Primat

Te på Hemköp Haninge C

93 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Aah Örtte Hibiskus med Blåbär & Havtorn

Aah Örtte Hibiskus med Blåbär & Havtorn

Garant · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,02 kr/st pris 20 kr
Barista Matcha Plain

Barista Matcha Plain

Lipton · 10 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 5 kr/st pris 51 kr
Barista Matcha Vanilla

Barista Matcha Vanilla

Lipton · 10 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 5 kr/st pris 51 kr
Blackcurrant Pyramid Tea Bags Svart Te

Blackcurrant Pyramid Tea Bags Svart Te

Lipton · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,42 kr/st pris 28 kr
Blodapelsin Svart Te

Blodapelsin Svart Te

Garant · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,70 kr/st pris 14 kr
Blue Fruit Pyramidte Svart

Blue Fruit Pyramidte Svart

Lipton · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,42 kr/st pris 28 kr
Camomile Pyramid Tea Bags

Camomile Pyramid Tea Bags

Lipton · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,13 kr/st pris 23 kr
Ceylon Te

Ceylon Te

Horse Head · 350 g

Hemköp Haninge C

jämförpris 216 kr/kg pris 76 kr
Chai & Vanilj Örtte

Chai & Vanilj Örtte

Garant · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,18 kr/st pris 24 kr
Chai Latte Karamel

Chai Latte Karamel

Fredsted · 8 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 4,13 kr/st pris 33 kr
Chai Latte Krydda

Chai Latte Krydda

Fredsted · 8 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 4,13 kr/st pris 33 kr
Chai Latte Vanilje

Chai Latte Vanilje

Fredsted · 8 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 4,13 kr/st pris 33 kr
Chai Masala Te

Chai Masala Te

Garant · 150 g

Hemköp Haninge C

jämförpris 180 kr/kg pris 27 kr
Chamomile Peach Te

Chamomile Peach Te

Clipper · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,75 kr/st pris 35 kr
Chamomile Tea

Chamomile Tea

Fredsted · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,65 kr/st pris 33 kr
Citron Ingefära

Citron Ingefära

Friggs · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,23 kr/st pris 25 kr
Citrus & Äpple Grönt Te

Citrus & Äpple Grönt Te

Garant · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,70 kr/st pris 14 kr
Classic Matcha Latte

Classic Matcha Latte

Mokate · 6 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 5 kr/st pris 32 kr
Classic Tea

Classic Tea

Yogi Tea · 17 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,45 kr/st pris 42 kr
Coconut Pineapple Te

Coconut Pineapple Te

Life By Follis · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,75 kr/st pris 35 kr
Earl Grey

Earl Grey

Lipton · 25 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,87 kr/st pris 22 kr
Earl Grey Citron Svart Te

Earl Grey Citron Svart Te

Garant · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,70 kr/st pris 14 kr
Earl Grey Green Tea

Earl Grey Green Tea

Twinings · 25 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,59 kr/st pris 40 kr
Earl Grey Svart Te

Earl Grey Svart Te

Kobbs · 150 g

Hemköp Haninge C

jämförpris 227 kr/kg pris 34 kr
Earl Grey Te

Earl Grey Te

Lipton · 100 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,42 kr/st pris 42 kr
Earl Grey Tea

Earl Grey Tea

Garant · 150 g

Hemköp Haninge C

jämförpris 180 kr/kg pris 27 kr
Earl Grey Tea

Earl Grey Tea

Garant · 100 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,30 kr/st pris 30 kr
Earl Grey Tea

Earl Grey Tea

Twinings · 25 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,59 kr/st pris 40 kr
Earl Grey Tea

Earl Grey Tea

Eldorado · 100 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,25 kr/st pris 25 kr
Earlgreys Hage Skandinavisk Twist Svart Te

Earlgreys Hage Skandinavisk Twist Svart Te

Arvidnordquist · 17 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,11 kr/st pris 36 kr
Early Grey Pyramidte Russian

Early Grey Pyramidte Russian

Lipton · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,42 kr/st pris 28 kr
English Breakfast Tea

English Breakfast Tea

Twinings · 25 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,59 kr/st pris 40 kr
Fläderkulle Skandinavisk Twist Grönt Te Citrus/fläd

