Primat

Hemköp Solna Ulriksdal

Bagartorpsringen 53-55, Solna · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 07:00 Mån–fre 07:00–21:00 Lör 10:00–21:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Solna Ulriksdal
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−30 till −58 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Solna Ulriksdal
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Solna Ulriksdal
Sharon −50 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 12 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Solna Ulriksdal
Mezze ManicheEgg Noodles−42 till −48 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Solna Ulriksdal
Pak Choi Klass 1 −45 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 33 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Solna Ulriksdal
Texmex Riven 29% −44 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 27 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Solna Ulriksdal
Tyck till