Primat

Frysta måltider på Hemköp Linköping Storgatan

182 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Angusbiff Fryst/1 Port

Angusbiff Fryst/1 Port

Findus · 380 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 86 kr/kg pris 33 kr
Asia Box Massaman Curry Chick Fryst/1 Port

Asia Box Massaman Curry Chick Fryst/1 Port

Spicefield · 350 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 90 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Bacon Broccoli Paj Fryst/1 Port

Bacon Broccoli Paj Fryst/1 Port

Felix · 220 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 150 kr/kg pris 33 kr
Black & White Fryst/1 Port

Black & White Fryst/1 Port

Findus · 380 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 86 kr/kg pris 33 kr
Blåbärspaj Fryst

Blåbärspaj Fryst

Frödinge · 400 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 109 kr/kg pris 43 kr
Bolognese Spagetti Fryst/1 Port

Bolognese Spagetti Fryst/1 Port

Dafgårds · 420 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 104 kr/kg pris 43 kr
Broccoli Bacon Paj Fryst/1 Port

Broccoli Bacon Paj Fryst/1 Port

Garant · 220 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 125 kr/kg pris 28 kr
Buffalo Wings Grillade Frysta

Buffalo Wings Grillade Frysta

Guldfågeln · 500 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Burgare Nöt & Grönt

Burgare Nöt & Grönt

Garant · 226 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 129 kr/kg pris 29 kr
Calzone X-tra Allt Pizza Fryst

Calzone X-tra Allt Pizza Fryst

Grandiosa · 165 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 118 kr/kg pris 20 kr
Canneloni Ricotta/spenat Fryst/1 Port

Canneloni Ricotta/spenat Fryst/1 Port

Garant · 400 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 69 kr/kg pris 28 kr
Capricciosa Pizza

Capricciosa Pizza

Garant · 400 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Capricciosa X-tra Allt Pizza Fryst

Capricciosa X-tra Allt Pizza Fryst

Grandiosa · 350 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 113 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Capricciosa X-tra Allt Pizza Fryst

Capricciosa X-tra Allt Pizza Fryst

Grandiosa · 165 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 118 kr/kg pris 20 kr
Cheese & Pesto Pizza Super Size Fryst

Cheese & Pesto Pizza Super Size Fryst

Billys · 660 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 89 kr/kg pris 59 kr
Cheese Deluxe 4 Cheese Blend Pizza Fryst

Cheese Deluxe 4 Cheese Blend Pizza Fryst

Dr Oetker · 555 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 96 kr/kg pris 53 kr
Chicken Burger

Chicken Burger

Findus · 227 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 150 kr/kg pris 34 kr
Chicken Kebab Fryst

Chicken Kebab Fryst

Guldfågeln · 500 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Chicken Nuggets Crispy Frysta

Chicken Nuggets Crispy Frysta

Guldfågeln · 350 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Chicken Nuggets Frysta

Chicken Nuggets Frysta

Guldfågeln · 350 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Chicken Pad Thai Fryst/1 Port

Chicken Pad Thai Fryst/1 Port

Spicefield · 320 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 99 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Chicken Panang Fryst/1 Port

Chicken Panang Fryst/1 Port

Dafgårds · 350 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 124 kr/kg pris 43 kr
Chicken Tagliatelle Fryst/ Ca. 3 Port

Chicken Tagliatelle Fryst/ Ca. 3 Port

Findus · 1000 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 76 kr/kg pris 76 kr
Chicken Teriyaki Fryst/1 Port

Chicken Teriyaki Fryst/1 Port

Dafgårds · 350 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 124 kr/kg pris 43 kr
Chili Cheese Pan Pizza Fryst

Chili Cheese Pan Pizza Fryst

Billys · 170 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 89 kr/kg pris 15 kr
Chili Cheese Pan Pizza Fryst

Chili Cheese Pan Pizza Fryst

Garant · 170 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 72 kr/kg pris 12 kr
Crispy Chicken

Crispy Chicken

Findus · 170 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 200 kr/kg pris 34 kr
Crispy Chicken Burger

Crispy Chicken Burger

Kronfågel · 525 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 126 kr/kg pris 66 kr
Crispy Kycklingburgare Fryst

Crispy Kycklingburgare Fryst

Kronfågel · 440 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 148 kr/kg pris 65 kr
Dillsås Fiskgratäng Fryst/1 Port

Dillsås Fiskgratäng Fryst/1 Port

Garant · 350 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 85 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Drumsticks Chicken Bbq Fryst

Drumsticks Chicken Bbq Fryst

Guldfågeln · 500 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Dumplings Vegetariska Frysta

Dumplings Vegetariska Frysta

Menmen · 320 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 125 kr/kg pris 40 kr
Epinards Spenat & Getost Paj Fryst/1 Port

