Primat

Hemköp Stockholm Stadshagen

Mariedalsvägen 9, Stockholm · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Öppet till 22:00 Alla dagar 07:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−50 till −75 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Stadshagen
Koriander Klass 1 −67 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 15 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Stadshagen
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Stadshagen
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Stadshagen
Pane Napoletano −52 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 21 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Stadshagen
Salladslök KnippeChampinjoner Klass 1Bakpotatis Klass 1−18 till −47 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Stadshagen
Ultra Zero Sugar −43 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 21 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Stadshagen
Sharon −42 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 10 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Stadshagen
Mezze ManicheEgg Noodles−33 till −41 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Stadshagen
Texmex Riven 29% −38 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 24 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Stadshagen
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Stadshagen
Tyck till