Primat

Färska kryddor på Coop Hämta Kvarteret Tärnan

31 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika

Basilika

Xtra · 25 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 639 kr/kg pris 16 kr
Citrongräs

Citrongräs

50 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 567 kr/kg pris 28 kr
Dill

Dill

COOP · 20 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 613 kr/kg pris 12 kr
Dill

Dill

20 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 613 kr/kg pris 12 kr
Dill

Dill

Xtra · 35 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 456 kr/kg pris 16 kr
Dill Knippa

Dill Knippa

20 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 700 kr/kg pris 14 kr
Gräslök

Gräslök

COOP · 20 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 595 kr/kg pris 12 kr
Gräslök

Gräslök

35 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 539 kr/kg pris 19 kr
Gräslök Kruka Eko

Gräslök Kruka Eko

Spisa · 1 st

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 19 kr/st pris 19 kr
Gurkmeja Eko

Gurkmeja Eko

50 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 245 kr/kg pris 12 kr
Kabbarp Basilika Eko

Kabbarp Basilika Eko

40 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 750 kr/kg pris 30 kr
Kabbarp Mynta Marockansk Eko

Kabbarp Mynta Marockansk Eko

40 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 780 kr/kg pris 31 kr
Kabbarp Oregano Eko

Kabbarp Oregano Eko

40 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 709 kr/kg pris 28 kr
Kabbarp Persilja Eko

Kabbarp Persilja Eko

40 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 750 kr/kg pris 30 kr
Kabbarp Rosmarin Eko

Kabbarp Rosmarin Eko

40 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 827 kr/kg pris 33 kr
Kabbarp Salvia Eko

Kabbarp Salvia Eko

40 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 780 kr/kg pris 31 kr
Kabbarp Timjan Eko

Kabbarp Timjan Eko

40 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 709 kr/kg pris 28 kr
Koriander

Koriander

COOP · 25 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 566 kr/kg pris 14 kr
Koriander

Koriander

Xtra · 50 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 319 kr/kg pris 16 kr
Koriander Eko Kruka

Koriander Eko Kruka

Svegro · 1 st

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Krasse

Krasse

Svegro · 1 st

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Krondill

Krondill

1 st

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Kruspersilja

Kruspersilja

COOP · 20 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 613 kr/kg pris 12 kr
Limeblad

Limeblad

50 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 756 kr/kg pris 38 kr
Mynta

Mynta

COOP · 25 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 566 kr/kg pris 14 kr
Peppar

Peppar

20 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 129 kr/kg pris 2,58 kr
Peppar

Peppar

20 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 1995 kr/kg pris 40 kr
Peppar Ancho

Peppar Ancho

20 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 1995 kr/kg pris 40 kr
Persilja Eko Kruka

Persilja Eko Kruka

Änglamark · 35 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 539 kr/kg pris 19 kr
Rosmarin

Rosmarin

COOP · 20 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 708 kr/kg pris 14 kr
Timjan

Timjan

COOP · 20 g

Coop Hämta Kvarteret Tärnan

jämförpris 708 kr/kg pris 14 kr
Tyck till