Primat

Hemköp Kälvesta

Basgränd 1, Vällingby · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Öppet till 21:00 Mån–fre 08:00–21:00 Lör–sön 09:00–21:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−47 till −75 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Kälvesta
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−18 till −58 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Kälvesta
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kälvesta
Pane Napoletano −54 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 22 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kälvesta
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −51 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Kälvesta
Texmex Riven 29% −47 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 28 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kälvesta
Pågenlimpan −46 % ↗

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

22 kr ordinarie 41 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kälvesta
Tyck till