Primat

Hemköp Stockholm Wasahallen

Upplandsgatan 28-32, Stockholm · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Öppet till 23:00 Alla dagar 07:00–23:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Wasahallen
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−34 till −61 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Wasahallen
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Wasahallen
Pane Napoletano −54 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 22 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Wasahallen
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Wasahallen
Pak Choi Klass 1 −52 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 38 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Wasahallen
Koriander Klass 1 −50 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 10 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Wasahallen
Sharon −50 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 12 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Wasahallen
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −49 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Stockholm Wasahallen
Ultra Zero Sugar −43 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 21 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Stockholm Wasahallen
Tyck till