Primat

Inlagd fisk på Coop O Ringen Göteborg

97 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ansjovis Filéer

Ansjovis Filéer

Grebbestads · 125 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 287 kr/kg pris 36 kr
Ansjovis Original Benfri

Ansjovis Original Benfri

Grebbestads · 55 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 378 kr/kg pris 21 kr
Ansjovisfiléer

Ansjovisfiléer

Coop · 100 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 270 kr/kg pris 27 kr
Brantesvikssill

Brantesvikssill

Coop · 220 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 94 kr/kg pris 21 kr
Branteviksill

Branteviksill

Klädesholmen · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Branteviksill

Branteviksill

Abba · 530 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 85 kr/kg pris 45 kr
Branteviksill i Bit

Branteviksill i Bit

Klädesholmen · 420 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 79 kr/kg pris 33 kr
Brantevikssill

Brantevikssill

Abba · 245 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 99 kr/kg pris 24 kr
Brännvinssill

Brännvinssill

Abba · 240 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 101 kr/kg pris 24 kr
Caviarmix Röd

Caviarmix Röd

Coop · 75 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 350 kr/kg pris 26 kr
Dillkaviar

Dillkaviar

Coop · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 108 kr/kg pris 27 kr
Finkornig Rom Röd

Finkornig Rom Röd

Abba · 80 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 409 kr/kg pris 33 kr
Finkornig Rom Svart

Finkornig Rom Svart

Abba · 78 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 419 kr/kg pris 33 kr
Fransk Löksill

Fransk Löksill

Abba · 240 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 91 kr/kg pris 22 kr
Gravad Lax

Gravad Lax

Norge/Mowi · 150 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 393 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Gravad lax Rödbeta

Gravad lax Rödbeta

MOWI · 100 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 520 kr/kg pris 52 kr
Gravad Lax Skivad

Gravad Lax Skivad

Coop · 100 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 460 kr/kg pris 46 kr
Gravad Lax Skivad

Gravad Lax Skivad

Coop · 150 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 327 kr/kg pris 49 kr
Inlagd Sill

Inlagd Sill

Coop · 220 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 94 kr/kg pris 21 kr
Inlagd Sill

Inlagd Sill

Coop · 550 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 58 kr/kg pris 32 kr
Inläggningssill

Inläggningssill

Klädesholmen · 410 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 89 kr/kg pris 36 kr
Kallrökt laxfilé skivad eko

Kallrökt laxfilé skivad eko

Korshags · 100 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 631 kr/kg pris 63 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Kaviar

Kaviar

Änglamark · 190 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 149 kr/kg pris 28 kr
Kaviar

Kaviar

Xtra · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 88 kr/kg pris 22 kr
Kaviar

Kaviar

Coop · 300 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 103 kr/kg pris 31 kr
Kaviar Dill

Kaviar Dill

Änglamark · 190 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 149 kr/kg pris 28 kr
Kaviar Extra Mild

Kaviar Extra Mild

Svennes · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Kaviar Extra Mild Dill

Kaviar Extra Mild Dill

Svennes · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Klädesholmen · 300 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Kaviar Randig Ägg

Kaviar Randig Ägg

Kalles Kaviar · 285 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 130 kr/kg pris 37 kr
Kräftsill

Kräftsill

Klädesholmen · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Kräftsill

Kräftsill

Klädesholmen · 420 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 79 kr/kg pris 33 kr
Lax Kallrökt Skivad

Lax Kallrökt Skivad

Norge/Mowi · 150 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 393 kr/kg pris 59 kr Extrapris
Lax Kallrökt Skivad

Lax Kallrökt Skivad

Coop · 100 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 460 kr/kg pris 46 kr
Lax Kallrökt Skivad

Lax Kallrökt Skivad

Coop · 150 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 327 kr/kg pris 49 kr
Löjrom

Löjrom

Ullmo · 80 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 1437 kr/kg pris 115 kr
Löjrom

Löjrom

Ullmo · 50 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 2328 kr/kg pris 116 kr
Löksill

Löksill

Coop · 220 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 94 kr/kg pris 21 kr
Löksill

Löksill

Coop · 550 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 58 kr/kg pris 32 kr
Löksill

Löksill

Klädesholmen · 420 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 79 kr/kg pris 33 kr
Löksill

Löksill

Klädesholmen · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Löksill

Löksill

Abba · 500 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 87 kr/kg pris 44 kr
Löksill

Löksill

Abba · 240 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 101 kr/kg pris 24 kr
Löksill Fransk

Löksill Fransk

Abba · 240 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 101 kr/kg pris 24 kr
Löksill Fransk Löksill i Bit

Löksill Fransk Löksill i Bit

Klädesholmen · 420 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 79 kr/kg pris 33 kr
Matjesfiléer Hela

Matjesfiléer Hela

Abba · 215 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 203 kr/kg pris 44 kr
Matjesill Filé

Matjesill Filé

Klädesholmen · 420 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 81 kr/kg pris 34 kr
Matjesill Filé

