Primat

Hemköp Motala Väster Östenssons

Råssnäsvägen 14, Motala · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Öppet till 21:00 Alla dagar 07:00–21:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−52 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Motala Väster Östenssons
Koriander Klass 1 −69 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 16 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Motala Väster Östenssons
Sharon −57 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 14 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Motala Väster Östenssons
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Motala Väster Östenssons
Pane Napoletano −54 % ↗

Pane Napoletano

GARANT · 250 g

10 kr ordinarie 22 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Motala Väster Östenssons
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Motala Väster Östenssons
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−33 till −47 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Motala Väster Östenssons
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −44 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Motala Väster Östenssons
Ultra Zero Sugar −43 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 21 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Motala Väster Östenssons
Tyck till