Primat

Pastej på Hemköp Leksand

28 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Arbogapastej Original Bredbar

Arbogapastej Original Bredbar

Arboga · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 73 kr/kg pris 15 kr
Arbogapastej Original Skivbar

Arbogapastej Original Skivbar

Arboga · 250 g

Hemköp Leksand

jämförpris 59 kr/kg pris 15 kr
Arbogapastej Original Skivbar

Arbogapastej Original Skivbar

Arboga · 500 g

Hemköp Leksand

jämförpris 53 kr/kg pris 26 kr
Burkskinka

Burkskinka

Tulip · 340 g

Hemköp Leksand

jämförpris 128 kr/kg pris 43 kr
Böcklingpastej

Böcklingpastej

Abba · 145 g

Hemköp Leksand

jämförpris 169 kr/kg pris 25 kr
Gräddpastej Bredbar

Gräddpastej Bredbar

Pastejköket · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 73 kr/kg pris 15 kr
Husmorspastej Grädd

Husmorspastej Grädd

Lindbergs · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Klassisk Grov Leverpastej

Klassisk Grov Leverpastej

Tulip · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Kycklingpastej 4-pack

Kycklingpastej 4-pack

Argeta · 380 g

Hemköp Leksand

jämförpris 122 kr/kg pris 46 kr
Kycklingpastej Original

Kycklingpastej Original

Argeta · 95 g

Hemköp Leksand

jämförpris 179 kr/kg pris 17 kr
Lantpaté

Lantpaté

Tante Juliette · 150 g

Hemköp Leksand

jämförpris 225 kr/kg pris 34 kr
Laxpastej

Laxpastej

Abba · 145 g

Hemköp Leksand

jämförpris 169 kr/kg pris 25 kr
Leverpastej Bredbar

Leverpastej Bredbar

Pastejköket · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 73 kr/kg pris 15 kr
Leverpastej Grädd Ungsbakad Deli

Leverpastej Grädd Ungsbakad Deli

Scan · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 102 kr/kg pris 20 kr
Leverpastej Gurka Bredbar

Leverpastej Gurka Bredbar

Garant · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 50 kr/kg pris 10 kr
Leverpastej med Gurka Bredbar

Leverpastej med Gurka Bredbar

Pastejköket · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 73 kr/kg pris 15 kr
Leverpastej Original Bredbar

Leverpastej Original Bredbar

Garant · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 50 kr/kg pris 10 kr
Leverpastej Skivbar

Leverpastej Skivbar

Garant · 500 g

Hemköp Leksand

jämförpris 50 kr/kg pris 25 kr
Leverpastej Skivbar

Leverpastej Skivbar

Siljans Chark · 300 g

Hemköp Leksand

jämförpris 82 kr/kg pris 25 kr
Leverpastej Ugnsbakad

Leverpastej Ugnsbakad

Garant · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Leverpastej Ugnsbakad Bredbar

Leverpastej Ugnsbakad Bredbar

Scan · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 78 kr/kg pris 16 kr
Leverpastej Ugnsbakad Ekologisk

Leverpastej Ugnsbakad Ekologisk

Scan · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 118 kr/kg pris 24 kr
Norrlandspölsa

Norrlandspölsa

Scan · 525 g

Hemköp Leksand

jämförpris 58 kr/kg pris 30 kr
Original Leverpastej 2-pack

Original Leverpastej 2-pack

Pastejköket · 150 g

Hemköp Leksand

jämförpris 97 kr/kg pris 15 kr
Oxskivor

Oxskivor

Podravka · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 151 kr/kg pris 30 kr
Pastej Karljohansvamp Vegansk

Pastej Karljohansvamp Vegansk

Pastejköket · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 92 kr/kg pris 18 kr
Vitlökspaté

Vitlökspaté

Tante Juliette · 150 g

Hemköp Leksand

jämförpris 232 kr/kg pris 35 kr
Örtpastej Vegetarisk Pålägg

Örtpastej Vegetarisk Pålägg

Tartex · 200 g

Hemköp Leksand

jämförpris 189 kr/kg pris 38 kr
Tyck till