Primat

Hemköp Vänersborg Torpa

Tegelbruksvägen 2, Vänersborg · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Öppet till 23:00 Alla dagar 07:00–23:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−50 till −65 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Vänersborg Torpa
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−18 till −58 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Vänersborg Torpa
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Vänersborg Torpa
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Vänersborg Torpa
Sharon −50 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 12 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Vänersborg Torpa
Mezze ManicheEgg Noodles−33 till −41 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Vänersborg Torpa
Texmex Riven 29% −38 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 24 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Vänersborg Torpa
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Vänersborg Torpa
Pak Choi Klass 1 −37 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 28 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Vänersborg Torpa
Tyck till