Primat

Hemköp Solna Frösunda Boulevard

Gustav Iii:s Boulevard 47, Solna · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Öppet till 22:00 Mån–fre 07:00–22:00 Lör–sön 08:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−47 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Solna Frösunda Boulevard
Koriander Klass 1 −69 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 16 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Solna Frösunda Boulevard
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Solna Frösunda Boulevard
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−38 till −54 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Solna Frösunda Boulevard
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Solna Frösunda Boulevard
Pak Choi Klass 1 −52 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 38 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Solna Frösunda Boulevard
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −49 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Solna Frösunda Boulevard
Coconut Milk Original −45 % ↗

Coconut Milk Original

SANTA MARIA · 250 ml

12 kr ordinarie 22 kr

48 kr/l

t.o.m. 4 okt

Solna Frösunda Boulevard
Bullformar Natur/Brun −44 % ↗

Bullformar Natur/Brun

FIXA · 150 st

13 kr ordinarie 23 kr

0,09 kr/st

t.o.m. 4 okt

Solna Frösunda Boulevard
Juice Apelsin −43 % ↗

Juice Apelsin

Bravo · 1000 ml

20 kr ordinarie 35 kr

20 kr/l

t.o.m. 4 okt

Solna Frösunda Boulevard
Ultra Zero Sugar −42 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 21 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Solna Frösunda Boulevard
Tyck till