Primat

Kryddor på Hemköp Malung

155 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allkrydda Piffi Burk

Allkrydda Piffi Burk

Kockens · 215 g

Hemköp Malung

jämförpris 145 kr/kg pris 31 kr
Allroundkrydda

Allroundkrydda

Santa Maria · 120 g

Hemköp Malung

jämförpris 260 kr/kg pris 31 kr
Anis Hel Påse

Anis Hel Påse

Santa Maria · 17 g

Hemköp Malung

jämförpris 776 kr/kg pris 13 kr
Aromat Kryddsalt Burk

Aromat Kryddsalt Burk

Knorr · 90 g

Hemköp Malung

jämförpris 199 kr/kg pris 18 kr
Aromat Kryddsalt Påse

Aromat Kryddsalt Påse

Knorr · 90 g

Hemköp Malung

jämförpris 199 kr/kg pris 18 kr
Basilika

Basilika

Eldorado · 20 g

Hemköp Malung

jämförpris 750 kr/kg pris 15 kr
Basilika Burk

Basilika Burk

Santa Maria · 10 g

Hemköp Malung

jämförpris 3023 kr/kg pris 30 kr
Berbere Kryddblandning Burk

Berbere Kryddblandning Burk

Risberg · 70 g

Hemköp Malung

jämförpris 500 kr/kg pris 35 kr
Black Pepper Tellicherry Kvarn

Black Pepper Tellicherry Kvarn

Santa Maria · 70 g

Hemköp Malung

jämförpris 797 kr/kg pris 56 kr
Brödkryddor Påse

Brödkryddor Påse

Santa Maria · 16 g

Hemköp Malung

jämförpris 766 kr/kg pris 12 kr
Cajun Burk

Cajun Burk

Santa Maria · 34 g

Hemköp Malung

jämförpris 1071 kr/kg pris 36 kr
Cayennepeppar Burk

Cayennepeppar Burk

Santa Maria · 30 g

Hemköp Malung

jämförpris 945 kr/kg pris 28 kr
Cayennepeppar Påse

Cayennepeppar Påse

Eldorado · 60 g

Hemköp Malung

jämförpris 250 kr/kg pris 15 kr
Cheese Dip Mix Mild

Cheese Dip Mix Mild

Santa Maria · 16 g

Hemköp Malung

jämförpris 766 kr/kg pris 12 kr
Chicken Taco Spicemix

Chicken Taco Spicemix

Santa Maria · 28 g

Hemköp Malung

jämförpris 573 kr/kg pris 16 kr
Chili C Carne Kryddmix/3 Port

Chili C Carne Kryddmix/3 Port

Knorr · 47 g

Hemköp Malung

jämförpris 341 kr/kg pris 16 kr
Chili Chipotle

Chili Chipotle

Santa Maria · 33 g

Hemköp Malung

jämförpris 1060 kr/kg pris 35 kr
Chili Explosion Kvarn

Chili Explosion Kvarn

Santa Maria · 70 g

Hemköp Malung

jämförpris 797 kr/kg pris 56 kr
Chili Grillkrydda Burk

Chili Grillkrydda Burk

Santa Maria · 84 g

Hemköp Malung

jämförpris 371 kr/kg pris 31 kr
Chili Red Hot Flakes Burk

Chili Red Hot Flakes Burk

Santa Maria · 28 g

Hemköp Malung

jämförpris 1249 kr/kg pris 35 kr
Chiliflingor Påse

Chiliflingor Påse

Eldorado · 50 g

Hemköp Malung

jämförpris 300 kr/kg pris 15 kr
Chilipulver Burk

Chilipulver Burk

Santa Maria · 41 g

Hemköp Malung

jämförpris 691 kr/kg pris 28 kr
Citronpeppar Burk

Citronpeppar Burk

Santa Maria · 55 g

Hemköp Malung

jämförpris 515 kr/kg pris 28 kr
Citronpeppar Påse

Citronpeppar Påse

Santa Maria · 70 g

Hemköp Malung

jämförpris 405 kr/kg pris 28 kr
Citronpeppar Påse

Citronpeppar Påse

Eldorado · 90 g