Matjesill Filé

Klädesholmen · 2200 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 68 kr/kg pris 150 kr
Matjessill

Matjessill

Klädesholmen · 200 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 106 kr/kg pris 21 kr
Matjessill Bohus

Matjessill Bohus

Abba · 215 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 101 kr/kg pris 22 kr
Matjessill i bitar

Matjessill i bitar

Coop · 200 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 99 kr/kg pris 20 kr
Matjessill Klassisk

Matjessill Klassisk

Abba · 215 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 101 kr/kg pris 22 kr
Matjessill Mästar

Matjessill Mästar

Abba · 215 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 101 kr/kg pris 22 kr
Regnbågslax Varmrökt , ASC

Regnbågslax Varmrökt , ASC

Korshags · 800 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 195 kr/kg pris 156 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

Royal Greenland · 180 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 158 kr/kg pris 29 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

Coop · 400 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 172 kr/kg pris 69 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

Coop · 680 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 133 kr/kg pris 91 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

Coop · 350 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 143 kr/kg pris 50 kr
Räkor i lake L

Räkor i lake L

Coop · 350 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Rökt lax

Rökt lax

Xtra · 100 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 412 kr/kg pris 41 kr
Salladsräkor i lake

Salladsräkor i lake

Royal Greenland · 180 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 116 kr/kg pris 21 kr
Senapsill

Senapsill

Klädesholmen · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Senapsill i Bit

Senapsill i Bit

Klädesholmen · 420 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 79 kr/kg pris 33 kr
Senapssill

Senapssill

Coop · 215 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 96 kr/kg pris 21 kr
Senapssill

Senapssill

Coop · 550 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 58 kr/kg pris 32 kr
Senapssill

Senapssill

Abba · 230 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 106 kr/kg pris 24 kr
Senapssill

Senapssill

Abba · 475 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 92 kr/kg pris 44 kr
Sill 5-minuterssill Hela Filéer

Sill 5-minuterssill Hela Filéer

Abba · 430 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 106 kr/kg pris 46 kr
Sill Ansjoviskryddad

Sill Ansjoviskryddad

Abba · 245 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 99 kr/kg pris 24 kr
Sill Brynt smör

Sill Brynt smör

Klädesholmen · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Sill Ceviche

Sill Ceviche

Klädesholmen · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Sill Dijonsenap

Sill Dijonsenap

Abba · 225 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 108 kr/kg pris 24 kr
Sill Ingefära & lime

Sill Ingefära & lime

Abba · 240 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 101 kr/kg pris 24 kr
Sill Inlagd

Sill Inlagd

Klädesholmen · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Sill Inlagd

Sill Inlagd

Abba · 240 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 101 kr/kg pris 24 kr
Sill Inlagd

Sill Inlagd

Abba · 500 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Sill Inlagd

Sill Inlagd

Abba · 240 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 101 kr/kg pris 24 kr
Sill Inlagd

Sill Inlagd

Abba · 500 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 87 kr/kg pris 44 kr
Sill Inlagd Bit

Sill Inlagd Bit

Klädesholmen · 420 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 79 kr/kg pris 33 kr
Sill Inläggning Urvattnad

Sill Inläggning Urvattnad

Abba · 430 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 94 kr/kg pris 40 kr
Sill Kräftmarinerad

Sill Kräftmarinerad

Prinsens · 300 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 187 kr/kg pris 56 kr
Sill Ramslök & Citron

Sill Ramslök & Citron

Abba · 220 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 110 kr/kg pris 24 kr
Sill Senap & maltwhisky

Sill Senap & maltwhisky

Klädesholmen · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Coop · 215 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 96 kr/kg pris 21 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Coop · 550 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 58 kr/kg pris 32 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Abba · 220 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 110 kr/kg pris 24 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Abba · 460 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 95 kr/kg pris 44 kr
Stenbitsrom Röd

Stenbitsrom Röd

Coop · 75 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 428 kr/kg pris 32 kr
Surströmmingsfiléer

Surströmmingsfiléer

Oskars Surströmming · 440 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 226 kr/kg pris 99 kr
Svartvinbärssill

Svartvinbärssill

Klädesholmen · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr
Tångcaviar Svart

Tångcaviar Svart

Coop · 70 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 207 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Varmrökt lax Citron & persilja

Varmrökt lax Citron & persilja

MOWI · 125 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 575 kr/kg pris 72 kr
Varmrökt lax Dubbelfilé

Varmrökt lax Dubbelfilé

MOWI · 300 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 444 kr/kg pris 133 kr
Varmrökt lax Naturell

Varmrökt lax Naturell

MOWI · 600 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 464 kr/kg pris 278 kr
Varmrökt Lax Naturell

Varmrökt Lax Naturell

Coop · 125 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 397 kr/kg pris 50 kr
Varmrökt lax Peppar

Varmrökt lax Peppar

MOWI · 125 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 575 kr/kg pris 72 kr
Tyck till