Primat

Kök på Coop Stora Sisjön

323 varor · sida 3 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Pajform Vit

Pajform Vit

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Pannkakspanna

Pannkakspanna

COSY & TRENDY · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Papperssugrör 25-pack

Papperssugrör 25-pack

PAPSTAR · 25 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 1,06 kr/st pris 27 kr
Pastaslev

Pastaslev

Coop · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Pensel

Pensel

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Pizzaspade

Pizzaspade

FCC BBQ · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr
Pizzaspade

Pizzaspade

COOP BBQ · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Planksteksbräda

Planksteksbräda

Jonas · 2 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 125 kr/st pris 249 kr
Plastfolie

Plastfolie

TOPPITS · 50 m

Coop Stora Sisjön

jämförpris 0,50 kr/m pris 25 kr
Plastfolie

Plastfolie

Xtra · 60 m

Coop Stora Sisjön

jämförpris 0,19 kr/m pris 12 kr
Plastfolie Fummelfri

Plastfolie Fummelfri

Ninjaplast · 150 m

Coop Stora Sisjön

jämförpris 0,48 kr/m pris 72 kr
Plastfolie Refill

Plastfolie Refill

Ninjaplast · 150 m

Coop Stora Sisjön

jämförpris 0,41 kr/m pris 62 kr
Potatisskalare

Potatisskalare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Potatisskalare

Potatisskalare

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Provnål

Provnål

GastroMax · 13 g

Coop Stora Sisjön

jämförpris 1531 kr/kg pris 20 kr
Purépress

Purépress

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Påsklämmor

Påsklämmor

twixit! · 92 g

Coop Stora Sisjön

jämförpris 325 kr/kg pris 30 kr
Påsklämmor

Påsklämmor

twixit! · 92 g

Coop Stora Sisjön

jämförpris 325 kr/kg pris 30 kr
Rengöringsborste

Rengöringsborste

FCC BBQ · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Rengöringsservetter för grill

Rengöringsservetter för grill

DAN GRILL · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Rispapper

Rispapper

Coop · 200 g

Coop Stora Sisjön

jämförpris 135 kr/kg pris 27 kr
Rivjärn Osorterade Färger

Rivjärn Osorterade Färger

DAY · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Roteringsspade Pizza

Roteringsspade Pizza

FCC BBQ · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Rotfruktsborste Osorterade Färger

Rotfruktsborste Osorterade Färger

Coop · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 22 kr/st pris 22 kr
Rörskålset 3-pack

Rörskålset 3-pack

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Sax

Sax

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Saxset 3-pack

Saxset 3-pack

DAY · 3 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 10 kr/st pris 30 kr
Sidobord Med Mugghållare

Sidobord Med Mugghållare

Form Living · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Sil 15cm

Sil 15cm

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Sil 19cm

Sil 19cm

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Skalare

Skalare

Jonas · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Skaldjurssax

Skaldjurssax

Hedlundgruppen · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Skaldjurstång

Skaldjurstång

Hedlundgruppen · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Skalkniv 9cm

Skalkniv 9cm

TEFAL · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Sked

Sked

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Sked Trä 10-pack

Sked Trä 10-pack

PAPSTAR · 10 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 1,99 kr/st pris 20 kr
Skärbräda

Skärbräda

Coop · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Skärbräda

Skärbräda

Daloplast · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Skärbräda 2-pack

Skärbräda 2-pack

COOP Xtra · 437 g

Coop Stora Sisjön

jämförpris 114 kr/kg pris 50 kr
Skärbräda Medium

Skärbräda Medium

Coop · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Skärbräda Tunn Osorterade färger

Skärbräda Tunn Osorterade färger

Daloplast · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Skärpstål

Skärpstål

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Skål Hedda Ljusgrå

Skål Hedda Ljusgrå

Form Living · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Slaskrensare

Slaskrensare

Xtra · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 17 kr/st pris 17 kr
Slev L

Slev L

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Smörkniv

Smörkniv

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Smörkniv Acacia 3-pack

Smörkniv Acacia 3-pack

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Smörkniv sorterade färger 2-pack

Smörkniv sorterade färger 2-pack

Daloplast · 2 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 12 kr/st pris 25 kr
Snapsglas 10cl 20-pack

