Primat

Hemköp Huddinge Matbörsen

Kallkärrsvägen 66, Huddinge · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 07:00 Alla dagar 07:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−30 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Huddinge Matbörsen
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Huddinge Matbörsen
Pane Napoletano −54 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 22 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Huddinge Matbörsen
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Huddinge Matbörsen
Mezze ManicheEgg Noodles−49 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Huddinge Matbörsen
Ultra Zero Sugar −45 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 22 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Huddinge Matbörsen
Tyck till