Primat

Hemköp Valdemarsvik

Vammar Köpcenter, Valdemarsvik · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar i morgon 09:00 Alla dagar 09:00–20:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−47 till −74 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Valdemarsvik
Sharon −65 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 17 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Valdemarsvik
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Valdemarsvik
Pane Napoletano −52 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 21 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Valdemarsvik
Salladslök KnippeChampinjoner Klass 1Bakpotatis Klass 1−18 till −44 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Valdemarsvik
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −44 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Valdemarsvik
Ultra Zero Sugar −40 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 20 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Valdemarsvik
Texmex Riven 29% −38 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 24 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Valdemarsvik
Pågenlimpan −37 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 35 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Valdemarsvik
Tyck till