Primat

Fläskkött på Hemköp Järfälla Stäket

35 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Fläskfilé Färsk Sverige

Fläskfilé Färsk Sverige

Scan · 500 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 195 kr/kg pris 98 kr
Fläskfilé Sverige

Fläskfilé Sverige

Garant Eko · 500 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 285 kr/kg pris 143 kr
Fläskfilé Vakuumförpackad Sverige

Fläskfilé Vakuumförpackad Sverige

500 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 185 kr/kg pris 93 kr
Fläskfärs 20% Sverige

Fläskfärs 20% Sverige

Garant · 500 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 88 kr/kg pris 44 kr
Fläskkarré Benfri i Bit Sverige

Fläskkarré Benfri i Bit Sverige

Garant · 1100 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 105 kr/kg pris 116 kr
Fläskkarré Benfri i Bit Sverige

Fläskkarré Benfri i Bit Sverige

Garant Eko · 1000 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 155 kr/kg pris 155 kr
Fläskkarré med Ben Skivad Sverige

Fläskkarré med Ben Skivad Sverige

Garant · 500 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 109 kr/kg pris 55 kr
Fläskkarré med Ben Skivad Sverige

Fläskkarré med Ben Skivad Sverige

Garant · 1000 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 105 kr/kg pris 105 kr
Fläskkarré Skivad Utan Ben Sverige

Fläskkarré Skivad Utan Ben Sverige

Garant · 400 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 139 kr/kg pris 56 kr
Fläskkarré Sp Sverige

Fläskkarré Sp Sverige

Garant Eko · 300 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 183 kr/kg pris 55 kr
Fläskkotlett Benfri i Bit Sverige

Fläskkotlett Benfri i Bit Sverige

Garant · 800 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 105 kr/kg pris 84 kr
Fläskkotlett Benfri Skivad Sverige

Fläskkotlett Benfri Skivad Sverige

Garant · 800 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 109 kr/kg pris 87 kr
Fläskkotlett Benfri Skivad Sverige

Fläskkotlett Benfri Skivad Sverige

Garant · 450 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 125 kr/kg pris 56 kr
Fläskkotlett Lövskuren Sverige

Fläskkotlett Lövskuren Sverige

Garant · 470 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 129 kr/kg pris 61 kr
Fläskkotlett med Ben Skivad Sverige

Fläskkotlett med Ben Skivad Sverige

Garant · 1100 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 105 kr/kg pris 116 kr
Fläskkotlett med Ben Skivad Sverige

Fläskkotlett med Ben Skivad Sverige

Garant · 700 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 109 kr/kg pris 76 kr
Fläskkotlett Sverige

Fläskkotlett Sverige

Garant Eko · 300 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 183 kr/kg pris 55 kr
Fläsklägg Rimmad Sverige

Fläsklägg Rimmad Sverige

Moab · 1500 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 52 kr/kg pris 78 kr
Fläskytterfilé Sverige

Fläskytterfilé Sverige

Garant Eko · 800 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 155 kr/kg pris 124 kr
Fläskytterfilé Sverige

Fläskytterfilé Sverige

Nybergs Deli · 1000 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 103 kr/kg pris 103 kr
Grytbitar Fläsk Sverige

Grytbitar Fläsk Sverige

Garant · 600 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 84 kr/kg pris 51 kr
Hamburgare 4-pack Sverige

Hamburgare 4-pack Sverige

Garant · 452 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 133 kr/kg pris 60 kr Extrapris
Kamben Fläskkött Sverige

Kamben Fläskkött Sverige

Garant · 900 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 103 kr/kg pris 93 kr
Karré Benfri Bit av Gris Sverige

Karré Benfri Bit av Gris Sverige

Dalsjöfors · 1100 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 115 kr/kg pris 127 kr
Karré Rapsgris Sverige

Karré Rapsgris Sverige

Scan · 300 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 163 kr/kg pris 49 kr
Kotlett Rapsgris Sverige

Kotlett Rapsgris Sverige

Scan · 300 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 163 kr/kg pris 49 kr
Pigghamkarré Benfri Sverige

Pigghamkarré Benfri Sverige

Scan · 1100 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 115 kr/kg pris 127 kr
Ribs Rökta

Ribs Rökta

Garant · 445 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 150 kr/kg pris 67 kr
Salsicciafärs Naturell

Salsicciafärs Naturell

Köttkultur · 400 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 154 kr/kg pris 61 kr
Salsicciafärs Original

Salsicciafärs Original

Nonna Elide · 250 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 139 kr/kg pris 35 kr
Schnitzel Naggad

Schnitzel Naggad

Garant · 350 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 141 kr/kg pris 50 kr
Sidfläsk Bit Sverige

Sidfläsk Bit Sverige

Garant · 750 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 103 kr/kg pris 77 kr
Sidfläsk Skivad Sverige

Sidfläsk Skivad Sverige

Garant · 500 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 105 kr/kg pris 53 kr
Spareribs Sverige

Spareribs Sverige

Garant · 1250 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 73 kr/kg pris 91 kr
Vedrökt Karré

Vedrökt Karré

Jokkmokks · 1000 g

Hemköp Järfälla Stäket

jämförpris 311 kr/kg pris 311 kr
Tyck till