Primat

Hemköp Göteborg Masthuggstorget

Masthuggstorget 3a, Göteborg · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 07:00 Alla dagar 07:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−56 till −74 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Göteborg Masthuggstorget
Koriander Klass 1 −72 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 18 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Masthuggstorget
Sharon −57 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 14 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Masthuggstorget
Salladslök KnippeChampinjoner Klass 1Bakpotatis Klass 1−44 till −56 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Göteborg Masthuggstorget
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Masthuggstorget
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Masthuggstorget
Pane Napoletano −52 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 21 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Masthuggstorget
Pak Choi Klass 1 −45 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 33 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Göteborg Masthuggstorget
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −44 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Göteborg Masthuggstorget
Tyck till