Primat

Trädgård på Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

56 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Aster Bunt

Aster Bunt

Spira · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Aster I Kruka

Aster I Kruka

Spira

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

pris 50 kr
Blomjord

Blomjord

Coop · 18000 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 2,78 kr/l pris 50 kr
Blomjord

Blomjord

Coop · 8000 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 5 kr/l pris 41 kr
Blomjord

Blomjord

Coop · 4000 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 8 kr/l pris 31 kr
Blomjord Torvfri

Blomjord Torvfri

Hasselfors Garden · 4200 g

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 12 kr/kg pris 50 kr
Bord med förvaring

Bord med förvaring

Prosperplast · 2000 g

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 175 kr/kg pris 349 kr
Briketter

Briketter

Weber · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Brudorchidé

Brudorchidé

Spira · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Cyklamen

Cyklamen

Spira · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Flexislang

Flexislang

Grouw · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Garderobsblomma

Garderobsblomma

Spira · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Grillöverdrag Klotgrill

Grillöverdrag Klotgrill

Nordic Season · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Grillöverdrag Universal XL

Grillöverdrag Universal XL

Nordic Season · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Handskar Comfort Violett Stl 9

Handskar Comfort Violett Stl 9

Nelson Garden · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Handske Comfort Lime Stl 6

Handske Comfort Lime Stl 6

Nelson Garden · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Hedera Helix 12cm

Hedera Helix 12cm

Spira blommor · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Hedera Hibernica

Hedera Hibernica

By growers · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Hortensia

Hortensia

Spira · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Kalanchoe Lila

Kalanchoe Lila

Spira · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe Queen Dubbelblommande

Kalanchoe Queen Dubbelblommande

Spira · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kalanchoe Vit

Kalanchoe Vit

Spira · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kompostgaller 450 liter

Kompostgaller 450 liter

GROUW · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Konstväxt Eucalyptus

Konstväxt Eucalyptus

1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Konstväxt Krystantemum Rosa

Konstväxt Krystantemum Rosa

1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kronärtskocka, Vert De Provence

Kronärtskocka, Vert De Provence

Nelson Garden · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kruka Gul & vit 13,5 cm

Kruka Gul & vit 13,5 cm

Saknar varumärke · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Kålrabbi, Delikatess Weisser

Kålrabbi, Delikatess Weisser

Nelson Garden · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 9 kr/l pris 35 kr
Lerkruka Mönster

Lerkruka Mönster

Krukor · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Ljung Calluna Garde

Ljung Calluna Garde

Spira · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Ljusslinga Solcell 10m

Ljusslinga Solcell 10m

Nordic Energy · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Lövräfsa

Lövräfsa

GROUW · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Mossbekämpning

Mossbekämpning

Stroller · 8750 g

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 26 kr/kg pris 224 kr
Naturgödsel

Naturgödsel

Coop · 40000 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 2,23 kr/l pris 89 kr
Orkidéjord

Orkidéjord

Rölunda · 4000 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 13 kr/l pris 53 kr
Orkidénäring

Orkidénäring

Nelson Garden · 250 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 240 kr/l pris 60 kr
Pallkrage & Balkongjord

Pallkrage & Balkongjord

Coop · 40000 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 2,23 kr/l pris 89 kr
Piassavakvast

Piassavakvast

Nyby · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Plantjord

Plantjord

Coop · 40000 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 2,23 kr/l pris 89 kr
Räfsa

Räfsa

Grouw · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Spray Ogräs Effekt

Spray Ogräs Effekt

Neudorff · 1000 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 159 kr/l pris 159 kr
Såjord

Såjord

Coop · 8000 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 6 kr/l pris 45 kr
Tomat & Chilijord

Tomat & Chilijord

Hasselfors Garden · 40000 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 2,73 kr/l pris 109 kr
Trädgårdshandske Barn

Trädgårdshandske Barn

Nyby · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Trädgårdshandske Large

Trädgårdshandske Large

Soft Touch · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Trädgårdshandske Small

Trädgårdshandske Small

Soft Touch · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Trädgårdshandske X-large

Trädgårdshandske X-large

Soft Touch · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Trädgårdshandske XX-large

Trädgårdshandske XX-large

Soft Touch · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Trädgårdsspade Spetsig

Trädgårdsspade Spetsig

GROUW · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Trädgårdssäck

Trädgårdssäck

Grouw · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Trädgårdssäck 118 liter

Trädgårdssäck 118 liter

Grouw · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Täckbark

Täckbark

Coop · 40000 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 2,23 kr/l pris 89 kr
Vas tulpan H20

Vas tulpan H20

Krukor · 1 st

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Växtnäring

Växtnäring

Nelson Garden · 250 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 240 kr/l pris 60 kr
Växtnäring Flytande

Växtnäring Flytande

Blomstra · 750 ml

Coop Hämta Östanå färjeläge Östanå Sjökrog

jämförpris 105 kr/l pris 79 kr
Tyck till