Hemköp Malung

jämförpris 167 kr/kg pris 15 kr
Citronsyra

Citronsyra

Santa Maria · 32 g

Hemköp Malung

jämförpris 472 kr/kg pris 15 kr
Citronsyra Påse

Citronsyra Påse

Eldorado · 150 g

Hemköp Malung

jämförpris 100 kr/kg pris 15 kr
Classic Americ Rub Påse

Classic Americ Rub Påse

Santa Maria · 22 g

Hemköp Malung

jämförpris 514 kr/kg pris 11 kr
Crispy Chicken Spicemix

Crispy Chicken Spicemix

Santa Maria · 50 g

Hemköp Malung

jämförpris 350 kr/kg pris 18 kr
Curry Burk

Curry Burk

Santa Maria · 34 g

Hemköp Malung

jämförpris 834 kr/kg pris 28 kr
Curry Mango Burk

Curry Mango Burk

Santa Maria · 41 g

Hemköp Malung

jämförpris 889 kr/kg pris 36 kr
Curry Påse

Curry Påse

Eldorado · 80 g

Hemköp Malung

jämförpris 188 kr/kg pris 15 kr
Curry Påse

Curry Påse

Santa Maria · 72 g

Hemköp Malung

jämförpris 433 kr/kg pris 31 kr
Dill Burk

Dill Burk

Santa Maria · 13 g

Hemköp Malung

jämförpris 2180 kr/kg pris 28 kr
Dill Påse

Dill Påse

Eldorado · 30 g

Hemköp Malung

jämförpris 500 kr/kg pris 15 kr
Enbär Burk

Enbär Burk

Santa Maria · 22 g

Hemköp Malung

jämförpris 1288 kr/kg pris 28 kr
Enchilada Medium Spice Mix

Enchilada Medium Spice Mix

Santa Maria · 28 g

Hemköp Malung

jämförpris 573 kr/kg pris 16 kr
Fajita Original Spice Mix

Fajita Original Spice Mix

Santa Maria · 28 g

Hemköp Malung

jämförpris 573 kr/kg pris 16 kr
Fint Salt med Jod

Fint Salt med Jod

Jozo · 600 g

Hemköp Malung

jämförpris 28 kr/kg pris 17 kr
Fint Salt Utan Jod

Fint Salt Utan Jod

Jozo · 600 g

Hemköp Malung

jämförpris 28 kr/kg pris 17 kr
Five Peppers Kvarn Burk

Five Peppers Kvarn Burk

Santa Maria · 60 g

Hemköp Malung

jämförpris 930 kr/kg pris 56 kr
Five Spice

Five Spice

Risberg · 50 g

Hemköp Malung

jämförpris 699 kr/kg pris 35 kr
Fleur De Sel Havssalt

Fleur De Sel Havssalt

Saunierdecamar · 125 g

Hemköp Malung

jämförpris 378 kr/kg pris 47 kr
Flingsalt

Flingsalt

Garant · 170 g

Hemköp Malung

jämförpris 133 kr/kg pris 23 kr
Flingsalt Gourmet Naturell Från Havet

Flingsalt Gourmet Naturell Från Havet

Falksalt · 250 g

Hemköp Malung

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Flingsalt Himalaya

Flingsalt Himalaya

Falksalt · 250 g

Hemköp Malung

jämförpris 159 kr/kg pris 40 kr
Flingsalt med Jod

Flingsalt med Jod

Falksalt · 250 g

Hemköp Malung

jämförpris 159 kr/kg pris 40 kr
Franska Örter

Franska Örter

Santa Maria · 15 g

Hemköp Malung

jämförpris 1700 kr/kg pris 26 kr
Fänkålsfrö Hela Påse

Fänkålsfrö Hela Påse

Santa Maria · 13 g

Hemköp Malung

jämförpris 1161 kr/kg pris 15 kr
Green Curry Asian Spice

Green Curry Asian Spice

Santa Maria · 40 g

Hemköp Malung

jämförpris 300 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Green Curry Paste Currypasta

