Primat

Kyckling på Hemköp Helsingborg Söder

37 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chicken Drumsticks Grillade Frysta

Chicken Drumsticks Grillade Frysta

Guldfågeln · 500 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Innerfilé av Svensk Kyckling Fryst

Innerfilé av Svensk Kyckling Fryst

Garant · 700 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 89 kr/kg pris 62 kr
Kalkon Bröstfilé

Kalkon Bröstfilé

Ingelstakalkon · 400 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 223 kr/kg pris 89 kr
Kyckling Bröstfilé

Kyckling Bröstfilé

Kronfågel · 900 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 157 kr/kg pris 141 kr
Kyckling Bröstfilé Sverige

Kyckling Bröstfilé Sverige

Eldorado · 900 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 100 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Bröstfilé Sverige

Kyckling Bröstfilé Sverige

Guldfågeln · 600 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 156 kr/kg pris 93 kr
Kyckling Bröstfilé Sverige

Kyckling Bröstfilé Sverige

Garant · 400 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 159 kr/kg pris 64 kr
Kyckling Filé Fryst

Kyckling Filé Fryst

Eldorado · 900 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 84 kr/kg pris 76 kr
Kyckling Grillad Tärnad Sverige

Kyckling Grillad Tärnad Sverige

Guldfågeln · 200 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 218 kr/kg pris 44 kr
Kyckling Hel Färsk Sverige

Kyckling Hel Färsk Sverige

Reko · 2000 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 175 kr/kg pris 350 kr
Kyckling Hel Färsk Sverige

Kyckling Hel Färsk Sverige

Garant · 1350 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 58 kr/kg pris 79 kr
Kyckling Lårfilé Frysta

Kyckling Lårfilé Frysta

Eldorado · 700 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 92 kr/kg pris 64 kr
Kyckling Lårfilé Färsk Sverige

Kyckling Lårfilé Färsk Sverige

Garant · 850 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 125 kr/kg pris 106 kr
Kyckling Lårfilé Sverige

Kyckling Lårfilé Sverige

Eldorado · 900 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 100 kr/kg pris 90 kr
Kycklingben Färska Sverige

Kycklingben Färska Sverige

Garant · 900 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 62 kr/kg pris 55 kr
Kycklingbröst Filé Grillkryddad Skivad

Kycklingbröst Filé Grillkryddad Skivad

Guldfågeln · 200 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 218 kr/kg pris 44 kr
Kycklingfilé Bröstfilé Sverige

Kycklingfilé Bröstfilé Sverige

Garant · 850 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 125 kr/kg pris 106 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 106 kr/kg pris 106 kr
Kycklingfilé Strimlad Sverige

Kycklingfilé Strimlad Sverige

Garant · 300 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 156 kr/kg pris 47 kr
Kycklingfilé Svensk Fryst

Kycklingfilé Svensk Fryst

Garant · 1000 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 93 kr/kg pris 93 kr
Kycklingfärs Naturell Sverige

Kycklingfärs Naturell Sverige

Garant · 500 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Kycklinginnerf Grillad Bbq Smak Sverige

Kycklinginnerf Grillad Bbq Smak Sverige

Guldfågeln · 200 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 218 kr/kg pris 44 kr
Kycklinglever Sverige

Kycklinglever Sverige

Kronfågel · 450 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 64 kr/kg pris 29 kr
Kycklinglår Filé

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 157 kr/kg pris 141 kr
Kycklingspett Grillkryddade

Kycklingspett Grillkryddade

Guldfågeln · 160 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 272 kr/kg pris 44 kr
Kycklingsteak Sverige

Kycklingsteak Sverige

Kronfågel · 900 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 111 kr/kg pris 100 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Garant · 1000 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Kycklingvingar Import

Kycklingvingar Import

Eldorado · 600 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 57 kr/kg pris 34 kr
Köttbullar Kalkon

Köttbullar Kalkon

Ingelstakalkon · 400 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 145 kr/kg pris 58 kr
Majskyckling Bröstfilé Sverige

Majskyckling Bröstfilé Sverige

Garant · 750 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 170 kr/kg pris 127 kr
Majskyckling Hel Sverige

Majskyckling Hel Sverige

Garant · 1300 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 60 kr/kg pris 78 kr Extrapris
Minutfilé

Minutfilé

Kronfågel · 600 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 145 kr/kg pris 87 kr
Minutstrimlor Kycklingfilé

Minutstrimlor Kycklingfilé

Kronfågel · 550 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 158 kr/kg pris 87 kr
Små & Fina Innerfiléer

Små & Fina Innerfiléer

Kronfågel · 600 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 145 kr/kg pris 87 kr
Ätklar Bbq Kyckling Skivad

Ätklar Bbq Kyckling Skivad

Kronfågel · 200 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 213 kr/kg pris 43 kr
Ätklar Caesar Kyckling

Ätklar Caesar Kyckling

Kronfågel · 200 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 213 kr/kg pris 43 kr
Ätklar Classic Kyckling Skivad

Ätklar Classic Kyckling Skivad

Kronfågel · 200 g

Hemköp Helsingborg Söder

jämförpris 213 kr/kg pris 43 kr
Tyck till