6-pack

Minipizzor 6-pack

Pop Bakery · 390 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 79 kr/kg pris 31 kr
Mumspannkakor 24-pack

Mumspannkakor 24-pack

Pop Bakery · 200 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 128 kr/kg pris 26 kr
Mustig tomatsoppa

Mustig tomatsoppa

Kelda® · 500 ml

Coop Stora Enköping

jämförpris 54 kr/l pris 27 kr
Nudelsoppa Het

Nudelsoppa Het

Weight Watchers · 395 ml

Coop Stora Enköping

jämförpris 53 kr/l pris 21 kr
Nyponsoppa

Nyponsoppa

Ekströms · 1000 ml

Coop Stora Enköping

jämförpris 24 kr/l pris 24 kr
Nyponsoppa Originalet

Nyponsoppa Originalet

Ekströms · 1000 ml

Coop Stora Enköping

jämförpris 14 kr/l pris 14 kr
Ost & broccolisoppa Varma Koppen

Ost & broccolisoppa Varma Koppen

Blå Band · 69 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 213 kr/kg pris 15 kr
Oxfilépasta

Oxfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 202 kr/kg pris 81 kr
Oxgulasch

Oxgulasch

Podravka · 300 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 137 kr/kg pris 41 kr
Oxpytt

Oxpytt

Findus · 750 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 68 kr/kg pris 51 kr
Paj Mozzarella & körsbärstomat

Paj Mozzarella & körsbärstomat

Felix · 210 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 148 kr/kg pris 31 kr
Paj Ost & Skinka

Paj Ost & Skinka

Coop · 220 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 106 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Pannbiff

Pannbiff

Coop · 300 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Pannbiff med pepparsås och potatis

Pannbiff med pepparsås och potatis

Grön Ko · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 182 kr/kg pris 73 kr
Pasta al pomodoro med mozzarella

Pasta al pomodoro med mozzarella

Gooh · 400 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Pasta Spenat Spaghetteria

Pasta Spenat Spaghetteria

Knorr · 160 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 216 kr/kg pris 35 kr
Pizzakit

Pizzakit

Coop · 560 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 41 kr/kg pris 23 kr
Pizzakit Original

Pizzakit Original

Pop Bakery · 600 g

Coop Stora Enköping

jämförpris 51 kr/kg pris 31 kr
Tyck till