Green Curry Paste Currypasta

Cock Brand · 50 g

Hemköp Malung

jämförpris 302 kr/kg pris 15 kr
Grillkrydda Burk

Grillkrydda Burk

Santa Maria · 50 g

Hemköp Malung

jämförpris 491 kr/kg pris 25 kr
Grillkrydda Chili & Smokey Burk

Grillkrydda Chili & Smokey Burk

Santa Maria · 81 g

Hemköp Malung

jämförpris 385 kr/kg pris 31 kr
Grillkrydda Original Burk

Grillkrydda Original Burk

Santa Maria · 89 g

Hemköp Malung

jämförpris 350 kr/kg pris 31 kr
Grovt Salt Utan Jod

Grovt Salt Utan Jod

Jozo · 800 g

Hemköp Malung

jämförpris 20 kr/kg pris 16 kr
Guacamole Dip Mix

Guacamole Dip Mix

Santa Maria · 15 g

Hemköp Malung

jämförpris 817 kr/kg pris 12 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

Eldorado · 80 g

Hemköp Malung

jämförpris 188 kr/kg pris 15 kr
Havs Örtsalt Herbamare

Havs Örtsalt Herbamare

A Vogel · 250 g

Hemköp Malung

jämförpris 159 kr/kg pris 40 kr
Havssalt Grovt

Havssalt Grovt

Jozo · 500 g

Hemköp Malung

jämförpris 38 kr/kg pris 19 kr
Himalaya Finkorning Salt

Himalaya Finkorning Salt

Falksalt · 500 g

Hemköp Malung

jämförpris 53 kr/kg pris 26 kr
Hjorthorns Salt Påse

Hjorthorns Salt Påse

Santa Maria · 37 g

Hemköp Malung

jämförpris 280 kr/kg pris 10 kr
Honung Grillkrydda Burk

Honung Grillkrydda Burk

Santa Maria · 98 g

Hemköp Malung

jämförpris 328 kr/kg pris 32 kr
Ingefära

Ingefära

Eldorado · 55 g

Hemköp Malung

jämförpris 273 kr/kg pris 15 kr
Ingefära Malen

Ingefära Malen

Santa Maria · 18 g

Hemköp Malung

jämförpris 786 kr/kg pris 14 kr
Ingefära Malen Burk

Ingefära Malen Burk

Santa Maria · 31 g

Hemköp Malung

jämförpris 762 kr/kg pris 24 kr
Kanel Hel Påse

Kanel Hel Påse

Eldorado · 40 g

Hemköp Malung

jämförpris 375 kr/kg pris 15 kr
Kanel Malen Burk

Kanel Malen Burk

Santa Maria · 40 g

Hemköp Malung

jämförpris 709 kr/kg pris 28 kr
Kanel Malen Påse

Kanel Malen Påse

Eldorado · 80 g

Hemköp Malung

jämförpris 188 kr/kg pris 15 kr
Kanel Malen Påse

Kanel Malen Påse

Santa Maria · 55 g

Hemköp Malung

jämförpris 550 kr/kg pris 30 kr
Kanel Malen Påse

Kanel Malen Påse

Santa Maria · 22 g

Hemköp Malung

jämförpris 643 kr/kg pris 14 kr
Kardemumma Kärnor Påse

Kardemumma Kärnor Påse

Santa Maria · 21 g

Hemköp Malung

jämförpris 1079 kr/kg pris 23 kr
Kardemumma Malen Påse

Kardemumma Malen Påse

Eldorado · 40 g

Hemköp Malung

jämförpris 375 kr/kg pris 15 kr
Kebabkrydda

Kebabkrydda

Santa Maria · 29 g

Hemköp Malung

jämförpris 1075 kr/kg pris 31 kr
Klassisk Krydda

Klassisk Krydda

Tajin · 142 g

Hemköp Malung

jämförpris 286 kr/kg pris 41 kr
Koriander Burk

Koriander Burk

Santa Maria · 10 g

Hemköp Malung

