Primat

Glass på Hemköp Herrljunga

129 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

88:an Glass

88:an Glass

Gb Glace · 95 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 200 kr/l pris 19 kr
After Dinner Glass

After Dinner Glass

Magnum · 8 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 6 kr/st pris 50 kr
Almond Cone Glass

Almond Cone Glass

Magnum · 160 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 175 kr/l pris 28 kr
Almond Glasspinne

Almond Glasspinne

Magnum · 100 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 300 kr/l pris 30 kr
Ananas Split Glass

Ananas Split Glass

Triumf Glass · 8 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 6 kr/st pris 45 kr
Banana Split Glass

Banana Split Glass

Dazzley · 900 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 33 kr/l pris 30 kr
Blåbär Glass

Blåbär Glass

Sia Glass · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 22 kr
Brookies Cream Glass

Brookies Cream Glass

Ben & Jerry's · 465 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 142 kr/l pris 66 kr
Caramel Biscuit&cream Glass

Caramel Biscuit&cream Glass

Häagen-dazs · 460 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 130 kr/l pris 60 kr
Caramel Brownie Party Glass

Caramel Brownie Party Glass

Ben & Jerry's · 465 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 142 kr/l pris 66 kr
Chocolate Brownie Glass

Chocolate Brownie Glass

Nick´s · 473 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 94 kr/l pris 45 kr
Chocolate Fudge Brownie Glass

Chocolate Fudge Brownie Glass

Ben & Jerry's · 465 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 142 kr/l pris 66 kr
Chocolate Glasstårta

Chocolate Glasstårta

Viennetta · 650 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 41 kr/l pris 26 kr
Choklad Gräddglass

Choklad Gräddglass

Sia Glass · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 22 kr
Choklad Krossad Laktosfri Glass

Choklad Krossad Laktosfri Glass

Sia Glass · 750 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 57 kr/l pris 43 kr
Chokladbomb Glass

Chokladbomb Glass

Alvestaglass · 1000 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 43 kr
Chokladkross Glass

Chokladkross Glass

Triumf Glass · 1750 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 27 kr/l pris 47 kr
Classic Glasspinne

Classic Glasspinne

Magnum · 110 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 273 kr/l pris 30 kr
Coffee Glass

Coffee Glass

Häagen-dazs · 460 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 130 kr/l pris 60 kr
Cola&hallon Kalas Glasspinnar

Cola&hallon Kalas Glasspinnar

Triumf Glass · 21 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 2,16 kr/st pris 45 kr
Cookie Dough Peaces

Cookie Dough Peaces

Ben & Jerry's · 10 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 5 kr/st pris 54 kr
Cookie Dough Proteinglass

Cookie Dough Proteinglass

Lohilo · 350 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 93 kr/l pris 33 kr
Cookie Dough Sandwich

Cookie Dough Sandwich

Ben & Jerry's · 120 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 258 kr/l pris 31 kr
Cookie Dough Vaniljglass

Cookie Dough Vaniljglass

Ben & Jerry's · 465 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 142 kr/l pris 66 kr
Cookies&cream Glass

Cookies&cream Glass

Triumf Glass · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 22 kr
Cracking Macadamia Nut Brittl Glass 3p

Cracking Macadamia Nut Brittl Glass 3p

Häagen-dazs · 240 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 236 kr/l pris 57 kr
Daimglass Glass

Daimglass Glass

Daim · 850 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 60 kr/l pris 51 kr
Daimstrut Glasstrut

Daimstrut Glasstrut

Daim · 150 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 220 kr/l pris 33 kr
Daimstrut Mini Glasstrut

Daimstrut Mini Glasstrut

Daim · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 11 kr/st pris 66 kr
Double Gold Caramel Billionaire Glass

Double Gold Caramel Billionaire Glass

Magnum · 85 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 365 kr/l pris 31 kr
Dulce De Leche Glass

Dulce De Leche Glass

Nick´s · 473 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 94 kr/l pris 45 kr
Dämn Good Proteinglass

Dämn Good Proteinglass

Lohilo · 350 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 93 kr/l pris 33 kr
Gammaldags Vanilj Gräddglass

Gammaldags Vanilj Gräddglass

Gb Glace · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 42 kr/l pris 21 kr
Gammeldags Vanilj Glass

Gammeldags Vanilj Glass

Alvestaglass · 1000 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 43 kr
Gammeldags Vanilj Laktosfri Glass

