Primat

Trädgård på Hemköp Halmstad C

21 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Blomjord

Blomjord

Fixa · 4000 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 6 kr/l pris 23 kr
Blomjord

Blomjord

Fixa · 8000 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 3,62 kr/l pris 29 kr
Brudorkidè Phalaenopsis 2 Stänglar

Brudorkidè Phalaenopsis 2 Stänglar

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Calandiva Våreld/höstglöd 10,5-11cm

Calandiva Våreld/höstglöd 10,5-11cm

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Gröna Växter 12 Cm

Gröna Växter 12 Cm

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Helgbukett

Helgbukett

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr Extrapris
Höstljung Erica Gracilis

Höstljung Erica Gracilis

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Insektsfälla Limfjäril

Insektsfälla Limfjäril

Silverline · 12 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 4,58 kr/st pris 55 kr
Krysantemum Chrysanthemum 3-plant 12cm

Krysantemum Chrysanthemum 3-plant 12cm

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Lilja 3-pack Lilium

Lilja 3-pack Lilium

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Lilja Lyx 2-pack

Lilja Lyx 2-pack

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Näringspinnar Gröna

Näringspinnar Gröna

Blomstra · 30 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 1,33 kr/st pris 40 kr
Näringspinnar Röda

Näringspinnar Röda

Blomstra · 30 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 1,33 kr/st pris 40 kr
Orkidejord

Orkidejord

Rölunda Gård · 4000 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 12 kr/l pris 50 kr
Ros i Kruka

Ros i Kruka

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Rosor 9-pack 40cm

Rosor 9-pack 40cm

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Rosor Ros 10- Pack Korta

Rosor Ros 10- Pack Korta

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Säsongsbukett

Säsongsbukett

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Tulpan 7-pack

Tulpan 7-pack

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 75 kr/st pris 75 kr
Veckans Bukett

Veckans Bukett

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Växtnäring

Växtnäring

Blomstra · 750 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 91 kr/l pris 68 kr
Tyck till