Primat

Pastej på Hemköp Svanesund C

17 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Arbogapastej Original Bredbar

Arbogapastej Original Bredbar

Arboga · 200 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 77 kr/kg pris 15 kr
Arbogapastej Original Skivbar

Arbogapastej Original Skivbar

Arboga · 250 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 63 kr/kg pris 16 kr
Arbogapastej Original Skivbar

Arbogapastej Original Skivbar

Arboga · 500 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 56 kr/kg pris 28 kr
Gräddpastej Bredbar

Gräddpastej Bredbar

Pastejköket · 200 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 77 kr/kg pris 15 kr
Husmorspastej Grädd

Husmorspastej Grädd

Lindbergs · 200 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 90 kr/kg pris 18 kr
Husmorspastej Skånsk

Husmorspastej Skånsk

Lindbergs · 200 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 90 kr/kg pris 18 kr
Klassisk Grov Leverpastej

Klassisk Grov Leverpastej

Tulip · 200 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Kycklingpastej Bredbar

Kycklingpastej Bredbar

Pastejköket · 190 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 107 kr/kg pris 20 kr
Kycklingpastej Lovacka

Kycklingpastej Lovacka

Ovako · 100 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 141 kr/kg pris 14 kr
Leverpastej Bredbar

Leverpastej Bredbar

Pastejköket · 200 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 60 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Leverpastej Gurka Bredbar

Leverpastej Gurka Bredbar

Garant · 200 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 50 kr/kg pris 10 kr
Leverpastej med Gurka Bredbar

Leverpastej med Gurka Bredbar

Pastejköket · 200 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 77 kr/kg pris 15 kr
Leverpastej Original Bredbar

Leverpastej Original Bredbar

Garant · 200 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 50 kr/kg pris 10 kr
Leverpastej Ugnsbakad

Leverpastej Ugnsbakad

Garant · 200 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 78 kr/kg pris 16 kr
Leverpastej Ugnsbakad Ekologisk

Leverpastej Ugnsbakad Ekologisk

Scan · 200 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 128 kr/kg pris 26 kr
Original Leverpastej 2-pack

Original Leverpastej 2-pack

Pastejköket · 150 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 103 kr/kg pris 15 kr
Pastej Karljohansvamp Vegansk

Pastej Karljohansvamp Vegansk

Pastejköket · 200 g

Hemköp Svanesund C

jämförpris 102 kr/kg pris 20 kr
Tyck till