Primat

Alkoholhaltig dryck på Hemköp Halmstad C

65 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

1664 Blanc 0,0% Veteöl, Glasflaska

1664 Blanc 0,0% Veteöl, Glasflaska

Kronenbourg · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 51 kr/l pris 17 kr
1664 Blanc 3,5% Öl, Burk

1664 Blanc 3,5% Öl, Burk

Kronenbourg · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 51 kr/l pris 17 kr
Bayerskt 3,5% Lager Burk

Bayerskt 3,5% Lager Burk

Falcon · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 132 kr/l pris 66 kr
Bayerskt 3,5% Lager Burk

Bayerskt 3,5% Lager Burk

Falcon · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 28 kr/l pris 14 kr
3,5% Lager, Burk

3,5% Lager, Burk

Brooklyn · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 54 kr/l pris 18 kr
Alkfri 0,0% Lager Burk

Alkfri 0,0% Lager Burk

Budvar · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 40 kr/l pris 13 kr
Bulldog Ale 3,5% Folköl Burk

Bulldog Ale 3,5% Folköl Burk

Gotlands Brygg · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 63 kr/l pris 21 kr
Extra Ljus Lager 3,2% Folköl Glas

Extra Ljus Lager 3,2% Folköl Glas

Corona · 6 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 14 kr/st pris 84 kr
3,5% Lager Burk

3,5% Lager Burk

Eriksberg · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 178 kr/l pris 59 kr
Lager 3,5% Öl Burk

Lager 3,5% Öl Burk

Falcon · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 30 kr/l pris 10 kr
Fläder Alkoholfri Cider Pet

Fläder Alkoholfri Cider Pet

Herrljunga · 1000 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Lager 3,5% Folköl Burk

Lager 3,5% Folköl Burk

Höga Kusten · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 140 kr/l pris 46 kr
Lager 3,5% Folköl Burk

Lager 3,5% Folköl Burk

Höga Kusten · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 40 kr/l pris 13 kr
In The Sun 0,3% Alkfri Burk

In The Sun 0,3% Alkfri Burk

Mikkeller · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 62 kr/l pris 21 kr
Jordgubb Lime 2,25% Cider Burk

Jordgubb Lime 2,25% Cider Burk

Rekorderlig · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 29 kr/l pris 10 kr
Karaktär 3,5% Lager Burk

Karaktär 3,5% Lager Burk

Eriksberg · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 178 kr/l pris 59 kr
Lager 3,5% Folköl Burk

Lager 3,5% Folköl Burk

Heineken · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 30 kr/l pris 15 kr
Lager 3,5% Folköl Burk

Lager 3,5% Folköl Burk

Heineken · 3000 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 25 kr/l pris 76 kr
Lager 3,5% Folköl Burk

Lager 3,5% Folköl Burk

Heineken · 1980 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 29 kr/l pris 57 kr
Lager 3,5% Folköl Glas

Lager 3,5% Folköl Glas

Heineken · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr
Ljus Lager 2,8% Öl Burk

Ljus Lager 2,8% Öl Burk

Norrlands Guld · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 17 kr/l pris 8 kr
Ljus Lager 3,5% 6p Öl Burk

Ljus Lager 3,5% 6p Öl Burk

Falcon · 1980 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 27 kr/l pris 53 kr
Ljus Lager 3,5% Folköl Burk

Ljus Lager 3,5% Folköl Burk

Falcon · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 28 kr/l pris 14 kr
Ljus Lager 3,5% Lager Burk

Ljus Lager 3,5% Lager Burk

Falcon · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 132 kr/l pris 66 kr
Ljus Lager Premium 2,8% Folköl Burk

Ljus Lager Premium 2,8% Folköl Burk

Emd Bräu · 3000 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 10 kr/l pris 30 kr
Ljus Lager Premium 2,8% Folköl Burk

Ljus Lager Premium 2,8% Folköl Burk

Emd Bräu · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 15 kr/l pris 8 kr
Ljus Lager Premium 3,5% Folköl Burk

Ljus Lager Premium 3,5% Folköl Burk

Emd Bräu · 3000 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 20 kr/l pris 60 kr
Ljus 3,5% Lager Burk

Ljus 3,5% Lager Burk

Norrlands Guld · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 43 kr/l pris 14 kr
Mariestad Lager 3,5% Folköl Burk

Mariestad Lager 3,5% Folköl Burk

Mariestads · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 30 kr/l pris 15 kr
Mariestad Lager 3,5% Folköl Burk

Mariestad Lager 3,5% Folköl Burk

Mariestads · 3000 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 25 kr/l pris 76 kr
Lager 3,5% Folköl Glas

Lager 3,5% Folköl Glas

Mariestads · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 36 kr/l pris 18 kr
Mellerud Pilsner Eko 3,5% Folköl Burk

Mellerud Pilsner Eko 3,5% Folköl Burk

Melleruds · 1320 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 38 kr/l pris 50 kr
Mellerud Pilsner Eko 3,5% Folköl Burk

Mellerud Pilsner Eko 3,5% Folköl Burk

1 · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 43 kr/l pris 14 kr
Lager 3,5% Folköl Burk

