Primat

Hemköp Björklinge

Södra Långåsvägen 4, Björklinge · uppdaterat 3 dagar sedan · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 07:00 Alla dagar 07:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−50 till −66 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Björklinge
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−18 till −59 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Björklinge
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Björklinge
Pane Napoletano −54 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 22 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Björklinge
Pak Choi Klass 1 −46 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 33 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Björklinge
Sharon −45 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 11 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Björklinge
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −44 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Björklinge
Ultra Zero Sugar −43 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 21 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Björklinge
Tyck till