Primat

Växtdryck på Hemköp Hedemora

58 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Almond No Sugars Mandeldryck

Almond No Sugars Mandeldryck

Alpro · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Almond Roasted Mandeldryck

Almond Roasted Mandeldryck

Alpro · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Barista Carame Havredryck

Barista Carame Havredryck

Oddlygood · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 15 kr/l pris 15 kr Extrapris
Barista Ekologisk Havredryck

Barista Ekologisk Havredryck

Garant Eko · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Barista Havredryck

Barista Havredryck

Oddlygood · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 15 kr/l pris 15 kr Extrapris
Barista Havredryck 3%

Barista Havredryck 3%

Garant · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 16 kr/l pris 16 kr
Barista Hazeln Havredryck Glutenfri

Barista Hazeln Havredryck Glutenfri

Oddlygood · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 15 kr/l pris 15 kr Extrapris
Barista Kanel Havredryck Glutenfri 3%

Barista Kanel Havredryck Glutenfri 3%

Oddlygood · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 15 kr/l pris 15 kr Extrapris
Barista Nötvan Havredryck Glutenfri

Barista Nötvan Havredryck Glutenfri

Oddlygood · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 15 kr/l pris 15 kr Extrapris
Barista Pumpki Havredryck

Barista Pumpki Havredryck

Oddlygood · 500 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 34 kr/l pris 17 kr
Barista Vanill Havredryck

Barista Vanill Havredryck

Oddlygood · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 15 kr/l pris 15 kr Extrapris
Barista Zero Made From Peas Vegansk Ärtdryck

Barista Zero Made From Peas Vegansk Ärtdryck

Sproud · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Caramel Ikaffe Havredryck 3,2%

Caramel Ikaffe Havredryck 3,2%

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Chocodrink Vegan

Chocodrink Vegan

Nick´s · 250 g

Hemköp Hedemora

jämförpris 234 kr/kg pris 59 kr
Choklad Havredryck

Choklad Havredryck

Eldorado · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 14 kr/l pris 14 kr Extrapris
Choklad Havredryck 1,5%

Choklad Havredryck 1,5%

Oatly · 250 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 28 kr/l pris 7 kr
Choklad Havredryck 1,5%

Choklad Havredryck 1,5%

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Choklad Proteinshake

Choklad Proteinshake

Arla · 500 g

Hemköp Hedemora

jämförpris 48 kr/kg pris 24 kr
Coconut Drink 1,4% Organic

Coconut Drink 1,4% Organic

Rude Health · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 30 kr/l pris 30 kr
Coconut Ikaffe 1,6%

Coconut Ikaffe 1,6%

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Coconut Milk Original

Coconut Milk Original

Santa Maria · 250 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 48 kr/l pris 12 kr Extrapris
Coconut No Sugars Kokosdryck

Coconut No Sugars Kokosdryck

Alpro · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Deluxe Havredryck 2,8%

Deluxe Havredryck 2,8%

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Fiber Barista Havredryck 3%

Fiber Barista Havredryck 3%

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Fiber Havredryck 0,8%

Fiber Havredryck 0,8%

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Havredryck Ekologisk 0,5%

Havredryck Ekologisk 0,5%

Garant Eko · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 18 kr/l pris 18 kr
Havredryck Kalcium Vitaminer 0,70%

Havredryck Kalcium Vitaminer 0,70%

Eldorado · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 14 kr/l pris 14 kr Extrapris
Havredryck Vegetabilisk 1,5%

Havredryck Vegetabilisk 1,5%

Garant · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 15 kr/l pris 15 kr
Ikaffe Barista Edition Havredryck

Ikaffe Barista Edition Havredryck

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Ikaffe Barista Edition Havredryck

Ikaffe Barista Edition Havredryck

Oatly · 500 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 32 kr/l pris 16 kr
Ikaffe Barista Edition Havredryck

Ikaffe Barista Edition Havredryck

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Ikaffe Barista Edition Havredryck

Ikaffe Barista Edition Havredryck

Oatly · 1500 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 18 kr/l pris 26 kr
Ikaffe Ekologisk

Ikaffe Ekologisk

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 23 kr/l pris 23 kr
Ikaffe Light Havredryck

Ikaffe Light Havredryck

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Kokosdryck Vegetabilisk 1,6%

Kokosdryck Vegetabilisk 1,6%

Garant · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Kokosmjölk 18%

Kokosmjölk 18%

Spicefield · 400 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 38 kr/l pris 15 kr
Kokosnöt Barista

Kokosnöt Barista

Alpro · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Mandeldryck Ekologisk 1,4%

Mandeldryck Ekologisk 1,4%

Garant Eko · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Mandeldryck Utan Tillsatt Socker 1,2%

Mandeldryck Utan Tillsatt Socker 1,2%

Garant · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Matcha Havredryck

Matcha Havredryck

Oatly · 250 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 72 kr/l pris 18 kr
Matcha Havredryck

Matcha Havredryck

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Matcha Naturell Kokosdryck 1,5%

Matcha Naturell Kokosdryck 1,5%

Alpro · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 30 kr/l pris 30 kr
Matcha Strawberry Havredryck 2,8%

Matcha Strawberry Havredryck 2,8%

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Matcha Strawberry Havredryck 2,8%

Matcha Strawberry Havredryck 2,8%

Oatly · 250 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 72 kr/l pris 18 kr
Mellan Havredryck 1,5%

Mellan Havredryck 1,5%

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Mellan Havredryck 1,5%

Mellan Havredryck 1,5%

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Naturell Plant Protein Sojadryck

Naturell Plant Protein Sojadryck

Alpro · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Oat Drink 1,5%

Oat Drink 1,5%

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 18 kr/l pris 18 kr
Oat Drink 2,8% Fat Havredryck

Oat Drink 2,8% Fat Havredryck

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 18 kr/l pris 18 kr
Sojadryck Ekologisk 2,30%

Sojadryck Ekologisk 2,30%

Garant Eko · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Sojadryck Vegetabilisk 2%

Sojadryck Vegetabilisk 2%

Garant · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Soya No Sugars Sojadryck

Soya No Sugars Sojadryck

Alpro · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 23 kr/l pris 23 kr
Soya Sojadryck

Soya Sojadryck

Alpro · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 23 kr/l pris 23 kr
Unsweetened Made From Peas Vegansk Ärtdryck

Unsweetened Made From Peas Vegansk Ärtdryck

Sproud · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Vanilj Protein Mjölkdryck 0,5%

Vanilj Protein Mjölkdryck 0,5%

Arla · 500 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 38 kr/l pris 19 kr
Vanilla Ikaffe Havredryck 3,2%

Vanilla Ikaffe Havredryck 3,2%

Oatly · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Vanilla Plant Protein Sojadryck

Vanilla Plant Protein Sojadryck

Alpro · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Vanilla Soya Sojadryck

Vanilla Soya Sojadryck

Alpro · 1000 ml

Hemköp Hedemora

jämförpris 25 kr/l pris 25 kr
Tyck till