Epinards Spenat & Getost Paj Fryst/1 Port

Garant · 220 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 125 kr/kg pris 28 kr
Falafel Fryst

Falafel Fryst

Garant · 800 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 59 kr/kg pris 47 kr
Fish & Chip Fryst/1p

Fish & Chip Fryst/1p

Findus · 340 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 96 kr/kg pris 33 kr
Fiskgratäng Dill Fryst

Fiskgratäng Dill Fryst

Findus · 600 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 84 kr/kg pris 50 kr
Fiskgratäng Räkor & Dill Fryst

Fiskgratäng Räkor & Dill Fryst

Findus · 600 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 90 kr/kg pris 54 kr
Fläskschnitzel Fryst/1 Port

Fläskschnitzel Fryst/1 Port

Dafgårds · 420 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 65 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Färsbiffar med Kryddsmör Fryst/1 Port

Färsbiffar med Kryddsmör Fryst/1 Port

Findus · 340 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 96 kr/kg pris 33 kr
Gyros Fryst

Gyros Fryst

Eldorado · 600 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 126 kr/kg pris 76 kr
Hamburgare 8x90g Frysta

Hamburgare 8x90g Frysta

Prime Patrol · 720 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 103 kr/kg pris 75 kr Extrapris
Hamburgare Högrev 99% Frysta

Hamburgare Högrev 99% Frysta

Prime Patrol · 600 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 157 kr/kg pris 94 kr
Hamburgare med Högrevsfärs Frysta/ 4x150g

Hamburgare med Högrevsfärs Frysta/ 4x150g

Scan · 600 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 203 kr/kg pris 122 kr
Hamburgare Ostekta Frysta/ 6x90g

Hamburgare Ostekta Frysta/ 6x90g

Scan · 540 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 133 kr/kg pris 72 kr
Kalops Fryst/1 Port

Kalops Fryst/1 Port

Dafgårds · 400 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 69 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Kalvfärsbiffar Italienska Fryst/1 Port

Kalvfärsbiffar Italienska Fryst/1 Port

Dafgårds · 400 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 69 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Karins Lasagne Fryst/1 Port

Karins Lasagne Fryst/1 Port

Dafgårds · 390 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Kebab Grillad Och Skuren Fryst

Kebab Grillad Och Skuren Fryst

Eldorado · 750 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 137 kr/kg pris 103 kr
Kebab Pan Pizza Fryst

Kebab Pan Pizza Fryst

Billys · 170 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 89 kr/kg pris 15 kr
Kebab Pizza Fryst

Kebab Pizza Fryst

Tony's Pizza · 500 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 100 kr/kg pris 50 kr
Kebab Supreme Fryst

Kebab Supreme Fryst

Grandiosa · 500 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 110 kr/kg pris 55 kr
Kebab X-tra Allt Pizza Fryst

Kebab X-tra Allt Pizza Fryst

Grandiosa · 350 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 113 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Kebab X-tra Allt Pizza Fryst

Kebab X-tra Allt Pizza Fryst

Grandiosa · 165 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 118 kr/kg pris 20 kr
Korean Chicken Thai Noodles Fryst/1 Port

Korean Chicken Thai Noodles Fryst/1 Port

Spicefield · 320 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 99 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Kroketter Potatis

Kroketter Potatis

Garant · 600 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 38 kr/kg pris 23 kr
Krögarpytt Klassisk Fryst

Krögarpytt Klassisk Fryst

Felix · 720 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 77 kr/kg pris 56 kr
Krögarpytt Vegetarisk

Krögarpytt Vegetarisk

Felix · 1000 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 66 kr/kg pris 66 kr
Kulpotatis Kryddig

Kulpotatis Kryddig

Peka · 500 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 55 kr/kg pris 27 kr
Kyckling Curry Fryst/1 Port

Kyckling Curry Fryst/1 Port

Findus · 390 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Kyckling Dumplings med Dipsås Frysta

Kyckling Dumplings med Dipsås Frysta

Menmen · 320 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 136 kr/kg pris 44 kr
Kyckling Jacob Fryst/1 Port

Kyckling Jacob Fryst/1 Port

Dafgårds · 410 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 67 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Kyckling Nuggets

Kyckling Nuggets

Eldorado · 1000 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Kyckling Teriyaki/nudlar/grön

Kyckling Teriyaki/nudlar/grön

Findus · 350 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst Käk · 275 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 162 kr/kg pris 45 kr
Kycklingkebab Fryst

Kycklingkebab Fryst

Eldorado · 700 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 87 kr/kg pris 61 kr Extrapris
Kycklingpaj

Kycklingpaj

Garant · 220 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 125 kr/kg pris 28 kr
Kycklingpaj Fryst/1 Port