Fläderkulle Skandinavisk Twist Grönt Te Citrus/fläd

Arvidnordquist · 17 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,11 kr/st pris 36 kr
Forest Fruit Black Tea Pyramid

Forest Fruit Black Tea Pyramid

Lipton · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,42 kr/st pris 28 kr
Gamla Söder Te

Gamla Söder Te

Garant · 150 g

Hemköp Haninge C

jämförpris 180 kr/kg pris 27 kr
Gamla Söder Te

Gamla Söder Te

Garant · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,70 kr/st pris 14 kr
Ginger Green Tea

Ginger Green Tea

Twinings · 25 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,59 kr/st pris 40 kr
Ginger Lemon Ingefära Citrongräs Rooibos Te

Ginger Lemon Ingefära Citrongräs Rooibos Te

Kung Markatta · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,42 kr/st pris 28 kr
Ginger Lemon Tea Ekologiskt

Ginger Lemon Tea Ekologiskt

Yogi Tea · 17 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,45 kr/st pris 42 kr
Gold Camomil Örtte

Gold Camomil Örtte

Lipton · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,42 kr/st pris 28 kr
Green Chai Tea

Green Chai Tea

Yogi Tea · 17 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,45 kr/st pris 42 kr
Green Tea Mint

Green Tea Mint

Twinings · 25 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,59 kr/st pris 40 kr
Grön Citrus Te

Grön Citrus Te

Garant · 150 g

Hemköp Haninge C

jämförpris 176 kr/kg pris 26 kr
Grönt Te

Grönt Te

Kung Markatta · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,42 kr/st pris 28 kr
Hallon Lakrits Svart Te

Hallon Lakrits Svart Te

Garant · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,70 kr/st pris 14 kr
Hello, Sofa! Spicy Chai & Matcha Herbal Tea

Hello, Sofa! Spicy Chai & Matcha Herbal Tea

Fredsted · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,65 kr/st pris 33 kr
Himlagott Svart Te

Himlagott Svart Te

Kobbs · 125 g

Hemköp Haninge C

jämförpris 196 kr/kg pris 25 kr
Ice Tea Peach

Ice Tea Peach

Pfanner · 2000 ml

Hemköp Haninge C

jämförpris 12 kr/l pris 24 kr
Japanese Sencha Te

Japanese Sencha Te

Lipton · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,13 kr/st pris 23 kr
Kamomill Örtte

Kamomill Örtte

Friggs · 25 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,98 kr/st pris 25 kr
Kamomill Örtte

Kamomill Örtte

Garant · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,70 kr/st pris 14 kr
Kvällsro Örtte

Kvällsro Örtte

Friggs · 25 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,98 kr/st pris 25 kr
Lemon Green Tea

Lemon Green Tea

Twinings · 25 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,59 kr/st pris 40 kr
Lemon Ice Tea

Lemon Ice Tea

Lipton · 52 g

Hemköp Haninge C

jämförpris 192 kr/kg pris 10 kr
Lemon, Ginger & A Touch Of Manuka Honey / Herbal Tea

Lemon, Ginger & A Touch Of Manuka Honey / Herbal Tea

Pukka · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,13 kr/st pris 43 kr
Lime & Ginger Green Tea

Lime & Ginger Green Tea

Clipper · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,70 kr/st pris 34 kr
Mango Bobba Te Iste, Burk

Mango Bobba Te Iste, Burk

Madam Hong · 320 ml

Hemköp Haninge C

jämförpris 59 kr/l pris 19 kr
Matcha Ceremonial Grade

Matcha Ceremonial Grade

Perfect Ted · 30 g

Hemköp Haninge C

jämförpris 5300 kr/kg pris 159 kr
Morgonstund Grönt Te

Morgonstund Grönt Te

Friggs · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,23 kr/st pris 25 kr
Night Time Te

Night Time Te

Pukka · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,13 kr/st pris 43 kr
Original Chai Te

Original Chai Te

Pukka · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,13 kr/st pris 43 kr
Original Svart Te

Original Svart Te

Pg Tips · 80 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,76 kr/st pris 61 kr
Peach Ice Tea Iste Burk