Gammeldags Vanilj Laktosfri Glass

Alvestaglass · 1000 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 45 kr/l pris 45 kr
Glassbåt Gräddglass

Glassbåt Gräddglass

Sia Glass · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 8 kr/st pris 49 kr
Glassbåt Hallon

Glassbåt Hallon

Sia Glass · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 8 kr/st pris 49 kr
Gräddkola

Gräddkola

Sia Glass · 1500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 28 kr/l pris 43 kr
Half Baked Brownies Cookie Doug Glass

Half Baked Brownies Cookie Doug Glass

Ben & Jerry's · 465 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 142 kr/l pris 66 kr
Hallonsorbet

Hallonsorbet

Sia Glass · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 47 kr/l pris 24 kr
Hasselnöt Gräddglass

Hasselnöt Gräddglass

Triumf Glass · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 22 kr
Himmelsk Röra Glass

Himmelsk Röra Glass

Alvestaglass · 1000 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 43 kr
Himmelsk Röra Glass

Himmelsk Röra Glass

Triumf Glass · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 22 kr
Ice Caramel Salted

Ice Caramel Salted

Löfbergs · 230 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 99 kr/l pris 23 kr
Isbitar

Isbitar

Omega · 2000 g

Hemköp Herrljunga

jämförpris 12 kr/kg pris 24 kr
Isbollar i Påse

Isbollar i Påse

Mr Iceman · 24 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 2,47 kr/st pris 59 kr
Jordgubb Gräddglass

Jordgubb Gräddglass

Sia Glass · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 22 kr
Jordgubb Strut Glass

Jordgubb Strut Glass

Dazzley · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 4,72 kr/st pris 28 kr
Kaffe Böna Glass

Kaffe Böna Glass

Alvestaglass · 1000 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 43 kr
Karamel Sutra Core Glass

Karamel Sutra Core Glass

Ben & Jerry's · 465 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 142 kr/l pris 66 kr
Kladdkaka Farbror Arnes Glasspinne

Kladdkaka Farbror Arnes Glasspinne

Triumf Glass · 95 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 326 kr/l pris 31 kr
Kladdkaka Glass

Kladdkaka Glass

Sia Glass · 1500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 28 kr/l pris 43 kr
Klassiker Glass

Klassiker Glass

Gb Glace · 18 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 8 kr/st pris 137 kr
Klassisk Choklad Glasspinne

Klassisk Choklad Glasspinne

Dazzley · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 8 kr/st pris 47 kr
Klassisk Mandel Glasspinne

Klassisk Mandel Glasspinne

Dazzley · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 8 kr/st pris 47 kr
Kola Glasstrut

Kola Glasstrut

Dazzley · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 4,72 kr/st pris 28 kr
Kola Havssalt Gräddglass

Kola Havssalt Gräddglass

Sia Glass · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 22 kr
Lovley Vanilla Vegan Glasstrut

Lovley Vanilla Vegan Glasstrut

Choice · 150 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 187 kr/l pris 28 kr
Macadamia Nut Brittle Glass

Macadamia Nut Brittle Glass

Häagen-dazs · 460 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 130 kr/l pris 60 kr
Crunchy Salted Caram Glasspinne

Crunchy Salted Caram Glasspinne

Magnum · 150 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 187 kr/l pris 28 kr
Mandel Mini Cone Flerpack

Mandel Mini Cone Flerpack

Magnum · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 9 kr/st pris 55 kr
Mandelkrokant Glass

Mandelkrokant Glass

Triumf Glass · 1750 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 27 kr/l pris 47 kr
Mango Passion Sorbet

Mango Passion Sorbet

Triumf Glass · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 22 kr
Mini Almond Glasspinnar

Mini Almond Glasspinnar

Magnum · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 9 kr/st pris 55 kr
Mini Classic/almond/white Glasspinnar

Mini Classic/almond/white Glasspinnar

Magnum · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 9 kr/st pris 55 kr
Mini Double Gold Caramel Billion Glasspinnar

Mini Double Gold Caramel Billion Glasspinnar

Magnum · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 9 kr/st pris 55 kr
Mjölkchoklad Gräddglass

Mjölkchoklad Gräddglass

Gb Gräddglass · 1800 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 28 kr/l pris 50 kr
Nogger Glass

