Primat

Bakning på Hemköp Halmstad C

82 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bikarbonat Påse

Bikarbonat Påse

Santa Maria · 42 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 224 kr/kg pris 9 kr
Askorbinsyra Påse

Askorbinsyra Påse

Santa Maria · 37 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 357 kr/kg pris 13 kr
Bakchoklad Ljus

Bakchoklad Ljus

Fazer · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 222 kr/kg pris 44 kr
Bakchoklad Mörk 45%

Bakchoklad Mörk 45%

Fazer · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 222 kr/kg pris 44 kr
Bakpulver

Bakpulver

Garant · 225 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 63 kr/kg pris 14 kr
Bakpulver

Bakpulver

Garant Eko · 120 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 149 kr/kg pris 18 kr
Bikarbonat

Bikarbonat

Dr Oetker · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 78 kr/kg pris 16 kr
Bikarbonat Påse

Bikarbonat Påse

Eldorado · 170 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 88 kr/kg pris 15 kr
Bittermandel

Bittermandel

Dr Oetker · 30 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 470 kr/kg pris 14 kr
Bittermandel Arom

Bittermandel Arom

Dr Oetker · 30 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 723 kr/l pris 22 kr
Black & Gold Strössel

Black & Gold Strössel

Dr Oetker · 78 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 570 kr/kg pris 44 kr
Block Mörk

Block Mörk

Eldorado · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr
Brun Redning

Brun Redning

Maizena · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 68 kr/kg pris 17 kr
Bullformar Stora

Bullformar Stora

Toppits · 120 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 0,19 kr/st pris 23 kr
Cacao Ögon

Cacao Ögon

Fazer · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 251 kr/kg pris 50 kr
Choco

Choco

O´hoj · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 108 kr/kg pris 38 kr
Colour Blue Hushållsfärg Blå

Colour Blue Hushållsfärg Blå

Dr Oetker · 30 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 738 kr/l pris 22 kr
Colour Green Hushållsfärg Grön

Colour Green Hushållsfärg Grön

Dr Oetker · 30 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 738 kr/l pris 22 kr
Colour Red Hushållsfärg Röd

Colour Red Hushållsfärg Röd

Dr Oetker · 30 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 703 kr/l pris 21 kr
Colour Yellow Hushållsfärg Gul

Colour Yellow Hushållsfärg Gul

Dr Oetker · 30 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 738 kr/l pris 22 kr
Condensed Milk Sweetened

Condensed Milk Sweetened

Rainbow · 397 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 68 kr/kg pris 27 kr
Cookies Chocolate Chip Kakmix

Cookies Chocolate Chip Kakmix

Kungsörnen · 300 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 135 kr/kg pris 41 kr
Crunchy Strössel

Crunchy Strössel

Dr Oetker · 130 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 305 kr/kg pris 40 kr
Fondantlock

Fondantlock

Odense · 300 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 145 kr/kg pris 43 kr
Guld Pulver

Guld Pulver

Odense · 5 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 8696 kr/kg pris 43 kr
Hearts

Hearts

Dr Oetker · 40 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 381 kr/kg pris 15 kr
Jäst Matbröd Färsk

Jäst Matbröd Färsk

Kronjäst · 50 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 75 kr/kg pris 3,73 kr
Jäst Söt Deg Färsk

Jäst Söt Deg Färsk

Kronjäst · 50 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 75 kr/kg pris 3,73 kr
Kakao

Kakao

Garant · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 199 kr/kg pris 40 kr
Kakao Eko

Kakao Eko

Garant Eko · 125 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 340 kr/kg pris 43 kr
Kejsarvåfflor

Kejsarvåfflor

Kungsörnen · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 50 kr/kg pris 20 kr
Kokos Riven

Kokos Riven

Eldorado · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 99 kr/kg pris 20 kr
Kokos Riven Ekologisk

Kokos Riven Ekologisk

Garant Eko · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 161 kr/kg pris 32 kr
Kruskakli

Kruskakli

Kungsörnen · 300 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 31 kr/kg pris 9 kr
Ljus Redning

Ljus Redning

Maizena · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 68 kr/kg pris 17 kr
Magic Sipper Tutti Frutti

Magic Sipper Tutti Frutti

Quick Milk · 5 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 2,07 kr/st pris 10 kr
Majsstärkelse

Majsstärkelse

Maizena · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 50 kr/kg pris 20 kr
Mandelmjöl

Mandelmjöl

Garant · 300 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 189 kr/kg pris 57 kr
Mandelspån

Mandelspån

Garant · 100 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 217 kr/kg pris 22 kr
Mandelspån Rostade

Mandelspån Rostade

Dr Oetker · 50 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 387 kr/kg pris 19 kr
Marsipan

Marsipan

Garant · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Marsipanlock Grön

Marsipanlock Grön

Odense · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 234 kr/kg pris 47 kr
Mörk 70% Bakchoklad

