Primat

Inlagd fisk på Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

37 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Brantevikssill

Brantevikssill

Garant · 275 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 109 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Caviar Röd Stenbitsrom

Caviar Röd Stenbitsrom

Garant · 75 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 489 kr/kg pris 37 kr
Caviarmix Röd

Caviarmix Röd

Garant · 75 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 391 kr/kg pris 29 kr
Finkornig Rom Röd

Finkornig Rom Röd

Garant · 70 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 432 kr/kg pris 30 kr
Gravad Lax Skivad

Gravad Lax Skivad

Falkenberg · 150 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 346 kr/kg pris 52 kr
Inlagd Sill

Inlagd Sill

Garant · 110 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 206 kr/kg pris 23 kr
Inlagd Sill

Inlagd Sill

Abba · 240 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 110 kr/kg pris 26 kr
Kallrökt Lax Skivad

Kallrökt Lax Skivad

Falkenberg · 150 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 346 kr/kg pris 52 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 107 kr/kg pris 32 kr
Kaviar Dill

Kaviar Dill

Garant · 250 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 112 kr/kg pris 28 kr
Kaviar Original

Kaviar Original

Garant · 250 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 112 kr/kg pris 28 kr
Kräftsill

Kräftsill

Garant · 220 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 103 kr/kg pris 23 kr
Kräftstjärtar

Kräftstjärtar

Falkenberg · 170 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 300 kr/kg pris 51 kr
Löksill

Löksill

Abba · 120 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Löksill

Löksill

Garant · 550 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 55 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Matjesill

Matjesill

Garant · 200 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 88 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Matjessill Bitar

Matjessill Bitar

Eldorado · 125 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 152 kr/kg pris 19 kr
Matjessill Klassisk

Matjessill Klassisk

Abba · 215 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 105 kr/kg pris 23 kr
Mild Kaviar

Mild Kaviar

Klädesholmen · 300 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 107 kr/kg pris 32 kr
Mildrökt Kaviar

Mildrökt Kaviar

Eldorado · 300 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 93 kr/kg pris 28 kr
Oregonräkor i Lake

Oregonräkor i Lake

Eldorado · 360 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 102 kr/kg pris 37 kr
Regnbågsrom

Regnbågsrom

Lysekils · 50 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 1299 kr/kg pris 65 kr
Räkor i Lake Handskalade

Räkor i Lake Handskalade

Falkenberg · 280 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 379 kr/kg pris 106 kr
Röd Rom Finkornig

Röd Rom Finkornig

Abba · 80 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 448 kr/kg pris 36 kr
Rökta Musslor

Rökta Musslor

Abba · 90 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 462 kr/kg pris 42 kr
Senapssill

Senapssill

Garant · 110 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 206 kr/kg pris 23 kr
Senapssill

Senapssill

Abba · 230 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 115 kr/kg pris 26 kr
Sill Inlagd

Sill Inlagd

Garant · 275 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 109 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Abba · 220 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 120 kr/kg pris 26 kr
Skärgårdssill

Skärgårdssill

Garant · 220 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 103 kr/kg pris 23 kr
Strömming Inlagd/stekt

Strömming Inlagd/stekt

Falkenberg · 250 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 148 kr/kg pris 37 kr
Sushilax

Sushilax

Falkenberg · 180 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 528 kr/kg pris 95 kr
Tångcaviar Röd

Tångcaviar Röd

Garant · 70 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 264 kr/kg pris 19 kr
Tångcaviar Svart

Tångcaviar Svart

Garant · 70 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 264 kr/kg pris 19 kr
Varmrökt Lax

Varmrökt Lax

Isfjord Norway · 1000 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 141 kr/kg pris 141 kr
Varmrökt Lax Citronpeppar Portionsbit

Varmrökt Lax Citronpeppar Portionsbit

Falkenberg · 125 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 391 kr/kg pris 49 kr
Varmrökt Lax Naturell Portionsbit

Varmrökt Lax Naturell Portionsbit

Falkenberg · 125 g

Hemköp Lindesberg Bergslagsvägen

jämförpris 391 kr/kg pris 49 kr
Tyck till