Primat

Övrigt fryst på Coop Stora Strängnäs

18 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguetter Vitlök 2-pack

Baguetter Vitlök 2-pack

Xtra · 350 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 39 kr/kg pris 14 kr
Baguetter Örtsmör 2-pack

Baguetter Örtsmör 2-pack

Coop · 350 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 65 kr/kg pris 23 kr
Basilika Eko

Basilika Eko

Änglamark · 50 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 274 kr/kg pris 14 kr
Churros

Churros

Aviko · 300 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 98 kr/kg pris 29 kr
Dill Eko

Dill Eko

Änglamark · 50 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 274 kr/kg pris 14 kr
Filodeg Färsk

Filodeg Färsk

Sevan · 500 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 59 kr/kg pris 29 kr
Fryspåsar Safeloc 3L 15-pack

Fryspåsar Safeloc 3L 15-pack

TOPPITS · 15 st

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 1,66 kr/st pris 25 kr
Glutenfri Smördeg

Glutenfri Smördeg

Schär · 250 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 146 kr/kg pris 36 kr
Glutenfria Bullar Vanilj

Glutenfria Bullar Vanilj

Fria · 4 st

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 8 kr/st pris 32 kr
Glutenfria Småbröd Morot 4-pack

Glutenfria Småbröd Morot 4-pack

Elovena · 400 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 92 kr/kg pris 37 kr
Gräslök Eko

Gräslök Eko

Änglamark · 50 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 274 kr/kg pris 14 kr
Koriander Eko

Koriander Eko

Änglamark · 50 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 274 kr/kg pris 14 kr
Mandeltårta Daim

Mandeltårta Daim

ALMONDY · 400 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 130 kr/kg pris 52 kr
Mandeltårta Toblerone

Mandeltårta Toblerone

ALMONDY · 400 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 130 kr/kg pris 52 kr
Persilja Eko

Persilja Eko

Änglamark · 50 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 274 kr/kg pris 14 kr
Pizzadeg Rund

Pizzadeg Rund

Coop · 260 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 65 kr/kg pris 17 kr
Pizzadeg XL

Pizzadeg XL

Coop · 550 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 41 kr/kg pris 22 kr
Vitlöksbaguetter 2-pack

Vitlöksbaguetter 2-pack

Coop · 350 g

Coop Stora Strängnäs

jämförpris 65 kr/kg pris 23 kr
Tyck till