Primat

Frysta bär på Coop O Ringen Göteborg

20 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Björnbär

Björnbär

Coop · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 89 kr/kg pris 22 kr
Blåbär

Blåbär

Coop · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 94 kr/kg pris 24 kr
Blåbär

Blåbär

Coop · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 136 kr/kg pris 34 kr
Bärmix

Bärmix

Xtra · 500 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Bärmix

Bärmix

Coop · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Bärmix Hallon & blåbär

Bärmix Hallon & blåbär

Coop · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 146 kr/kg pris 36 kr
Hallon

Hallon

Xtra · 400 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 95 kr/kg pris 38 kr
Hallon

Hallon

Coop · 200 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr
Hallon Eko

Hallon Eko

Änglamark · 225 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 168 kr/kg pris 38 kr
Hallon i vit & mjölkchoklad

Hallon i vit & mjölkchoklad

Boujee · 140 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 393 kr/kg pris 55 kr
Havtorn Eko

Havtorn Eko

POLARICA · 225 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 126 kr/kg pris 28 kr
Jordgubbar

Jordgubbar

Xtra · 500 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 48 kr/kg pris 24 kr
Jordgubbar

Jordgubbar

Coop · 300 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 90 kr/kg pris 27 kr
Jordgubbar Eko

Jordgubbar Eko

Änglamark · 225 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 147 kr/kg pris 33 kr
Jordgubbar Tärnade

Jordgubbar Tärnade

Coop · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 89 kr/kg pris 22 kr
Körsbär

Körsbär

Coop · 250 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 114 kr/kg pris 29 kr
Smoothie Classic

Smoothie Classic

Coop · 600 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 46 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Sommarbär Eko

Sommarbär Eko

Änglamark · 225 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 151 kr/kg pris 34 kr
Svenska blåbär Eko

Svenska blåbär Eko

Änglamark · 225 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 160 kr/kg pris 36 kr
Svenska lingon Eko

Svenska lingon Eko

Änglamark · 225 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 164 kr/kg pris 37 kr
Tyck till