Primat

Hemköp Bromma Blackeberg C

Wergelandsgatan 3, Bromma · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Öppet till 22:00 Alla dagar 07:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−47 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Bromma Blackeberg C
Pane Napoletano −58 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 24 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bromma Blackeberg C
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−38 till −58 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Bromma Blackeberg C
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bromma Blackeberg C
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bromma Blackeberg C
Texmex Riven 29% −52 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 31 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bromma Blackeberg C
Sharon −50 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 12 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bromma Blackeberg C
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −49 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Bromma Blackeberg C
GochujangRed Curry Paste−34 till −47 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Bromma Blackeberg C
Tyck till