Primat

Hemköp Strängnäs Matarket

Trägårdsgatan 14a, Strängnäs · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 08:00 Alla dagar 08:00–21:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Ingefära EkoBabyspenat Ekologisk Klass 1−30 till −77 %

Garant Eko

2 varor i erbjudandet

10 kr

Klubbpris, 10 kr

t.o.m. 4 okt

Strängnäs Matarket
Koriander Klass 1 −69 % ↗

Koriander Klass 1

25 g

5 kr ordinarie 16 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Strängnäs Matarket
Kanelbulle 1-p −56 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

5 kr ordinarie 11 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Strängnäs Matarket
Pomodoro Mozzarella −53 % ↗

Pomodoro Mozzarella

GARANT · 250 g

15 kr ordinarie 32 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Strängnäs Matarket
Champinjoner Klass 1Salladslök KnippeBakpotatis Klass 1−29 till −50 %

Garant

3 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr

t.o.m. 4 okt

Strängnäs Matarket
Sharon −45 % ↗

Sharon

83 g

6 kr ordinarie 11 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Strängnäs Matarket
Ultra Zero Sugar −45 % ↗

Ultra Zero Sugar

MONSTER ENERGY · 500 ml

12 kr ordinarie 22 kr

24 kr/l

t.o.m. 4 okt

Strängnäs Matarket
Mezze ManicheEgg Noodles−36 till −44 %

Pasta & ris

2 varor i erbjudandet

12 kr

Klubbpris, 12 kr

t.o.m. 4 okt

Strängnäs Matarket
Pak Choi Klass 1 −42 % ↗

Pak Choi Klass 1

Garant · 250 g

18 kr ordinarie 31 kr

72 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Strängnäs Matarket
Texmex Riven 29% −38 % ↗

Texmex Riven 29%

Garant · 150 g

15 kr ordinarie 24 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Strängnäs Matarket
GochujangRed Curry Paste−28 till −37 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr

t.o.m. 4 okt

Strängnäs Matarket
Tyck till