Mörk 70% Bakchoklad

Garant · 100 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 198 kr/kg pris 20 kr
Mörk Bakchoklad 55%

Mörk Bakchoklad 55%

Garant · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 179 kr/kg pris 36 kr
Less Sugar

Less Sugar

O'boy · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 83 kr/kg pris 42 kr
Original

Original

O'boy · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 84 kr/kg pris 38 kr
Pajdeg

Pajdeg

Garant · 230 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 95 kr/kg pris 22 kr
Panko

Panko

Garant · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Panko Glutenfritt

Panko Glutenfritt

Olda · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 99 kr/kg pris 20 kr
Pannkaksmix

Pannkaksmix

Kungsörnen · 530 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 53 kr/kg pris 28 kr
Pastellpärlor Strössel

Pastellpärlor Strössel

Odense · 55 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 473 kr/kg pris 26 kr
Pearls Soft Silver

Pearls Soft Silver

Dr Oetker · 45 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 718 kr/kg pris 32 kr
Pektinpulver

Pektinpulver

Atair · 10 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 2077 kr/kg pris 21 kr
Pink Roses Sockerrosor med Blad Dekoration

Pink Roses Sockerrosor med Blad Dekoration

Dr Oetker · 50 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 738 kr/kg pris 37 kr
Pizzadeg

Pizzadeg

Garant · 300 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 72 kr/kg pris 22 kr
Pizzadeg

Pizzadeg

Monte Castello · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 42 kr/kg pris 17 kr
Pizzadeg Napoli

Pizzadeg Napoli

Pop! Bakery · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Pyntgelé Blå

Pyntgelé Blå

Dr Oetker · 50 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 351 kr/kg pris 18 kr
Queen Mix Strösselmix

Queen Mix Strösselmix

Dr Oetker · 50 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 305 kr/kg pris 15 kr
Smördeg

Smördeg

Garant · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 100 kr/kg pris 25 kr
Smördeg Rektangulär Deg

Smördeg Rektangulär Deg

Pop! Bakery · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Ströbröd

Ströbröd

Eldorado · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 33 kr/kg pris 13 kr
Ströbröd Ekologiskt

Ströbröd Ekologiskt

Garant Eko · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 50 kr/kg pris 20 kr
Ströbröd Instant Majsmjöl Glutenfritt

Ströbröd Instant Majsmjöl Glutenfritt

Olda · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 94 kr/kg pris 19 kr
Sweetheart Strösselmix

Sweetheart Strösselmix

Dr Oetker · 78 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 570 kr/kg pris 44 kr
Taco Tubs 8-pack

Taco Tubs 8-pack

Santa Maria · 145 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 150 kr/kg pris 22 kr
Taco Tubs Mini 10-pack

Taco Tubs Mini 10-pack

Santa Maria · 86 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 303 kr/kg pris 26 kr
Torrjäst Matbröd

Torrjäst Matbröd

Kronjäst · 28 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 303 kr/kg pris 8 kr
Torrjäst Söta Degar

Torrjäst Söta Degar

Kronjäst · 28 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 336 kr/kg pris 9 kr
Tårtan Tårtbotten 3-delad

Tårtan Tårtbotten 3-delad

Hägges · 330 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 89 kr/kg pris 29 kr
Vanilj Pasta

Vanilj Pasta

Khoisangourmet · 60 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 930 kr/kg pris 56 kr
Vaniljarom

Vaniljarom

Dr Oetker · 30 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 723 kr/l pris 22 kr
Vaniljkräm

Vaniljkräm

Dr Oetker · 100 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 148 kr/kg pris 15 kr
Vaniljpulver Bourbon

Vaniljpulver Bourbon

Khoisangourmet · 10 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 8423 kr/kg pris 84 kr
Vaniljsocker Ekologiskt

Vaniljsocker Ekologiskt

Garant Eko · 100 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 246 kr/kg pris 25 kr
Vaniljstång Bourbon Vanilla

Vaniljstång Bourbon Vanilla

Dr Oetker · 3,5 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 10043 kr/kg pris 35 kr
Vanillinsocker

Vanillinsocker

Garant · 140 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 74 kr/kg pris 10 kr
Vit Bakchoklad

Vit Bakchoklad

Garant · 100 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 188 kr/kg pris 19 kr
Vit Block

Vit Block

Eldorado · 150 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 138 kr/kg pris 21 kr
Våffelmix

Våffelmix

Garant Eko · 420 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 45 kr/kg pris 19 kr
Våffelstrutar Gluten Och Mjölkfri

Våffelstrutar Gluten Och Mjölkfri

Våffelbagaren · 10 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 1,89 kr/st pris 19 kr
Writing Icing Mini Kristyr

Writing Icing Mini Kristyr

Dr Oetker · 4 st

Hemköp Halmstad C

jämförpris 9 kr/st pris 34 kr
Tyck till