jämförpris 3023 kr/kg pris 30 kr
Korvstroganoff Kryddmix 4port

Korvstroganoff Kryddmix 4port

Knorr · 50 g

Hemköp Malung

jämförpris 350 kr/kg pris 18 kr
Kryddmix Fajita Original

Kryddmix Fajita Original

Garant · 30 g

Hemköp Malung

jämförpris 283 kr/kg pris 9 kr
Kryddpeppar Hel

Kryddpeppar Hel

Santa Maria · 14 g

Hemköp Malung

jämförpris 1213 kr/kg pris 17 kr
Kryddpeppar Hel Burk

Kryddpeppar Hel Burk

Santa Maria · 23 g

Hemköp Malung

jämförpris 1356 kr/kg pris 31 kr
Kummin Hel Påse

Kummin Hel Påse

Santa Maria · 20 g

Hemköp Malung

jämförpris 518 kr/kg pris 10 kr
Kvarnsalt

Kvarnsalt

Jozo · 500 g

Hemköp Malung

jämförpris 36 kr/kg pris 18 kr
Kycklingkrydda Påse

Kycklingkrydda Påse

Eldorado · 100 g

Hemköp Malung

jämförpris 150 kr/kg pris 15 kr
Kött & Grill Krydda Påse

Kött & Grill Krydda Påse

Knorr · 88 g

Hemköp Malung

jämförpris 204 kr/kg pris 18 kr
Lagerblad

Lagerblad

Abido · 20 g

Hemköp Malung

jämförpris 849 kr/kg pris 17 kr
Lagerblad Hela Påse

Lagerblad Hela Påse

Santa Maria · 4 g

Hemköp Malung

jämförpris 3535 kr/kg pris 14 kr
Lime Blad Torkade

Lime Blad Torkade

Krua · 25 g

Hemköp Malung

jämförpris 796 kr/kg pris 20 kr
Lökpulver Burk

Lökpulver Burk

Santa Maria · 41 g

Hemköp Malung

jämförpris 691 kr/kg pris 28 kr
Lökpulver Påse

Lökpulver Påse

Eldorado · 80 g

Hemköp Malung

jämförpris 188 kr/kg pris 15 kr
Medelhavssalt med Jod

Medelhavssalt med Jod

Falksalt · 500 g

Hemköp Malung

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr
Mejram Burk

Mejram Burk

Santa Maria · 8 g

Hemköp Malung

jämförpris 3543 kr/kg pris 28 kr
Muskotnöt Hel Påse

Muskotnöt Hel Påse

Santa Maria · 10 g

Hemköp Malung

jämförpris 2172 kr/kg pris 22 kr
Mynta Burk

Mynta Burk

Santa Maria · 9 g

Hemköp Malung

jämförpris 3149 kr/kg pris 28 kr
Nejlika Malen Påse

Nejlika Malen Påse

Santa Maria · 20 g

Hemköp Malung

jämförpris 755 kr/kg pris 15 kr
Oregano Burk

Oregano Burk

Santa Maria · 5 g

Hemköp Malung

jämförpris 6046 kr/kg pris 30 kr
Oregano Burk

Oregano Burk

Santa Maria · 9 g

Hemköp Malung

jämförpris 4831 kr/kg pris 43 kr
Oregano Påse

Oregano Påse

Eldorado · 15 g

Hemköp Malung

jämförpris 1000 kr/kg pris 15 kr
Paprika Burk

Paprika Burk

Santa Maria · 37 g

Hemköp Malung

jämförpris 766 kr/kg pris 28 kr
Paprika Påse

Paprika Påse

Santa Maria · 70 g

Hemköp Malung

jämförpris 378 kr/kg pris 26 kr
Paprika Smoked Burk

Paprika Smoked Burk

Santa Maria · 37 g

Hemköp Malung

jämförpris 766 kr/kg pris 28 kr
Paprika Stark Burk

Paprika Stark Burk

Santa Maria · 37 g

Hemköp Malung

jämförpris 766 kr/kg pris 28 kr
Tyck till