Primat

Kök på Hemköp Halmstad C

69 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Aluminiumfolie 29cm Bredd

Aluminiumfolie 29cm Bredd

Fixa · 20 m

Hemköp Halmstad C

jämförpris 1,70 kr/m pris 34 kr
Bakformar Aluminium

Bakformar Aluminium

Eldorado · 24 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,54 kr/st pris 13 kr
Bakformar Papper Vita

Bakformar Papper Vita

Eldorado · 200 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,09 kr/st pris 19 kr
Bakplåtspapper Anti-stick 18ark

Bakplåtspapper Anti-stick 18ark

Toppits · 18 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 1,33 kr/st pris 24 kr
Brödpensel

Brödpensel

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 23 kr/st pris 23 kr
Bullformar Natur/brun

Bullformar Natur/brun

Fixa · 150 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,09 kr/st pris 13 kr Extrapris
Champagneglas Flergångs 13cl

Champagneglas Flergångs 13cl

Fixa · 6 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 6 kr/st pris 38 kr
Design Mega Lighter Tändare

Design Mega Lighter Tändare

Bic · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Diskborste

Diskborste

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 10 kr/st pris 10 kr
Diskborste Greppvänlig

Diskborste Greppvänlig

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Dricksglas Flergångs 25cl

Dricksglas Flergångs 25cl

Fixa · 12 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 3,91 kr/st pris 47 kr
Filter 1x4 Vit 100st

Filter 1x4 Vit 100st

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Filter Fyrkant Airfryer

Filter Fyrkant Airfryer

Tammer Brands · 50 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 1 kr/st pris 50 kr
Flaskborste Skumgummitopp

Flaskborste Skumgummitopp

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Folieform med Lock 1100ml

Folieform med Lock 1100ml

Fixa · 4 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 7 kr/st pris 30 kr
Folieform med Lock 515ml

Folieform med Lock 515ml

Fixa · 10 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 3 kr/st pris 30 kr
Fork & Spoon Barnbestick

Fork & Spoon Barnbestick

Bambino · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Fryspåsar 3l

Fryspåsar 3l

Toppits · 30 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,83 kr/st pris 25 kr
Fryspåsar 3l Sockerrör

Fryspåsar 3l Sockerrör

Fixa · 30 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,62 kr/st pris 19 kr
Fryspåse 3l

Fryspåse 3l

Eldorado · 100 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,23 kr/st pris 23 kr
Förvaringsask Kyl & Frys 280ml

Förvaringsask Kyl & Frys 280ml

Eldorado · 3 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 7 kr/st pris 22 kr
Gaffel Flergångs

Gaffel Flergångs

Fixa · 12 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 1,83 kr/st pris 22 kr
Glasögonputs

Glasögonputs

Fixa · 30 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,58 kr/st pris 18 kr
Islåda

Islåda

Eldorado · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 22 kr/st pris 22 kr
Kaffefilter 100 Oblekt Original

Kaffefilter 100 Oblekt Original

Melitta · 40 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,37 kr/st pris 15 kr
Kaffefilter 102 Vit Original

Kaffefilter 102 Vit Original

Melitta · 80 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,29 kr/st pris 23 kr
Kaffefilter 1x4

Kaffefilter 1x4

Eldorado · 200 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,12 kr/st pris 24 kr
Kaffefilter 1x4 Oblekt Original

Kaffefilter 1x4 Oblekt Original

Melitta · 80 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,32 kr/st pris 26 kr
Kaffefilter 1x4 Vit Original

Kaffefilter 1x4 Vit Original

Melitta · 80 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,32 kr/st pris 26 kr
Kaffemått

Kaffemått

Eldorado · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 11 kr/st pris 11 kr
Kaffesked Flergångs

Kaffesked Flergångs

Fixa · 12 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 1,83 kr/st pris 22 kr
Klister Karlsons 45g Tub

Klister Karlsons 45g Tub

Uhu · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 43 kr/st pris 43 kr
Kniv Flergångs

Kniv Flergångs

Fixa · 12 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 1,83 kr/st pris 22 kr
Konservöppnare

Konservöppnare

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Matlåda 0,8l Transparant/blå Frys Micro

Matlåda 0,8l Transparant/blå Frys Micro

Nordiska Plast · 3 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Matlåda 1,1l Grå

Matlåda 1,1l Grå

Nordiska · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Matlåda 1,1l Turkos

Matlåda 1,1l Turkos

Nordiska Plast · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Matlåda 1,2l

Matlåda 1,2l

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Matlåda 200ml Glas Rund

Matlåda 200ml Glas Rund

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 33 kr/st pris 33 kr
Matlåda 370ml Glas

Matlåda 370ml Glas

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Matsked Flergångs

Matsked Flergångs

Fixa · 12 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 1,83 kr/st pris 22 kr
Muffinform Blomma

Muffinform Blomma

Fixa · 36 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,89 kr/st pris 32 kr
Muffinsformar

Muffinsformar

Fixa · 32 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,61 kr/st pris 20 kr
Måttsats Vit

Måttsats Vit

Eldorado · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 14 kr/st pris 14 kr
Pennvässare Dubbel

Pennvässare Dubbel

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Plastfolie

Plastfolie

Toppits · 50 m

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,54 kr/m pris 27 kr
Potatisskalare

Potatisskalare

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 33 kr/st pris 33 kr
Rivjärn

Rivjärn

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Sax med Mjukt Grepp Rostfritt Stål

Sax med Mjukt Grepp Rostfritt Stål

1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 34 kr/st pris 34 kr
Slickepott

Slickepott

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Småbrödsformar

Småbrödsformar

Fixa · 150 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,13 kr/st pris 20 kr
Smörkniv Plast

Smörkniv Plast

Eldorado · 2 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 5 kr/st pris 11 kr
Snapsglas Flergångs 5cl

Snapsglas Flergångs 5cl

Fixa · 20 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 1,35 kr/st pris 27 kr
Spolglans Disktillbehör

Spolglans Disktillbehör

Fixa · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 46 kr/l pris 23 kr
Springform Non-stick 24cm

Springform Non-stick 24cm

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 115 kr/st pris 115 kr
Stekpåse 5kg Stor

Stekpåse 5kg Stor

Toppits · 5 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 6 kr/st pris 28 kr
Steksnöre 1mm Bomull

Steksnöre 1mm Bomull

Poly Produkter · 40 m

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,52 kr/m pris 21 kr
Stekspade

Stekspade

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Stektång

Stektång

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 24 kr/st pris 24 kr
Supermocio Xl Refill Mopp

Supermocio Xl Refill Mopp

Vileda · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Tallrik 22cm Flat

Tallrik 22cm Flat

Fixa · 25 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 1,68 kr/st pris 42 kr
Te Sil

Te Sil

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Tejp Crystal med Hållare Röd

Tejp Crystal med Hållare Röd

Scotch · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 38 kr/st pris 38 kr
Tesked Trä

Tesked Trä

Eldorado · 40 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,49 kr/st pris 20 kr Extrapris
Trägaffel

Trägaffel

Eldorado · 40 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,49 kr/st pris 20 kr Extrapris
Tändstickor Bruksask

Tändstickor Bruksask

Solstickan · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 2,95 kr/st pris 2,95 kr
Vinglas Flergångs 17cl

Vinglas Flergångs 17cl

Fixa · 6 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 6 kr/st pris 38 kr
Visp

Visp

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Äggskärare

Äggskärare

Fixa · 1 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Tyck till