Primat

Hemköp Stockholm Fältöversten

Karlaplan 13, Stockholm · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar i morgon 07:00 Alla dagar 07:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −75 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Fältöversten
Pane Napoletano −58 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 24 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Fältöversten
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−29 till −56 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Fältöversten
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Fältöversten
Pak Choi Klass 1 −55 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 40 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Fältöversten
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Fältöversten
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −53 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Fältöversten
Sharon −51 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 12 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Fältöversten
Koriander Klass 1 −50 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 10 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Fältöversten
Texmex Riven 29% −38 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 24 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Fältöversten
Tyck till