Lager 3,5% Folköl Burk

Norrlands Guld · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 28 kr/l pris 14 kr
Lager 3,5% Folköl Burk

Lager 3,5% Folköl Burk

Norrlands Guld · 3000 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 24 kr/l pris 72 kr
Lager 3,5% Folköl Burk

Lager 3,5% Folköl Burk

Norrlands Guld · 1980 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 27 kr/l pris 54 kr
Lager 3,5% Folköl Burk

Lager 3,5% Folköl Burk

Norrlands Guld · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 34 kr/l pris 11 kr
Organic 3,5% Folköl Burk

Organic 3,5% Folköl Burk

Carlsberg · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 172 kr/l pris 57 kr
Pale Ale 3,5% Öl, Burk

Pale Ale 3,5% Öl, Burk

Oppigårds · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 63 kr/l pris 21 kr
Pilsner 3,5% Folköl Burk

Pilsner 3,5% Folköl Burk

Carlsberg · 3000 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 25 kr/l pris 76 kr
Pilsner 3,5% Folköl Burk

Pilsner 3,5% Folköl Burk

Carlsberg · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 30 kr/l pris 15 kr
Pilsner 3,5% Folköl Eg

Pilsner 3,5% Folköl Eg

Carlsberg · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 49 kr/l pris 16 kr
Porter 3.5% Folköl Glas

Porter 3.5% Folköl Glas

Dcarnegie · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 38 kr/l pris 19 kr
Premium Beer Ljus Lager 3,5% Folköl Burk

Premium Beer Ljus Lager 3,5% Folköl Burk

Staropramen · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 36 kr/l pris 18 kr
Premium Gold Ljus Lager 3,5% Folköl Burk

Premium Gold Ljus Lager 3,5% Folköl Burk

Spendrups · 1980 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 27 kr/l pris 53 kr
Premium Gold Ljus Lager 3,5% Folköl Burk

Premium Gold Ljus Lager 3,5% Folköl Burk

Spendrups · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 34 kr/l pris 11 kr
Premium Lager 2,8% Folköl Burk

Premium Lager 2,8% Folköl Burk

Spendrups · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 20 kr/l pris 7 kr
3,5% Lager Burk

3,5% Lager Burk

Pripps Blå · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 132 kr/l pris 66 kr
3,5% Lager Burk

3,5% Lager Burk

Pripps Blå · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 28 kr/l pris 14 kr
Päron Mousserande Dryck Ciderkaraktär Pet

Päron Mousserande Dryck Ciderkaraktär Pet

Premier · 1500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 8 kr/l pris 12 kr Extrapris
Päroncider 0,5% Cider Pet

Päroncider 0,5% Cider Pet

Briska · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 35 kr/l pris 12 kr
Päroncider Herrgård 0,3% Glas

Päroncider Herrgård 0,3% Glas

Kiviks Musteri · 750 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 31 kr/l pris 24 kr
Radler Citron Alkfri Öl Burk

Radler Citron Alkfri Öl Burk

Pripps · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 43 kr/l pris 14 kr
Rose Cider Herrgård 0,3% Glas

Rose Cider Herrgård 0,3% Glas

Kiviks Musteri · 750 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 31 kr/l pris 24 kr
Rosécider Hallon Vinbär Cider Pet

Rosécider Hallon Vinbär Cider Pet

Briska · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 35 kr/l pris 12 kr
Ship Full Of Ipa 3,5% Folköl Burk

Ship Full Of Ipa 3,5% Folköl Burk

Brutal Brewing · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 49 kr/l pris 16 kr
Sir Taste Alot 3,5% Öl Burk

Sir Taste Alot 3,5% Öl Burk

Brutal Brewing · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 40 kr/l pris 13 kr
3,5% Lager Folköl Burk

3,5% Lager Folköl Burk

Sofiero · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 85 kr/l pris 43 kr
3,5% Lager Folköl Burk

3,5% Lager Folköl Burk

Sofiero · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 28 kr/l pris 14 kr
Sparkling Zero Alkfri Mousserande Glas

Sparkling Zero Alkfri Mousserande Glas

El Mar · 375 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 146 kr/l pris 55 kr
Ljus Lager 3,5% Folköl Glas

Ljus Lager 3,5% Folköl Glas

Staropramen · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 54 kr/l pris 18 kr
The Mad Canary Session Ipa 3,5% Folköl Burk

The Mad Canary Session Ipa 3,5% Folköl Burk

Brutal Brewing · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 49 kr/l pris 16 kr
Äppelcider Fläder 0,5% Cider Pet

Äppelcider Fläder 0,5% Cider Pet

Briska · 330 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 35 kr/l pris 12 kr
Äppelcider Herrgård 0,3% Glas

Äppelcider Herrgård 0,3% Glas

Kiviks Musteri · 750 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 31 kr/l pris 24 kr
Äpple Mousserande Dryck Ciderkaraktär Pet

Äpple Mousserande Dryck Ciderkaraktär Pet

Premier · 1500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 8 kr/l pris 12 kr Extrapris
Tyck till