Primat

Hemköp Norrköping Kungsgatan

Kungsgatan 33, Norrköping · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 06:30 Mån–fre 06:30–22:00 Lör–sön 08:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Norrköping Kungsgatan
Koriander Klass 1 −74 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 19 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norrköping Kungsgatan
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−29 till −59 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Norrköping Kungsgatan
Kanelbulle 1-p −59 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 12 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norrköping Kungsgatan
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norrköping Kungsgatan
Nudlar Udon −49 % ↗

Nudlar Udon

GARANT · 300 g

15 kr ordinarie 29 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norrköping Kungsgatan
Mezze ManicheEgg Noodles−39 till −48 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Norrköping Kungsgatan
Pak Choi Klass 1 −46 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 33 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norrköping Kungsgatan
Texmex Riven 29% −45 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 27 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norrköping Kungsgatan
Sharon −45 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 11 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Norrköping Kungsgatan
Ultra Zero Sugar −45 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 22 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Norrköping Kungsgatan
Tyck till