Primat

Flingor & müsli på Hemköp Halmstad C

99 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

All Bran Original Flakes

All Bran Original Flakes

Kellogg's · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 91 kr/kg pris 45 kr
Apelsin Mango Passion Granola

Apelsin Mango Passion Granola

Paulúns · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 126 kr/kg pris 57 kr
Berries Müsli

Berries Müsli

Axa · 600 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 63 kr/kg pris 38 kr
Blåbär Citron Granola

Blåbär Citron Granola

Paulúns · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 126 kr/kg pris 57 kr
Boveteflingor

Boveteflingor

Garant Eko · 300 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 98 kr/kg pris 29 kr
Branflakes

Branflakes

Garant · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Bär Müsli

Bär Müsli

Garant · 600 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 50 kr/kg pris 30 kr
Choc-go Bananas Granola

Choc-go Bananas Granola

Start! · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 83 kr/kg pris 42 kr
Choco Flakes

Choco Flakes

Eldorado · 375 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 73 kr/kg pris 27 kr
Choco Popz

Choco Popz

Eldorado · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 78 kr/kg pris 27 kr
Chunky Protein Red Berries Granola

Chunky Protein Red Berries Granola

Biosalma · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 107 kr/kg pris 43 kr
Coco Pops

Coco Pops

Kellogg's · 330 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 135 kr/kg pris 44 kr
Corn Flakes

Corn Flakes

Kellogg's · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 88 kr/kg pris 44 kr
Cornflakes

Cornflakes

Garant Eko · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 70 kr/kg pris 35 kr
Cornflakes

Cornflakes

Garant · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 50 kr/kg pris 25 kr
Cornflakes Glutenfri

Cornflakes Glutenfri

Nestlé · 375 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 101 kr/kg pris 38 kr
Crazelnut Crunch Granola

Crazelnut Crunch Granola

Start! · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 83 kr/kg pris 42 kr
Crunchy Citron Jordgubb

Crunchy Citron Jordgubb

Garant · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Crunchy Cookie Granola Glutenfri

Crunchy Cookie Granola Glutenfri

Martas · 375 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 144 kr/kg pris 54 kr
Crunchy Kokos

Crunchy Kokos

Garant · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Crunchy Russin

Crunchy Russin

Garant · 750 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 53 kr/kg pris 40 kr
Crunchy Yoghurt & Jordgubb

Crunchy Yoghurt & Jordgubb

Garant · 725 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 56 kr/kg pris 41 kr
Dumlekuddar

Dumlekuddar

Fazer · 375 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 126 kr/kg pris 47 kr
Fiberhavregryn

Fiberhavregryn

Axa · 800 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 29 kr/kg pris 23 kr
Fiberhavregryn

Fiberhavregryn

Garant · 1500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 16 kr/kg pris 25 kr
Fiberhavregryn

Fiberhavregryn

Garant Eko · 800 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 24 kr/kg pris 19 kr
Fin Mix Glutenfri

Fin Mix Glutenfri

Schär · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Fitness Original Flingor

Fitness Original Flingor

Nestlé · 375 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 106 kr/kg pris 40 kr
Flingor Bluey

Flingor Bluey

Kellogg's · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 130 kr/kg pris 45 kr
Frosties

Frosties

Kellogg's · 620 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 96 kr/kg pris 60 kr
Fruit Müsli Gold

Fruit Müsli Gold

Axa · 750 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 79 kr/kg pris 60 kr
Frukt & Bär Müsli

Frukt & Bär Müsli

Axa · 600 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 44 kr/kg pris 26 kr
Frukt Musli

Frukt Musli

Frebaco Kvarn · 550 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 66 kr/kg pris 36 kr
Frukt Müsli

Frukt Müsli

Eldorado · 1000 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 25 kr/kg pris 25 kr
Frukt Müsli

Frukt Müsli

Garant · 600 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 50 kr/kg pris 30 kr
Frukt Nöt Musli

Frukt Nöt Musli

Garant · 750 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 57 kr/kg pris 43 kr
Frukt Nötter Musli Eko

