Primat

Skinka på Coop Stora Kungsbacka

85 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basturökt Emilskinka

Basturökt Emilskinka

Pärsons · 120 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 252 kr/kg pris 30 kr
Basturökt Kalkonbröst

Basturökt Kalkonbröst

Lönneberga · 90 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 317 kr/kg pris 29 kr
Basturökt Skinka

Basturökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 288 kr/kg pris 30 kr
Bog Rökt

Bog Rökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 2420 kr/kg pris 242 kr
Bog Rökt

Bog Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Bresaola

Bresaola

Coop · 70 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 706 kr/kg pris 49 kr
Bresaola

Bresaola

Negroni · 70 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 810 kr/kg pris 57 kr
Dackeskinka original

Dackeskinka original

Ludvig Sörensen · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 2357 kr/kg pris 236 kr
Emilkalkon Rökt

Emilkalkon Rökt

Pärsons · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 310 kr/kg pris 31 kr
Extrarökt Skinka

Extrarökt Skinka

Coop · 200 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 130 kr/kg pris 26 kr
Flatrökt Skinka

Flatrökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 288 kr/kg pris 30 kr
Fondkokt Skinka

Fondkokt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 288 kr/kg pris 30 kr
Gourmetskinka Basturökt

Gourmetskinka Basturökt

Pärsons · 150 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 179 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Gourmetskinka Rökt

Gourmetskinka Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Jamón Serrano

Jamón Serrano

Coop · 70 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 377 kr/kg pris 26 kr
Jamón Serrano Gran Reserva

Jamón Serrano Gran Reserva

Coop · 80 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 650 kr/kg pris 52 kr
Kalkon Gourmet

Kalkon Gourmet

BRÖDERNAS · 90 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 420 kr/kg pris 38 kr
Kalkon Kokt Strimlad

Kalkon Kokt Strimlad

TULIP · 350 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 170 kr/kg pris 60 kr
Kalkon med paprika

Kalkon med paprika

Pärsons · 150 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 179 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Coop · 250 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 210 kr/kg pris 53 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

Pärsons · 200 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Coop · 180 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 205 kr/kg pris 37 kr
Kalkonbröst Pastrami

Kalkonbröst Pastrami

Ingelsta Kalkon · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 3776 kr/kg pris 378 kr
Kokt Dackeskinka

Kokt Dackeskinka

Ludvig Sörensen · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 2357 kr/kg pris 236 kr
Kycklingfile Gourmetgrillad

Kycklingfile Gourmetgrillad

BRÖDERNAS · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Kycklingmortadella

Kycklingmortadella

Qibbla Halal · 200 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Lufttorkad Skinka Prosciutto

Lufttorkad Skinka Prosciutto

Negroni · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 4060 kr/kg pris 406 kr
Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Luftttorkad Skinka Prosciutto Crudo

Coop · 250 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 394 kr/kg pris 98 kr
Prosciutto

Prosciutto

Coop · 80 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 413 kr/kg pris 33 kr
Prosciutto Cotto

Prosciutto Cotto

TULIP · 140 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 150 kr/kg pris 21 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Coop · 80 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 496 kr/kg pris 40 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Zeta · 70 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 599 kr/kg pris 42 kr
Prosciutto Crudo di collina

Prosciutto Crudo di collina

Negroni · 85 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 556 kr/kg pris 47 kr
Prosciutto Crudo Extra

Prosciutto Crudo Extra

Negroni · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 3587 kr/kg pris 359 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Coop · 70 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 678 kr/kg pris 47 kr
Prosciutto di Parma

Prosciutto di Parma

Zeta · 70 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 791 kr/kg pris 55 kr
Prosciutto Di Parma

Prosciutto Di Parma

Slega · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 5054 kr/kg pris 505 kr
Prosciutto Saluhall Tryffel 14+

Prosciutto Saluhall Tryffel 14+

Paul och Thom · 70 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 865 kr/kg pris 61 kr
Pulled Turkey

Pulled Turkey

TULIP · 450 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Rökt Emilskinka

Rökt Emilskinka

Pärsons · 120 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 252 kr/kg pris 30 kr
Rökt Kalkon

Rökt Kalkon

Xtra · 300 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Coop · 270 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 163 kr/kg pris 44 kr
Rökt Skinka

Rökt Skinka

Xtra · 300 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 80 kr/kg pris 24 kr
Rökt Skinka Strimlad

Rökt Skinka Strimlad

TULIP · 450 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 124 kr/kg pris 56 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 180 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 122 kr/kg pris 22 kr
Rökt skinka Strimlad

Rökt skinka Strimlad

Coop · 450 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Serrano

Serrano

Coop · 80 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 473 kr/kg pris 38 kr
Serranoskinka

Serranoskinka

Ridderheims · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 3776 kr/kg pris 378 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

SVEA · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 236 kr/kg pris 24 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 2590 kr/kg pris 259 kr
Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Skinka Bror Jakobs Svartrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Coop · 120 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Coop · 110 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 145 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Gallerrökt

Skinka Gallerrökt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skinka Gallerrökt Extra Rökig

Skinka Gallerrökt Extra Rökig

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Skinka Gallerrökt Mörkrostad Med Lönnsirap

Skinka Gallerrökt Mörkrostad Med Lönnsirap

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 2783 kr/kg pris 278 kr
Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 2262 kr/kg pris 226 kr
Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Skinka Gallerrökt Pepparkryddad

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 120 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Coop · 200 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 130 kr/kg pris 26 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Xtra · 300 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 77 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Sverige/Lönneberga · 105 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Skinka Kokt Mor Matildas

Skinka Kokt Mor Matildas

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Skinka Kolmilarökt

Skinka Kolmilarökt

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 3350 kr/kg pris 335 kr
Skinka Källarrökt

Skinka Källarrökt

Coop Stora Kungsbacka

pris 335 kr
Skinka Lufttorkad Jamon Duroc Saluhall 18 Månader

Skinka Lufttorkad Jamon Duroc Saluhall 18 Månader

PAUL och THOM · 70 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 662 kr/kg pris 46 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Engelmanns · 80 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 674 kr/kg pris 54 kr
Skinka Långkokt

Skinka Långkokt

SVEA · 150 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 186 kr/kg pris 28 kr
Skinka Långkokt

Skinka Långkokt

SVEA · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 236 kr/kg pris 24 kr
Skinka Mor Matildas Kokt

Skinka Mor Matildas Kokt

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 2451 kr/kg pris 245 kr
Skinka Ojämna skivor

Skinka Ojämna skivor

Pärsons · 300 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 84 kr/kg pris 25 kr
Skinka Rökigaste

Skinka Rökigaste

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 120 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 133 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Coop · 200 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 130 kr/kg pris 26 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

SVEA · 150 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 186 kr/kg pris 28 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

SVEA · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 236 kr/kg pris 24 kr
Skinka Rökt Bror Jakobs

Skinka Rökt Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 2451 kr/kg pris 245 kr
Skinka Rökt Bror Jakobs

Skinka Rökt Bror Jakobs

Jakobsdals · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 331 kr/kg pris 33 kr
Skinka Rökt Eko

Skinka Rökt Eko

Scan · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 435 kr/kg pris 43 kr
Skinka Samiskt Rökt

Skinka Samiskt Rökt

Jokkmokks Korv · 100 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 3398 kr/kg pris 340 kr
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Lönneberga · 105 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 271 kr/kg pris 29 kr
Välrökt Skinka

Välrökt Skinka

BRÖDERNAS · 105 g

Coop Stora Kungsbacka

jämförpris 288 kr/kg pris 30 kr
Tyck till