Primat

Kryddor på Hemköp Grästorp Södergatan

126 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allroundkrydda

Allroundkrydda

Santa Maria · 120 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 260 kr/kg pris 31 kr
Anis Hel Påse

Anis Hel Påse

Santa Maria · 17 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 776 kr/kg pris 13 kr
Aromat Kryddsalt Burk

Aromat Kryddsalt Burk

Knorr · 90 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 199 kr/kg pris 18 kr
Aromat Kryddsalt Påse

Aromat Kryddsalt Påse

Knorr · 90 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 199 kr/kg pris 18 kr
Basilika

Basilika

Eldorado · 20 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 750 kr/kg pris 15 kr
Bolognese Kryddmix/3 Port

Bolognese Kryddmix/3 Port

Knorr · 38 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 422 kr/kg pris 16 kr
Brödkryddor Påse

Brödkryddor Påse

Santa Maria · 16 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 766 kr/kg pris 12 kr
Cayennepeppar Burk

Cayennepeppar Burk

Santa Maria · 30 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 945 kr/kg pris 28 kr
Cheese Dip Mix Mild

Cheese Dip Mix Mild

Santa Maria · 16 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 766 kr/kg pris 12 kr
Chicken Thai Asian Spice Mix

Chicken Thai Asian Spice Mix

Santa Maria · 30 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 400 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Chili C Carne Kryddmix/3 Port

Chili C Carne Kryddmix/3 Port

Knorr · 47 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 341 kr/kg pris 16 kr
Chili Chipotle

Chili Chipotle

Santa Maria · 33 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 1060 kr/kg pris 35 kr
Chili Grillkrydda Burk

Chili Grillkrydda Burk

Santa Maria · 84 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 371 kr/kg pris 31 kr
Chili Red Hot Flakes Burk

Chili Red Hot Flakes Burk

Santa Maria · 28 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 1249 kr/kg pris 35 kr
Chiliflingor Påse

Chiliflingor Påse

Eldorado · 50 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 300 kr/kg pris 15 kr
Chilipulver Påse

Chilipulver Påse

Eldorado · 60 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 250 kr/kg pris 15 kr
Citronpeppar Burk

Citronpeppar Burk

Santa Maria · 55 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 515 kr/kg pris 28 kr
Citronpeppar Påse

Citronpeppar Påse

Santa Maria · 70 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 405 kr/kg pris 28 kr
Citronpeppar Påse

Citronpeppar Påse

Eldorado · 90 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 167 kr/kg pris 15 kr
Citronsyra

Citronsyra

Santa Maria · 32 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 472 kr/kg pris 15 kr
Citronsyra Påse

Citronsyra Påse

Eldorado · 150 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 100 kr/kg pris 15 kr
Curry Burk

Curry Burk

Santa Maria · 34 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 834 kr/kg pris 28 kr
Curry Extra Stark

Curry Extra Stark

Santa Maria · 34 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 834 kr/kg pris 28 kr
Curry Mango Burk

Curry Mango Burk

Santa Maria · 41 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 889 kr/kg pris 36 kr
Curry Påse

Curry Påse

Eldorado · 80 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 188 kr/kg pris 15 kr
Dill Burk

Dill Burk

Santa Maria · 13 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 2180 kr/kg pris 28 kr
Dragon Burk

Dragon Burk

Santa Maria · 9 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 3149 kr/kg pris 28 kr
Fajita Original Spice Mix

Fajita Original Spice Mix

Santa Maria · 28 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 573 kr/kg pris 16 kr
Fint Havssalt med Jod

Fint Havssalt med Jod

Jozo · 500 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Fint Salt med Jod

Fint Salt med Jod

Jozo · 600 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 28 kr/kg pris 17 kr
Fint Salt Utan Jod

Fint Salt Utan Jod

Jozo · 600 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 28 kr/kg pris 17 kr
Flingsalt

Flingsalt

Garant · 170 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 133 kr/kg pris 23 kr
Flingsalt med Jod

Flingsalt med Jod

Falksalt · 250 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 159 kr/kg pris 40 kr
Fänkålsfrö Hela Påse