Frukt Nötter Musli Eko

Garant Eko · 600 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 72 kr/kg pris 43 kr
Gourmet Organic Granola

Gourmet Organic Granola

Chelsie´s · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 166 kr/kg pris 66 kr
Granola Kokos Quinoa

Granola Kokos Quinoa

Garant · 425 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 105 kr/kg pris 44 kr
Granola Paleo Nötter Frön Ekologisk

Granola Paleo Nötter Frön Ekologisk

Urban Deli · 425 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 220 kr/kg pris 94 kr
Hallon Jordgubb Kokos Granola

Hallon Jordgubb Kokos Granola

Paulúns · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 126 kr/kg pris 57 kr
Hasselnöt Cashew Granola

Hasselnöt Cashew Granola

Axa · 475 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 100 kr/kg pris 47 kr
Hasselnöt Dadlar Granola

Hasselnöt Dadlar Granola

Paulúns · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 109 kr/kg pris 49 kr
Hasselnöt Granola

Hasselnöt Granola

Start! · 750 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 54 kr/kg pris 41 kr
Jordgubb

Jordgubb

Havrefras · 300 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 177 kr/kg pris 53 kr
Original

Original

Havrefras · 375 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 106 kr/kg pris 40 kr
Havregott Jordgubb

Havregott Jordgubb

Axa · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 124 kr/kg pris 43 kr
Havregott Vanilj Havrekuddar

Havregott Vanilj Havrekuddar

Axa · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 124 kr/kg pris 43 kr
Havregott Äpple Kanel Havrekuddar

Havregott Äpple Kanel Havrekuddar

Axa · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 124 kr/kg pris 43 kr
Havrekuddar Bovete & Kardemumma

Havrekuddar Bovete & Kardemumma

Garant · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 79 kr/kg pris 40 kr
Havrekuddar Naturell Protein

Havrekuddar Naturell Protein

Frebaco Kvarn · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr
Havrering Naturell

Havrering Naturell

Axa · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 103 kr/kg pris 36 kr
Honung Nötter Granola

Honung Nötter Granola

Garant · 425 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 102 kr/kg pris 43 kr
Jordgubb Granola

Jordgubb Granola

Axa · 475 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 100 kr/kg pris 47 kr
Jordgubb Äpple Granola

Jordgubb Äpple Granola

Garant · 425 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 102 kr/kg pris 43 kr
Jordnötssmör Kakao Granola Nötsmörsbakad

Jordnötssmör Kakao Granola Nötsmörsbakad

Paulúns · 430 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 132 kr/kg pris 57 kr
Kakao Banan Granola

Kakao Banan Granola

Färsking · 375 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 118 kr/kg pris 44 kr
Kakao Dadel Krisp Granola

Kakao Dadel Krisp Granola

Paulúns · 420 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 100 kr/kg pris 42 kr
Kakao Hallon Granola

Kakao Hallon Granola

Färsking · 375 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 118 kr/kg pris 44 kr
Kakao Hallon Granola Müsli

Kakao Hallon Granola Müsli

Paulúns · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 126 kr/kg pris 57 kr
Kakao Kokos Granola

Kakao Kokos Granola

Garant · 425 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 87 kr/kg pris 37 kr
Kakao Mandel Blåbär Granola

Kakao Mandel Blåbär Granola

Axa · 475 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 100 kr/kg pris 47 kr
Kakao Organic Granola

Kakao Organic Granola

Chelsie´s · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 166 kr/kg pris 66 kr
Kalaspuffar

Kalaspuffar

Kalaspuffar · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 80 kr/kg pris 36 kr
Kanel Kardemum Granola Nötsmörsbakad

Kanel Kardemum Granola Nötsmörsbakad

Paulúns · 430 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 132 kr/kg pris 57 kr
Lovely Morning Hasselnöt & Russin Crunchy Granola

Lovely Morning Hasselnöt & Russin Crunchy Granola

Renée Voltaire · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 100 kr/kg pris 50 kr
Mandel Hasseln Krispig Müsli

