Primat

Hemköp Sollentuna Sjöbergshallen

Lomvägen 25, Sollentuna · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Öppet till 22:00 Mån–fre 07:00–22:00 Lör–sön 08:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Sollentuna Sjöbergshallen
Koriander Klass 1 −69 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 16 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sollentuna Sjöbergshallen
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−30 till −61 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Sollentuna Sjöbergshallen
Kanelbulle 1-p −59 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 12 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sollentuna Sjöbergshallen
Pomodoro Mozzarella −57 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 35 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sollentuna Sjöbergshallen
Mezze ManicheEgg Noodles−48 till −55 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Sollentuna Sjöbergshallen
Sharon −51 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 12 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sollentuna Sjöbergshallen
Bullformar Natur/Brun −48 % ↗

Bullformar Natur/Brun

FIXA · 150 st

13 kr ordinarie 25 kr

0,09 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sollentuna Sjöbergshallen
Texmex Riven 29% −46 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 28 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sollentuna Sjöbergshallen
Pak Choi Klass 1 −45 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 33 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sollentuna Sjöbergshallen
Sportlunch Chokladbit −45 % ↗

Sportlunch Chokladbit

Cloetta · 80 g

12 kr ordinarie 22 kr

150 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sollentuna Sjöbergshallen
Tyck till