Fänkålsfrö Hela Påse

Santa Maria · 13 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 1161 kr/kg pris 15 kr
Grillkrydda Burk

Grillkrydda Burk

Santa Maria · 50 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 491 kr/kg pris 25 kr
Grillkrydda Chili & Smokey Burk

Grillkrydda Chili & Smokey Burk

Santa Maria · 81 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 385 kr/kg pris 31 kr
Grillkrydda Original Burk

Grillkrydda Original Burk

Santa Maria · 89 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 350 kr/kg pris 31 kr
Grillkrydda Påse

Grillkrydda Påse

Eldorado · 100 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 150 kr/kg pris 15 kr
Grönpeppar Torkad Burk

Grönpeppar Torkad Burk

Santa Maria · 13 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 2398 kr/kg pris 31 kr
Guacamole Dip Mix

Guacamole Dip Mix

Santa Maria · 15 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 817 kr/kg pris 12 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

Santa Maria · 32 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 886 kr/kg pris 28 kr
Gurkmeja Eko

Gurkmeja Eko

50 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 355 kr/kg pris 18 kr
Havs Örtsalt Herbamare

Havs Örtsalt Herbamare

A Vogel · 250 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 159 kr/kg pris 40 kr
Himalaya Finkorning Salt

Himalaya Finkorning Salt

Falksalt · 500 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 53 kr/kg pris 26 kr
Hjorthorns Salt Påse

Hjorthorns Salt Påse

Santa Maria · 37 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 280 kr/kg pris 10 kr
Ingefära

Ingefära

Eldorado · 55 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 273 kr/kg pris 15 kr
Ingefära Malen

Ingefära Malen

Santa Maria · 18 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 786 kr/kg pris 14 kr
Kanel Hel Påse

Kanel Hel Påse

Santa Maria · 22 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 729 kr/kg pris 16 kr
Kanel Malen Burk

Kanel Malen Burk

Santa Maria · 40 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 709 kr/kg pris 28 kr
Kanel Malen Påse

Kanel Malen Påse

Eldorado · 80 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 188 kr/kg pris 15 kr
Kanel Malen Påse

Kanel Malen Påse

Santa Maria · 55 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 550 kr/kg pris 30 kr
Kanel Malen Påse

Kanel Malen Påse

Santa Maria · 22 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 643 kr/kg pris 14 kr
Kardemumma Kärnor Påse

Kardemumma Kärnor Påse

Santa Maria · 21 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 1079 kr/kg pris 23 kr
Kardemumma Malen Burk

Kardemumma Malen Burk

Santa Maria · 28 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 1249 kr/kg pris 35 kr
Kardemumma Malen Påse

Kardemumma Malen Påse

Eldorado · 40 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 375 kr/kg pris 15 kr
Koriander Burk

Koriander Burk

Santa Maria · 10 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 3023 kr/kg pris 30 kr
Korianderfrö Hel

Korianderfrö Hel

Risberg · 50 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 605 kr/kg pris 30 kr
Korvstroganoff Kryddmix 4port

Korvstroganoff Kryddmix 4port

Knorr · 50 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 350 kr/kg pris 18 kr
Kristallsalt

Kristallsalt

Garant · 225 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 143 kr/kg pris 32 kr
Kryddmix Fajita Original

Kryddmix Fajita Original

Garant · 30 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 283 kr/kg pris 9 kr
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

Santa Maria · 14 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 1213 kr/kg pris 17 kr
Kryddpeppar Malen Burk

Kryddpeppar Malen Burk

Santa Maria · 26 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 1090 kr/kg pris 28 kr
Kvarnsalt

Kvarnsalt

Jozo · 500 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 36 kr/kg pris 18 kr
Kött & Grill Krydda Påse

Kött & Grill Krydda Påse

Knorr · 88 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 204 kr/kg pris 18 kr
Lagerblad

Lagerblad

Abido · 20 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 849 kr/kg pris 17 kr
Lagerblad Hela Påse

Lagerblad Hela Påse

Santa Maria · 4 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 3535 kr/kg pris 14 kr
Lökpulver Burk

