Primat

Hemköp Göteborg Linnégatan

Linnégatan 36a, Göteborg · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Öppet till 23:30 Alla dagar 07:00–23:30

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−58 till −80 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Göteborg Linnégatan
Koriander Klass 1 −75 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 20 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Linnégatan
Salladslök KnippeChampinjoner Klass 1Bakpotatis Klass 1−41 till −63 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Göteborg Linnégatan
Sharon −62 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 16 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Linnégatan
Pane Napoletano −59 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 25 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Linnégatan
Pomodoro Mozzarella −57 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 35 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Linnégatan
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Linnégatan
Mezze ManicheEgg Noodles−45 till −52 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Göteborg Linnégatan
Ultra Zero Sugar −50 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 24 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Göteborg Linnégatan
Tyck till