Peach Ice Tea Iste Burk

Pfanner · 330 ml

Hemköp Haninge C

jämförpris 34 kr/l pris 11 kr
Peach Mango Black Tea Pyramid

Peach Mango Black Tea Pyramid

Lipton · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,42 kr/st pris 28 kr
Peach Paradise Örtte

Peach Paradise Örtte

Lipton · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,42 kr/st pris 28 kr
Pepparmynta M. Smak av Choklad Sch Örtte

Pepparmynta M. Smak av Choklad Sch Örtte

Garant · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,02 kr/st pris 20 kr
Pepparmynta Örtte

Pepparmynta Örtte

Garant · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,70 kr/st pris 14 kr
Peppermint Licorice Te

Peppermint Licorice Te

Pukka · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,13 kr/st pris 43 kr
Persika Bobba Te Iste, Burk

Persika Bobba Te Iste, Burk

Madam Hong · 320 ml

Hemköp Haninge C

jämförpris 59 kr/l pris 19 kr
Persika Ice Tea Iste Pet

Persika Ice Tea Iste Pet

Aqua D´or · 500 ml

Hemköp Haninge C

jämförpris 30 kr/l pris 15 kr
Pure Green Tea

Pure Green Tea

Twinings · 25 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,59 kr/st pris 40 kr
Rabarber Mynta Grönt Te

Rabarber Mynta Grönt Te

Friggs · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,23 kr/st pris 25 kr
Rabarber Vanilj Te

Rabarber Vanilj Te

Garant · 150 g

Hemköp Haninge C

jämförpris 180 kr/kg pris 27 kr
Rhubarb Apple Pyramidpåse Svart Te

Rhubarb Apple Pyramidpåse Svart Te

Lipton · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,42 kr/st pris 28 kr
Rooibos African Spice Tea

Rooibos African Spice Tea

Yogi Tea · 17 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,45 kr/st pris 42 kr
Rooibos Milt Rött Te

Rooibos Milt Rött Te

Kung Markatta · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,42 kr/st pris 28 kr
Skogsglänta Skandinavisk Twist Rooibos Hal/jordg Ft

Skogsglänta Skandinavisk Twist Rooibos Hal/jordg Ft

Arvidnordquist · 17 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,11 kr/st pris 36 kr
Snore & Peace Te

Snore & Peace Te

Clipper · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,75 kr/st pris 35 kr
Strawberry Sparkling Te

Strawberry Sparkling Te

Life By Follis · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,75 kr/st pris 35 kr
Supreme Matcha Green Te

Supreme Matcha Green Te

Pukka · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,13 kr/st pris 43 kr
Yerba Mate

Yerba Mate

Taragui · 500 g

Hemköp Haninge C

jämförpris 87 kr/kg pris 43 kr
Te Collection 4sorter

Te Collection 4sorter

Lipton · 40 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,18 kr/st pris 47 kr
Te English Breakfast

Te English Breakfast

Lipton · 25 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,87 kr/st pris 22 kr
Three Ginger Te

Three Ginger Te

Pukka · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,13 kr/st pris 43 kr
Vanilj Rabarb Te

Vanilj Rabarb Te

Garant · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,70 kr/st pris 14 kr
Vanilla Caramel/black Pyramid

Vanilla Caramel/black Pyramid

Lipton · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,42 kr/st pris 28 kr
Vanilla Chai Te

Vanilla Chai Te

Pukka · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,13 kr/st pris 43 kr
Vattenmelon Iste Burk

Vattenmelon Iste Burk

Premier · 330 ml

Hemköp Haninge C

jämförpris 23 kr/l pris 8 kr
White Tea With Raspberry

White Tea With Raspberry

Clipper · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 1,75 kr/st pris 35 kr
Yellow Label Svart Te

Yellow Label Svart Te

Lipton · 25 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,83 kr/st pris 21 kr
Yellow Label Svart Te

Yellow Label Svart Te

Lipton · 100 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,43 kr/st pris 43 kr
Äpple Kanel Te

Äpple Kanel Te

Garant · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 0,70 kr/st pris 14 kr
Örtte Chamomile Vanilla Manuka Honey

Örtte Chamomile Vanilla Manuka Honey

Pukka · 20 st

Hemköp Haninge C

jämförpris 2,13 kr/st pris 43 kr
Tyck till