Lökpulver Burk

Santa Maria · 41 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 691 kr/kg pris 28 kr
Lökpulver Påse

Lökpulver Påse

Eldorado · 80 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 188 kr/kg pris 15 kr
Medelhavssalt med Jod

Medelhavssalt med Jod

Falksalt · 500 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr
Muskotnöt Hel Påse

Muskotnöt Hel Påse

Santa Maria · 10 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 2172 kr/kg pris 22 kr
Muskotnöt Malen Burk

Muskotnöt Malen Burk

Santa Maria · 35 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 1053 kr/kg pris 37 kr
Oregano Burk

Oregano Burk

Santa Maria · 5 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 6046 kr/kg pris 30 kr
Oregano Påse

Oregano Påse

Eldorado · 15 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 1000 kr/kg pris 15 kr
Paprika Burk

Paprika Burk

Santa Maria · 37 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 766 kr/kg pris 28 kr
Paprika Organic Burk

Paprika Organic Burk

Santa Maria · 36 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 971 kr/kg pris 35 kr
Paprika Påse

Paprika Påse

Santa Maria · 70 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 378 kr/kg pris 26 kr
Paprika Smoked Burk

Paprika Smoked Burk

Santa Maria · 37 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 766 kr/kg pris 28 kr
Paprika Stark Burk

Paprika Stark Burk

Santa Maria · 37 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 766 kr/kg pris 28 kr
Paprikapulver Milt

Paprikapulver Milt

Eldorado · 70 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 214 kr/kg pris 15 kr
Pepparmix Burk

Pepparmix Burk

Santa Maria · 74 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 473 kr/kg pris 35 kr
Persilja Burk

Persilja Burk

Santa Maria · 8 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 3543 kr/kg pris 28 kr
Persillade

Persillade

Santa Maria · 51 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 611 kr/kg pris 31 kr
Pizzakrydda

Pizzakrydda

Santa Maria · 10 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 3118 kr/kg pris 31 kr
Pommes Friteskrydda

Pommes Friteskrydda

Santa Maria · 68 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 278 kr/kg pris 19 kr
Rosmarin Burk

Rosmarin Burk

Santa Maria · 21 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 1350 kr/kg pris 28 kr
Rosmarin Påse

Rosmarin Påse

Eldorado · 40 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 375 kr/kg pris 15 kr
Rostad Lök

Rostad Lök

Eldorado · 150 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 126 kr/kg pris 19 kr
Rosépeppar Hel Burk

Rosépeppar Hel Burk

Santa Maria · 21 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 1485 kr/kg pris 31 kr
Rub Allround

Rub Allround

Santa Maria · 22 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 514 kr/kg pris 11 kr
Saffran Klass 1 Påse

Saffran Klass 1 Påse

Garant · 0,5 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 37760 kr/kg pris 19 kr
Salladskrydda Grekisk

Salladskrydda Grekisk

Santa Maria · 42 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 607 kr/kg pris 26 kr
Salladskrydda Italiensk Burk

Salladskrydda Italiensk Burk

Santa Maria · 52 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 490 kr/kg pris 26 kr
Salt med Jod

Salt med Jod

Jozo · 1000 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 11 kr/kg pris 11 kr
Salt med Jod Extra Fint

Salt med Jod Extra Fint

Jozo · 125 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 75 kr/kg pris 9 kr
Salvia

Salvia

Santa Maria · 9 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 2518 kr/kg pris 23 kr
Senapsfrö Gula Påse

Senapsfrö Gula Påse

Santa Maria · 28 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 370 kr/kg pris 10 kr
Spice Mix Taco

Spice Mix Taco

Banderos · 40 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 235 kr/kg pris 9 kr
Spiskummin Burk

Spiskummin Burk

Santa Maria · 33 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 859 kr/kg pris 28 kr
Spiskummin Malen

Spiskummin Malen

Eldorado · 60 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 250 kr/kg pris 15 kr
Stjärnanis Påse

Stjärnanis Påse

Santa Maria · 15 g

Hemköp Grästorp Södergatan

jämförpris 1763 kr/kg pris 26 kr
Tyck till