Primat

Pastej på Hemköp Halmstad C

20 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Arbogapastej Original Bredbar

Arbogapastej Original Bredbar

Arboga · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Arbogapastej Original Skivbar

Arbogapastej Original Skivbar

Arboga · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 62 kr/kg pris 16 kr
Bolognese

Bolognese

Tulip · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 99 kr/kg pris 40 kr
Fläskfilégryta med Cocktailpølser Och Bacon

Fläskfilégryta med Cocktailpølser Och Bacon

Tulip · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 99 kr/kg pris 40 kr
Husmorspastej Grädd

Husmorspastej Grädd

Lindbergs · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Klassisk Grov Leverpastej

Klassisk Grov Leverpastej

Tulip · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Kycklingpastej Halal

Kycklingpastej Halal

Argeta · 95 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 153 kr/kg pris 15 kr
Kycklingpastej Lovacka

Kycklingpastej Lovacka

Ovako · 100 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 132 kr/kg pris 13 kr
Kycklingpastej Original

Kycklingpastej Original

Argeta · 95 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 153 kr/kg pris 15 kr
Kycklingpastej Pikant

Kycklingpastej Pikant

Argeta · 95 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 153 kr/kg pris 15 kr
Leverpastej Bredbar

Leverpastej Bredbar

Pastejköket · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Leverpastej med Gurka Bredbar

Leverpastej med Gurka Bredbar

Pastejköket · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Leverpastej Original Bredbar

Leverpastej Original Bredbar

Garant · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 50 kr/kg pris 10 kr
Leverpastej Skivbar

Leverpastej Skivbar

Pastejköket · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 76 kr/kg pris 19 kr
Leverpastej Ugnsbakad

Leverpastej Ugnsbakad

Garant · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 73 kr/kg pris 15 kr
Leverpastej Ugnsbakad Ekologisk

Leverpastej Ugnsbakad Ekologisk

Scan · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 123 kr/kg pris 25 kr
Norrlandspölsa

Norrlandspölsa

Scan · 525 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 59 kr/kg pris 31 kr
Original Leverpastej 2-pack

Original Leverpastej 2-pack

Pastejköket · 150 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 80 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Pastej Karljohansvamp Vegansk

Pastej Karljohansvamp Vegansk

Pastejköket · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Ravioli Bolognese

Ravioli Bolognese

Fontana · 800 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 57 kr/kg pris 46 kr
Tyck till