Mandel Hasseln Krispig Müsli

Risenta · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 105 kr/kg pris 47 kr
Milk Choco Tresor

Milk Choco Tresor

Kellogg's · 410 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 115 kr/kg pris 47 kr
Müsli Naturell Ekologisk

Müsli Naturell Ekologisk

Garant Eko · 750 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 28 kr/kg pris 21 kr
Müsli Tranbär Kokos Pumpafrö Äpple Ekologisk

Müsli Tranbär Kokos Pumpafrö Äpple Ekologisk

Garant Eko · 750 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 33 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Naturell Flerkornsringa Flingor

Naturell Flerkornsringa Flingor

Frebaco Kvarn · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 76 kr/kg pris 26 kr
Naturell Granola

Naturell Granola

Axa · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 85 kr/kg pris 43 kr
Naturell Granola

Naturell Granola

Färsking · 375 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 108 kr/kg pris 40 kr
Naturell Granola

Naturell Granola

Paulúns · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 94 kr/kg pris 42 kr
Naturell Havreringar

Naturell Havreringar

Frebaco Kvarn · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 69 kr/kg pris 24 kr
Naturell Svenska Havrekuddar

Naturell Svenska Havrekuddar

Frebaco Kvarn · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 73 kr/kg pris 26 kr
Nesquick Strawberry Flingor

Nesquick Strawberry Flingor

Nestlé · 330 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 115 kr/kg pris 38 kr
Nesquik Duo Cereal Puffar

Nesquik Duo Cereal Puffar

Nestlé · 325 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 137 kr/kg pris 44 kr
Nesquik Puffar

Nesquik Puffar

Nestlé · 375 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 101 kr/kg pris 38 kr
Nut Müsli Gold

Nut Müsli Gold

Axa · 640 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 83 kr/kg pris 53 kr
Nötter Bär Granola Paleo

Nötter Bär Granola Paleo

Garant · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 197 kr/kg pris 69 kr
Original Müsli Gold med Nötter

Original Müsli Gold med Nötter

Axa · 750 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 62 kr/kg pris 46 kr
Original Müsli Sunt & Gott

Original Müsli Sunt & Gott

Finax · 1000 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 27 kr/kg pris 27 kr
Pepp Pops Fruktig Smak Flingor

Pepp Pops Fruktig Smak Flingor

Garant · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 89 kr/kg pris 31 kr
Pokemon Choklad Flingor

Pokemon Choklad Flingor

Kellogg's · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 138 kr/kg pris 48 kr
Raspberry Licious Pie Granola

Raspberry Licious Pie Granola

Start! · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 83 kr/kg pris 42 kr
Red Berries Special K

Red Berries Special K

Kellogg's · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 137 kr/kg pris 61 kr
Rice Krispies

Rice Krispies

Kellogg's · 360 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 118 kr/kg pris 43 kr
Rågflingor

Rågflingor

Garant Eko · 750 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 30 kr/kg pris 23 kr
Original

Original

Rågfras · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 124 kr/kg pris 56 kr
Special K Classic

Special K Classic

Kellogg's · 335 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 127 kr/kg pris 43 kr
Specialflingor Naturell

Specialflingor Naturell

Garant · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Specialflingor Röda Bär

Specialflingor Röda Bär

Garant · 375 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 111 kr/kg pris 42 kr
Sportgryn Havre & Råg

Sportgryn Havre & Råg

Axa · 800 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 30 kr/kg pris 24 kr
Start Naturell Granola Müsli

Start Naturell Granola Müsli

Start! · 750 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 50 kr/kg pris 38 kr
Original

Original

Weetabix · 430 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 112 kr/kg pris 48 kr
Äpple Kanel Granola

Äpple Kanel Granola

Färsking · 375 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 118 kr/kg pris 44 kr
Äpple Mandel Kanel Granola

Äpple Mandel Kanel Granola

Paulúns · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 124 kr/kg pris 56 kr
Äpple Pecan Granola Paleo

Äpple Pecan Granola Paleo

Garant · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 168 kr/kg pris 59 kr
Tyck till