Kycklingpaj Fryst/1 Port

Dafgårds · 240 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 115 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Kycklingpaj med Broccoli Fryst/1 Port

Kycklingpaj med Broccoli Fryst/1 Port

Felix · 215 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 154 kr/kg pris 33 kr
Kycklingspett Gochujang

Kycklingspett Gochujang

Spicefield · 450 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 208 kr/kg pris 94 kr
Kycklingspett Teriyaki

Kycklingspett Teriyaki

Spicefield · 450 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 208 kr/kg pris 94 kr
Kåldolme Jennys Fryst/1 Port

Kåldolme Jennys Fryst/1 Port

Dafgårds · 400 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 69 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Köttbullar

Köttbullar

Eldorado · 1000 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 50 kr/kg pris 50 kr
Köttbullar Delikatess

Köttbullar Delikatess

Scan · 450 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 143 kr/kg pris 64 kr
Köttbullar Delikatess

Köttbullar Delikatess

Garant · 450 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 102 kr/kg pris 46 kr
Köttbullar Farfars Delikatess Fryst/1 Port

Köttbullar Farfars Delikatess Fryst/1 Port

Dafgårds · 400 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 69 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Köttbullar Frysta

Köttbullar Frysta

Garant · 600 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 83 kr/kg pris 50 kr
Köttbullar Färdiglagade

Köttbullar Färdiglagade

Garant · 350 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 77 kr/kg pris 27 kr
Köttbullar Färdiglagade

Köttbullar Färdiglagade

Garant · 1000 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 65 kr/kg pris 65 kr
Köttbullar Klassiska Frysta

Köttbullar Klassiska Frysta

Felix · 700 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 120 kr/kg pris 84 kr
Köttbullar Kyckling

Köttbullar Kyckling

Garant · 350 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Köttbullar Kyckling

Köttbullar Kyckling

Eldorado · 1000 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 50 kr/kg pris 50 kr
Köttbullar Köttfria Leif Fryst

Köttbullar Köttfria Leif Fryst

Dafgårds · 500 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 98 kr/kg pris 49 kr
Köttbullar med Grönsaker

Köttbullar med Grönsaker

Garant · 350 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 76 kr/kg pris 27 kr
Köttbullar med Mos Fryst/1 Port

Köttbullar med Mos Fryst/1 Port

Findus · 400 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 81 kr/kg pris 33 kr
Köttbullar Små Delikatess Fryst/1 Port

Köttbullar Små Delikatess Fryst/1 Port

Dafgårds · 420 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 104 kr/kg pris 43 kr
Köttbullar Små Delikatess Frysta

Köttbullar Små Delikatess Frysta

Felix · 420 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 149 kr/kg pris 62 kr
Köttbullar Tareqs

Köttbullar Tareqs

Maten E Klar · 410 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 191 kr/kg pris 79 kr
Köttfärspaj Fryst/1 Port

Köttfärspaj Fryst/1 Port

Felix · 300 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 145 kr/kg pris 43 kr
Köttfärspaj Fryst/1 Port

Köttfärspaj Fryst/1 Port

Felix · 215 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 154 kr/kg pris 33 kr
Köttfärspaj Fryst/1 Port

Köttfärspaj Fryst/1 Port

Dafgårds · 240 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 115 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Lasagne Di Verdure Grönsaks Fryst/1 Port

Lasagne Di Verdure Grönsaks Fryst/1 Port

Garant · 400 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 69 kr/kg pris 28 kr
Lasagne Glutenfri Fryst 1-port

Lasagne Glutenfri Fryst 1-port

Schär · 300 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 139 kr/kg pris 42 kr
Lasagne i Ugn Fryst

Lasagne i Ugn Fryst

Dafgårds · 1000 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 60 kr/kg pris 60 kr
Lasagnette Fryst/1 Port

Lasagnette Fryst/1 Port

Findus · 380 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 86 kr/kg pris 33 kr
Lax & Räkpaj Fryst/1 Port

Lax & Räkpaj Fryst/1 Port

Dafgårds · 240 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 115 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Lyx Lasagne Fryst/1 Port

Lyx Lasagne Fryst/1 Port

Dafgårds · 390 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 111 kr/kg pris 43 kr
Margherita Pizza

Margherita Pizza

Garant · 400 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Mexicana X-tra Allt Pizza Fryst

Mexicana X-tra Allt Pizza Fryst

Grandiosa · 350 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 113 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Minipizza Mexicana Fryst

Minipizza Mexicana Fryst

Grandiosa · 165 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 118 kr/kg pris 20 kr
Mozzarella Körsbärtomat Paj Fryst/1 Port

Mozzarella Körsbärtomat Paj Fryst/1 Port

Felix · 210 g

Hemköp Linköping Storgatan

jämförpris 157 kr/kg pris 33 kr
Tyck till