Primat

Färdigmat på Hemköp Halmstad C

137 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Ananas Melon

Ananas Melon

Picadeli · 125 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 160 kr/kg pris 20 kr
Arrabbiata Tortelloni Färsk Pasta

Arrabbiata Tortelloni Färsk Pasta

Garant · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Asiatisk Nudel Sallad

Asiatisk Nudel Sallad

Vidinge · 380 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 199 kr/kg pris 76 kr
Basmati Saffran Quick N' Easy/2 Port

Basmati Saffran Quick N' Easy/2 Port

Zeinas · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 94 kr/kg pris 23 kr
Biff Stroganoff

Biff Stroganoff

Carolines S-b · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 191 kr/kg pris 77 kr
Bruna Bönor

Bruna Bönor

Felix · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 23 kr/kg pris 12 kr
Caesarsallad

Caesarsallad

Redo · 270 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 210 kr/kg pris 57 kr
Carbonara med Penne Pasta

Carbonara med Penne Pasta

Redo · 360 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 118 kr/kg pris 43 kr
Chicken Butter

Chicken Butter

Redo · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Chicken Caesar Wrap Kyckling

Chicken Caesar Wrap Kyckling

Picadeli · 275 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 193 kr/kg pris 53 kr
Chicken Gochujang

Chicken Gochujang

Nom · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 223 kr/kg pris 89 kr
Chicken Pesto Wrap

Chicken Pesto Wrap

Foodcollective · 175 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 216 kr/kg pris 38 kr
Chicken Tandoori Wrap

Chicken Tandoori Wrap

Foodcollective · 175 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 216 kr/kg pris 38 kr
Chili Con Carne

Chili Con Carne

Felix · 560 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 95 kr/kg pris 53 kr
Chitarra

Chitarra

Garant · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 66 kr/kg pris 17 kr
Coleslaw

Coleslaw

Eldorado · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 57 kr/kg pris 23 kr
Coleslaw Texas Style

Coleslaw Texas Style

Texas Longhorn · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Currykyckling Baguette

Currykyckling Baguette

Hemköp · 305 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 155 kr/kg pris 47 kr
Curryröra Kyckling

Curryröra Kyckling

Redo · 175 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 124 kr/kg pris 22 kr
Currysoppa Kokosmjölk

Currysoppa Kokosmjölk

Kelda · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr Extrapris
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Diamanti Ricotta/basilika

Diamanti Ricotta/basilika

Garant · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Fettucine

Fettucine

Eldorado · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 101 kr/kg pris 47 kr
Formaggi Tortelloni Färsk Pasta

Formaggi Tortelloni Färsk Pasta

Garant · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Frikadeller Tomatsås

Frikadeller Tomatsås

Gooh · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 171 kr/kg pris 69 kr
Fruitful Melon Ananas Äpple Blåbär

Fruitful Melon Ananas Äpple Blåbär

Picadeli · 125 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 160 kr/kg pris 20 kr
Fylld Gnocchi Spenat Mozzarella

Fylld Gnocchi Spenat Mozzarella

Rana · 280 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 145 kr/kg pris 41 kr
Gnocchi Classic Färsk Pasta

Gnocchi Classic Färsk Pasta

Rana · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Gnocchi Färsk Pasta

Gnocchi Färsk Pasta

Eldorado · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 42 kr/kg pris 21 kr
Gnocchi Vitlök&mozzarella

Gnocchi Vitlök&mozzarella

Rana · 280 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 145 kr/kg pris 41 kr
Grön Sparris Soppa

Grön Sparris Soppa

Kelda · 500 ml

Hemköp Halmstad C

jämförpris 40 kr/l pris 20 kr Extrapris
Grön Ärtsoppa Thai

Grön Ärtsoppa Thai

Garant · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 74 kr/kg pris 34 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

Garant · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 74 kr/kg pris 34 kr
Gulaschsoppa Vegetarisk

Gulaschsoppa Vegetarisk

Felix · 560 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 76 kr/kg pris 43 kr
Gurksallad

Gurksallad

Rydbergs · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Hallouminous Wrap Lakto-ovo Vegetarisk

Hallouminous Wrap Lakto-ovo Vegetarisk

Picadeli · 275 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 193 kr/kg pris 53 kr
Jordärtskocka Potatis Soppa

Jordärtskocka Potatis Soppa

Garant · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 74 kr/kg pris 34 kr
Kalkon/ost Surdegsfralla

Kalkon/ost Surdegsfralla

Hemköp · 154 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 172 kr/kg pris 26 kr
Kebabröra Het

Kebabröra Het

Rydbergs · 175 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 151 kr/kg pris 26 kr
Kebabröra Vegansk Wrap

Kebabröra Vegansk Wrap

Picadeli · 275 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Klassisk Kebab

Klassisk Kebab

Schysst Käk · 275 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 162 kr/kg pris 45 kr
Korean Röd Curry Kyckling

Korean Röd Curry Kyckling

Mama Chin · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 151 kr/kg pris 68 kr
Koreansk Biff med Nudlar

Koreansk Biff med Nudlar

Kin Food · 440 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 191 kr/kg pris 84 kr
Korvstroganoff med Ris

Korvstroganoff med Ris

Redo · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Korvstroganoff Vildris

Korvstroganoff Vildris

Gooh · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 171 kr/kg pris 69 kr
Kvargplättar Banan

Kvargplättar Banan

Gooh · 380 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 97 kr/kg pris 37 kr
Kyckling Curry

Kyckling Curry

Redo · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Kyckling Curry Baguettesallad

Kyckling Curry Baguettesallad

Rydbergs · 175 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 151 kr/kg pris 26 kr
Kyckling Ingefära & Chiliröra