Nogger Glass

Gb Glace · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 9 kr/st pris 56 kr
Nougat Gräddglass

Nougat Gräddglass

Gb Glace · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 34 kr/l pris 17 kr
Sandwich

Sandwich

Oreo · 110 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 218 kr/l pris 24 kr
Oreoglass Glass

Oreoglass Glass

Oreo · 850 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 60 kr/l pris 51 kr
Peanut Butter Chocolate Glass

Peanut Butter Chocolate Glass

Nick´s · 473 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 94 kr/l pris 45 kr
Peanut Butter Cup Glass

Peanut Butter Cup Glass

Ben & Jerry's · 465 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 142 kr/l pris 66 kr
Pecannötkola Gräddglass

Pecannötkola Gräddglass

Sia Glass · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 22 kr
Piggelin Flerpack Glass

Piggelin Flerpack Glass

Gb Glace · 10 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 5 kr/st pris 51 kr
Piggelin Glasspinne

Piggelin Glasspinne

Gb Glace · 55 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 182 kr/l pris 10 kr
Pippi Krumelurglass

Pippi Krumelurglass

Sia Glass · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 8 kr/st pris 49 kr
Pirulo Watermelon Glasspinne

Pirulo Watermelon Glasspinne

Nestlé · 73 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 247 kr/l pris 18 kr
Pistachio Chocolate Glass

Pistachio Chocolate Glass

Lohilo · 350 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 93 kr/l pris 33 kr
Päron Mjölkchoklad Glass

Päron Mjölkchoklad Glass

Triumf Glass · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 22 kr
Päronsplitt Flerpack Glass

Päronsplitt Flerpack Glass

Gb Glace · 10 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 5 kr/st pris 51 kr
Salt Karamel Laktosfri Glass

Salt Karamel Laktosfri Glass

Alvestaglass · 1000 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 45 kr/l pris 45 kr
Salt Karamell Flerpack Glass

Salt Karamell Flerpack Glass

Sia Glass · 5 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 10 kr/st pris 49 kr
Salt Karamell Glass

Salt Karamell Glass

Triumf Glass · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 43 kr/l pris 22 kr
Salt Karamell Vår Finaste Gräddglass

Salt Karamell Vår Finaste Gräddglass

Sia Glass · 500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 104 kr/l pris 52 kr
Salted Caramel Cone Glass

Salted Caramel Cone Glass

Magnum · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 9 kr/st pris 55 kr
Salted Caramel Glass

Salted Caramel Glass

Häagen-dazs · 460 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 130 kr/l pris 60 kr
Salted Caramel Proteinglass

Salted Caramel Proteinglass

Lohilo · 350 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 93 kr/l pris 33 kr
Saltkola Farbror Arnes Glasspinne

Saltkola Farbror Arnes Glasspinne

Triumf Glass · 100 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 310 kr/l pris 31 kr
Salty Licorice High Protein Laktosfri Less Suger

Salty Licorice High Protein Laktosfri Less Suger

Lohilo · 350 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 93 kr/l pris 33 kr
Sandwich Glass

Sandwich Glass

Gb Glace · 100 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 190 kr/l pris 19 kr
Sandwich Glass Laktosfri

Sandwich Glass Laktosfri

Sia Glass · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 8 kr/st pris 49 kr
Sandwich Mini

Sandwich Mini

Oreo · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 11 kr/st pris 66 kr
Sandwich Original Glass

Sandwich Original Glass

Gb Glace · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 9 kr/st pris 56 kr
Sea Salt Caramel Glass

Sea Salt Caramel Glass

Nick´s · 473 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 94 kr/l pris 45 kr
Sitting Bull Glass

Sitting Bull Glass

Triumf Glass · 8 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 6 kr/st pris 45 kr
Sitting Bull Glasspinne

Sitting Bull Glasspinne

Triumf Glass · 94 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 191 kr/l pris 18 kr
Skogsbär Glass

Skogsbär Glass

Sia Glass · 1500 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 28 kr/l pris 43 kr
Smooth Caramel Glass

Smooth Caramel Glass

Dazzley · 900 ml

Hemköp Herrljunga

jämförpris 33 kr/l pris 30 kr
Snickers Glass

Snickers Glass

Mars · 6 st

Hemköp Herrljunga

jämförpris 9 kr/st pris 55 kr
Tyck till