Primat

Kyckling på Coop O Ringen Göteborg

69 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankabröst 2-pack

Ankabröst 2-pack

Julius · 2 st

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 69 kr/st pris 138 kr
Ankbröst

Ankbröst

La Belle de France · 450 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 219 kr/kg pris 98 kr
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

Julles · 600 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 63 kr/kg pris 38 kr
Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Grillade Kycklinginnerfiléer BBQ

Guldfågeln · 200 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 220 kr/kg pris 44 kr
Hel kyckling

Hel kyckling

Coop · 1200 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 62 kr/kg pris 74 kr
Innerfiléer Små & Fina

Innerfiléer Små & Fina

Kronfågel · 600 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta Kalkon · 400 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 230 kr/kg pris 92 kr
Kalkonbröstfilé mörad

Kalkonbröstfilé mörad

Ingelsta Kalkon · 600 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 193 kr/kg pris 116 kr
Kalkonfärs

Kalkonfärs

Ingelsta Kalkon · 500 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 126 kr/kg pris 63 kr
Kyckling Hel

Kyckling Hel

Guldfågeln · 1500 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 60 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Hel Eko

Kyckling Hel Eko

Reko · 2000 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 150 kr/kg pris 299 kr
Kyckling Hel Eko

Kyckling Hel Eko

Reko Kyckling · 1700 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 179 kr/kg pris 304 kr
Kyckling Minutbitar

Kyckling Minutbitar

Kronfågel · 550 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 164 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Minutfilé

Kyckling Minutfilé

Kronfågel · 600 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kycklingben

Kycklingben

Coop · 900 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 60 kr/kg pris 54 kr
Kycklingben Marinerade

Kycklingben Marinerade

Guldfågeln · 1800 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 73 kr/kg pris 131 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Coop · 1000 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Kycklingben mörade

Kycklingben mörade

Sverige/Guldfågeln · 1000 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 157 kr/kg pris 141 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Coop · 925 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 123 kr/kg pris 114 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Familjefågel · 450 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Eko

Kycklingbröstfilé Eko

Reko · 500 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 360 kr/kg pris 180 kr
Kycklingbröstfilé Grillad

Kycklingbröstfilé Grillad

Guldfågeln · 200 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 220 kr/kg pris 44 kr
Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Grillad Citron & vitlök

Guldfågeln · 200 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 220 kr/kg pris 44 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Coop · 1000 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 89 kr/kg pris 89 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 2000 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 100 kr/kg pris 199 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 1000 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 101 kr/kg pris 101 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 900 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 79 kr/kg pris 72 kr
Kycklingbröstfilé mörad

Kycklingbröstfilé mörad

Xtra · 2000 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 71 kr/kg pris 141 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad

Kycklingbröstfilé Strimlad

Guldfågeln · 600 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 155 kr/kg pris 93 kr
Kycklingbröstfilé Strimlad Citron & vitlök

Kycklingbröstfilé Strimlad Citron & vitlök

Guldfågeln · 600 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 155 kr/kg pris 93 kr
Kycklingburgare 6-pack

Kycklingburgare 6-pack

Kronfågel · 540 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 105 kr/kg pris 57 kr
Kycklingfilé

Kycklingfilé

Lindströms · 900 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 104 kr/kg pris 94 kr
Kycklingfilé i bit

Kycklingfilé i bit

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklingfilé Minutstrimlor

Kycklingfilé Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 164 kr/kg pris 90 kr
Kycklingfilé mörad

Kycklingfilé mörad

Kronfågel · 1000 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 107 kr/kg pris 107 kr
Kycklingfilé Tunnskivad

Kycklingfilé Tunnskivad

Guldfågeln · 700 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 179 kr/kg pris 125 kr
Kycklingfilé Tvådelad

Kycklingfilé Tvådelad

Guldfågeln · 700 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 179 kr/kg pris 125 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

COOP · 500 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 104 kr/kg pris 52 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Guldfågeln · 750 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 100 kr/kg pris 75 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

COOP · 600 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 137 kr/kg pris 82 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Lettland/Familjefågel · 450 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinginnerfilé Krispy BBQ Style

Kycklinginnerfilé Krispy BBQ Style

Kronfågel · 450 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 197 kr/kg pris 89 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 96 kr/kg pris 67 kr
Kycklinginnerfilé mörad

Kycklinginnerfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 75 kr/kg pris 53 kr
Kycklinginnerfiléer

Kycklinginnerfiléer

Lönneberga · 550 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 161 kr/kg pris 89 kr
Kycklingklubbor

Kycklingklubbor

Guldfågeln · 900 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 75 kr/kg pris 67 kr
Kycklingklubbor mörade

Kycklingklubbor mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 450 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 67 kr/kg pris 30 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Guldfågeln · 400 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 75 kr/kg pris 30 kr
Kycklinglår Mörade

Kycklinglår Mörade

Xtra · 1000 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 900 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 163 kr/kg pris 147 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Coop · 925 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 138 kr/kg pris 128 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Coop · 450 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 169 kr/kg pris 76 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Familjefågel · 450 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr Extrapris
Kycklinglårfilé Eko

Kycklinglårfilé Eko

Reko · 500 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 345 kr/kg pris 173 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 101 kr/kg pris 71 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Xtra · 700 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 85 kr/kg pris 60 kr
Kycklingsteak

Kycklingsteak

Kronfågel · 900 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 105 kr/kg pris 95 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Guldfågeln · 800 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 67 kr/kg pris 53 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Coop · 750 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 57 kr/kg pris 43 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Coop · 1000 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Kycklingvingar Krispy Korean Style

Kycklingvingar Krispy Korean Style

Kronfågel · 600 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 98 kr/kg pris 59 kr
Majskyckling Bröstfilé

Majskyckling Bröstfilé

Guldfågeln · 750 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 209 kr/kg pris 157 kr
Majskyckling Bröstfiléer mörade

Majskyckling Bröstfiléer mörade

Guldfågeln · 1000 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 139 kr/kg pris 139 kr Extrapris
Majskyckling Hel

Majskyckling Hel

Guldfågeln · 1300 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 82 kr/kg pris 106 kr
Majskycklinglårfilé

Majskycklinglårfilé

Guldfågeln · 700 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 175 kr/kg pris 123 kr
Strimlad Kycklinglårfilé

Strimlad Kycklinglårfilé

Guldfågeln · 600 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 155 kr/kg pris 93 kr
Tvådelad Kycklingbröstfilé mörad

Tvådelad Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln · 700 g

Coop O Ringen Göteborg

jämförpris 149 kr/kg pris 104 kr
Tyck till