Snapsglas 10cl 20-pack

PAPSTAR · 20 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 1,60 kr/st pris 32 kr
Snapsglas 5 cl 20-pack

Snapsglas 5 cl 20-pack

PAPSTAR · 20 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 1,18 kr/st pris 24 kr
Snapsglas 6-pack

Snapsglas 6-pack

6 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 8 kr/st pris 50 kr
Snapsmugg Med Kräfta 8-pack

Snapsmugg Med Kräfta 8-pack

Hedlundgruppen · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Sockerkaksform 1,8 liter

Sockerkaksform 1,8 liter

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Sopset med långt skaft

Sopset med långt skaft

Coop · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 135 kr/st pris 135 kr
Springform 24 cm

Springform 24 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Springform 26 cm

Springform 26 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Springform Fyrkantig 24 cm

Springform Fyrkantig 24 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Spritspåse 10-pack

Spritspåse 10-pack

TOPPITS · 10 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 2,70 kr/st pris 27 kr
Spritspåse 6-pack

Spritspåse 6-pack

DAY · 6 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 4,17 kr/st pris 25 kr
Stavmixer

Stavmixer

DAY · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Stekbordsskrapa

Stekbordsskrapa

Senso BBQ · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Stekpanna

Stekpanna

Kitchenaid · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 699 kr/st pris 699 kr
Stekpanna 20 cm

Stekpanna 20 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Stekpanna 24 cm

Stekpanna 24 cm

GREENCHEF · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Stekpanna 24 cm

Stekpanna 24 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Tefal · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Tefal · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Kitchenfun · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

GREENCHEF · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Stekpanna 28 cm

Stekpanna 28 cm

Köksträdgården · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Stekpanna Gjutjärn

Stekpanna Gjutjärn

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Stekpanna Grön 28 cm

Stekpanna Grön 28 cm

Kitchenfun · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Stekpincett

Stekpincett

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stekpåse L 5-pack

Stekpåse L 5-pack

TOPPITS · 5 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 6 kr/st pris 28 kr
Stekpåse XL 2-pack

Stekpåse XL 2-pack

Toppits · 2 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 15 kr/st pris 31 kr
Steksnöre Bomull

Steksnöre Bomull

MELITTA · 40 m

Coop Stora Sisjön

jämförpris 0,49 kr/m pris 20 kr
Stekspade

Stekspade

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Stekspade

Stekspade

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stekspade

Stekspade

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Stektermometer

Stektermometer

GastroMax · 87 g

Coop Stora Sisjön

jämförpris 908 kr/kg pris 79 kr
Stektermometer Digital

Stektermometer Digital

DAY · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Stektermometer Digital

Stektermometer Digital

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Städmopp

Städmopp

Coop · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 137 kr/st pris 137 kr
Städmopp Microfiber Refill

Städmopp Microfiber Refill

Coop · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 66 kr/st pris 66 kr
Ståltermos Sarek

Ståltermos Sarek

GastroMax · 435 g

Coop Stora Sisjön

jämförpris 457 kr/kg pris 199 kr
Sugrör 4-pack

Sugrör 4-pack

DAY · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Sugrör Glasögon

Sugrör Glasögon

Happy Party · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Svampkniv

Svampkniv

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Tallrik Djup Grön

Tallrik Djup Grön

Nordiska · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Tallrikar Vit/Guld

Tallrikar Vit/Guld

Happy Party · 8 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 5 kr/st pris 43 kr
Tallriksunderlägg Nest Mörkgrön 4-pack

Tallriksunderlägg Nest Mörkgrön 4-pack

Noble House · 4 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 32 kr/st pris 129 kr
Tandpetare

Tandpetare

Happy Party · 300 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 0,11 kr/st pris 33 kr
Termos

Termos

Tefal · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Termos Grå

Termos Grå

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Termos Lila

Termos Lila

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Termos Svart

Termos Svart

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Termos Vit

Termos Vit

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Termosflaska Blå 500 ml

Termosflaska Blå 500 ml

Senso Kitchen · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Teskedar Trä 20-pack

Teskedar Trä 20-pack

Coop · 20 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 1,08 kr/st pris 22 kr
Tetång

Tetång

GastroMax · 1 st

Coop Stora Sisjön

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Tyck till