Kyckling Ingefära & Chiliröra

Redo · 175 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 124 kr/kg pris 22 kr
Kyckling Teriyaki

Kyckling Teriyaki

Gooh · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 170 kr/kg pris 68 kr
Kyckling&curry Wrap

Kyckling&curry Wrap

Picadeli · 275 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 193 kr/kg pris 53 kr
Kycklingcurry Sallad

Kycklingcurry Sallad

Redo · 360 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 158 kr/kg pris 57 kr
Kycklingsallad

Kycklingsallad

Redo · 390 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 145 kr/kg pris 57 kr
Köttbullar i Gräddsås

Köttbullar i Gräddsås

Felix · 560 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 98 kr/kg pris 55 kr
Köttbullar Potatismos Gräddsås

Köttbullar Potatismos Gräddsås

Gooh · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 171 kr/kg pris 69 kr
Lasagne Italian Dinnerkit 4 Port

Lasagne Italian Dinnerkit 4 Port

Knorr · 262 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 123 kr/kg pris 32 kr
Limeocado Chicken Wrap

Limeocado Chicken Wrap

Picadeli · 275 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 193 kr/kg pris 53 kr
Mac N Cheese Glutenfri

Mac N Cheese Glutenfri

Eldorado · 195 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 155 kr/kg pris 30 kr
Mexican Style Rice Perfekt På 2 Min

Mexican Style Rice Perfekt På 2 Min

Ben's Original · 220 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 110 kr/kg pris 24 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Ost Och Skinka Sallad

Ost Och Skinka Sallad

Redo · 365 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 155 kr/kg pris 57 kr
Ost Surdegsfralla

Ost Surdegsfralla

Hemköp · 139 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 190 kr/kg pris 26 kr
Panerad Fisk med Potatismos

Panerad Fisk med Potatismos

Redo · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Pasta Oxfilé

Pasta Oxfilé

Carolines S-b · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 189 kr/kg pris 76 kr
Pasta Pesto

Pasta Pesto

Redo · 360 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 118 kr/kg pris 43 kr
Pizzasallad

Pizzasallad

Garant · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 94 kr/kg pris 19 kr
Plättar

Plättar

Garant · 300 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 79 kr/kg pris 24 kr
Pomodoro Mozzarella

Pomodoro Mozzarella

Gooh · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 159 kr/kg pris 64 kr
Pomodoro Mozzarella Tortelloni

Pomodoro Mozzarella Tortelloni

Garant · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 34 kr/kg pris 27 kr
Potatismos 3-pack/12 Port

Potatismos 3-pack/12 Port

Eldorado · 345 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/kg pris 21 kr
Potatissallad

Potatissallad

Färsksallad · 243 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 78 kr/kg pris 19 kr
Potatissallad

Potatissallad

Redo · 800 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 43 kr/kg pris 34 kr
Potatissallad

Potatissallad

Redo · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 41 kr/kg pris 17 kr
Potatissallad Creme Frai

Potatissallad Creme Frai

Rydbergs · 750 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 61 kr/kg pris 45 kr
Potatissallad Créme Fraiche

Potatissallad Créme Fraiche

Rydbergs · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 89 kr/kg pris 31 kr
Potatissallad Klassisk

Potatissallad Klassisk

Rydbergs · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 89 kr/kg pris 31 kr
Potatissallad Klassisk Gårdsmärkt

Potatissallad Klassisk Gårdsmärkt

Rydbergs · 750 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 61 kr/kg pris 45 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 200 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 46 kr/kg pris 18 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 800 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 44 kr/kg pris 35 kr
Potatissallad Paprika & Chili

Potatissallad Paprika & Chili

Rydbergs · 350 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 89 kr/kg pris 31 kr
Potatissallad Purjo

Potatissallad Purjo

Färsksallad · 243 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 78 kr/kg pris 19 kr
Potatissallad Purjolök Gårdsmärkt

Potatissallad Purjolök Gårdsmärkt

Rydbergs · 750 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 61 kr/kg pris 45 kr
Pulled Pork

Pulled Pork

Garant · 450 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Ravioli Asparagi Ricotta

Ravioli Asparagi Ricotta

Garant · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Ravioli i Tomatsås

Ravioli i Tomatsås

Salsé · 800 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 28 kr/kg pris 23 kr
Ravioli Pesto Di Basilico Färsk Pasta

Ravioli Pesto Di Basilico Färsk Pasta

Rana · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 189 kr/kg pris 47 kr
Ravioli Ricotta E Spinaci Färsk Pasta

Ravioli Ricotta E Spinaci Färsk Pasta

Rana · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 189 kr/kg pris 47 kr
Ravioli Svamp

Ravioli Svamp

Garant · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Ricotta Prosciutto Tortelloni

Ricotta Prosciutto Tortelloni

Garant · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Ricotta Spinaci Tortelloni Färsk Pasta

Ricotta Spinaci Tortelloni Färsk Pasta

Garant · 250 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 60 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Risgröt

Risgröt

Felix · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 32 kr/kg pris 16 kr
Roasted Garlic Rice Perfekt På 2 Min

Roasted Garlic Rice Perfekt På 2 Min

Ben's Original · 220 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 110 kr/kg pris 24 kr
Ryggbiff Grönsaker Vitlök & Chilisås

Ryggbiff Grönsaker Vitlök & Chilisås

Kin Food · 500 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 168 kr/kg pris 84 kr
Räkmacka

Räkmacka

Hemköp · 292 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 259 kr/kg pris 76 kr
Räksallad

Räksallad

Vidinge · 370 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 204 kr/kg pris 76 kr
Räksallad

Räksallad

Färsksallad · 162 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 204 kr/kg pris 33 kr
Räksallad

Räksallad

Redo · 400 g

Hemköp Halmstad C

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Tyck till