Primat

Fisk på burk på Hemköp Malung

32 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ansjovis Original

Ansjovis Original

Grebbestads · 79 g

Hemköp Malung

jämförpris 443 kr/kg pris 35 kr
Fiskbullar i Buljong

Fiskbullar i Buljong

Abba · 375 g

Hemköp Malung

jämförpris 68 kr/kg pris 26 kr
Fiskbullar i Hummersås

Fiskbullar i Hummersås

Bornholms · 375 g

Hemköp Malung

jämförpris 53 kr/kg pris 20 kr
Kaviar Guld

Kaviar Guld

Kalles · 250 g

Hemköp Malung

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Kaviar Mild

Kaviar Mild

Kalles · 300 g

Hemköp Malung

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Kaviar Mild

Kaviar Mild

Svennes · 250 g

Hemköp Malung

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Kaviar Original

Kaviar Original

Kalles · 300 g

Hemköp Malung

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Kaviar Original

Kaviar Original

Kalles · 190 g

Hemköp Malung

jämförpris 154 kr/kg pris 29 kr
Kaviar Randig

Kaviar Randig

Kalles · 285 g

Hemköp Malung

jämförpris 126 kr/kg pris 36 kr
Laxbullar i Hummersås

Laxbullar i Hummersås

Abba · 375 g

Hemköp Malung

jämförpris 83 kr/kg pris 31 kr
Makrillfilé i Tomatsås

Makrillfilé i Tomatsås

Eldorado · 125 g

Hemköp Malung

jämförpris 156 kr/kg pris 20 kr
Makrillfiléer i Tomatsås 3x125g

Makrillfiléer i Tomatsås 3x125g

Eldorado · 375 g

Hemköp Malung

jämförpris 120 kr/kg pris 45 kr
Musslor i Vatten

Musslor i Vatten

Eldorado · 120 g

Hemköp Malung

jämförpris 214 kr/kg pris 26 kr
Orökt Drottkaviar

Orökt Drottkaviar

Ejderns · 165 g

Hemköp Malung

jämförpris 200 kr/kg pris 33 kr
Sardellcremé

Sardellcremé

Zeta · 60 g

Hemköp Malung

jämförpris 736 kr/kg pris 44 kr
Sardiner i Tomat

Sardiner i Tomat

Kung Gustaf · 106 g

Hemköp Malung

jämförpris 283 kr/kg pris 30 kr
Sardiner i Tomatsås

Sardiner i Tomatsås

Sardinmästaren · 100 g

Hemköp Malung

jämförpris 229 kr/kg pris 23 kr
Sardiner Olja

Sardiner Olja

Eldorado · 120 g

Hemköp Malung

jämförpris 173 kr/kg pris 21 kr
Sardiner Tomatsås

Sardiner Tomatsås

Eldorado · 120 g

Hemköp Malung

jämförpris 173 kr/kg pris 21 kr
Tonfisk Finfördelad i Olja

Tonfisk Finfördelad i Olja

Eldorado · 170 g

Hemköp Malung

jämförpris 72 kr/kg pris 12 kr
Tonfisk i Olja

Tonfisk i Olja

Abba · 200 g

Hemköp Malung

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Tonfisk i Olja 3p

Tonfisk i Olja 3p

Garant · 510 g

Hemköp Malung

jämförpris 113 kr/kg pris 58 kr
Tonfisk i Olja 3x80g

Tonfisk i Olja 3x80g

Garant · 240 g

Hemköp Malung

jämförpris 179 kr/kg pris 43 kr
Tonfisk i Tetra Olja

Tonfisk i Tetra Olja

Garant · 160 g

Hemköp Malung

jämförpris 136 kr/kg pris 22 kr
Tonfisk i Tetra Vatten

Tonfisk i Tetra Vatten

Garant · 120 g

Hemköp Malung

jämförpris 181 kr/kg pris 22 kr
Tonfisk Olja

Tonfisk Olja

Garant · 170 g

Hemköp Malung

jämförpris 109 kr/kg pris 19 kr
Tonfisk Vatten

Tonfisk Vatten

Abba · 150 g

Hemköp Malung

jämförpris 233 kr/kg pris 35 kr
Tonfisk Vatten

Tonfisk Vatten

Garant · 120 g

Hemköp Malung

jämförpris 154 kr/kg pris 19 kr
Tonfisk Vatten

Tonfisk Vatten

Eldorado · 120 g

Hemköp Malung

jämförpris 140 kr/kg pris 17 kr
Tonfisk Vatten 3x170g

Tonfisk Vatten 3x170g

Garant · 360 g

Hemköp Malung

jämförpris 161 kr/kg pris 58 kr
Tonfisk Vatten 3x80g

Tonfisk Vatten 3x80g

Garant · 168 g

Hemköp Malung

jämförpris 255 kr/kg pris 43 kr
Tonfiskfilé & Kikärtor Linser Röd Paprika

Tonfiskfilé & Kikärtor Linser Röd Paprika

Garant · 150 g

Hemköp Malung

jämförpris 180 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Tyck till